Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Registrer deg
Sesong 2026 Oppdatert 31. okt. 2026

Bahrain Premier League tips

AI-oddstips, livetabellen og sesongtrender for hver kamp i Premier League.

64%
Treffprosent
15 Analyserte kamper
65 Gj.sn. tillit
11 Lag som dekkes

Kommende tips i Premier League

Siste resultater i Premier League

Al Riffa mot Al Najma, Premier League (Bahrain), fre. 30. okt. Sluttresultat: Al Riffa 2, Al Najma 2. Odds: 1 1.40, X 4.80, 2 7.50. TipsBible-tips — Sluttresultat: Al Riffa vinner til odds 1.40; Totalt antall mål: Over 2.5 mål til odds 1.50; Begge lag scorer: Nei til odds 2.02. Beste tips: Al Riffa vinner til odds 1.40, 92% tillit — Tapt.
FT
Al Riffa2
Al Najma (Bhr)2
✗ 1
▴1.4092%
Malkiya mot Al Ahli, Premier League (Bahrain), lør. 24. okt. Sluttresultat: Malkiya 1, Al Ahli 1. Odds: 1 3.60, X 3.30, 2 2.02. TipsBible-tips — Sluttresultat: Al Ahli vinner til odds 2.02; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.65; Begge lag scorer: Nei til odds 1.80. Beste tips: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.29, 86% tillit — Vunnet.
FT
Malkiya1
Al Ahli Manama1
✓ X2
1.2986%
Al-Hidd mot Manama, Premier League (Bahrain), lør. 24. okt. Sluttresultat: Al-Hidd 1, Manama 1. Odds: 1 1.75, X 3.65, 2 4.25. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.23; Totalt antall mål: Over 1.5 mål til odds 1.26; Begge lag scorer: Ja til odds 1.73. Beste tips: Over 1.5 mål til odds 1.26, 71% tillit — Vunnet.
FT
Al-Hidd1
Manama1
✓ O1.5
1.2671%
East Riffa mot Muharraq, Premier League (Bahrain), fre. 23. okt. Sluttresultat: East Riffa 0, Muharraq 1. Odds: 1 5.50, X 4.00, 2 1.66. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 2.30; Totalt antall mål: Over 1.5 mål til odds 1.28; Begge lag scorer: Nei til odds 1.87. Beste tips: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 2.30, 56% tillit — Tapt.
FT
East Riffa0
Muharraq1
✗ 1X
▾2.3056%
Sitra mot Al Riffa, Premier League (Bahrain), tor. 22. okt. Sluttresultat: Sitra 2, Al Riffa 3. Odds: 1 6.00, X 3.80, 2 1.60. TipsBible-tips — Sluttresultat: Al Riffa vinner til odds 1.60; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.32; Begge lag scorer: Nei til odds 1.78. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.32, 88% tillit — Tapt.
FT
Sitra2
Al Riffa3
✗ U3.5
▴1.3288%
Al Najma mot A'Ali, Premier League (Bahrain), tor. 22. okt. Sluttresultat: Al Najma 1, A'Ali 2. Odds: 1 2.27, X 3.20, 2 3.30. TipsBible-tips — Sluttresultat: Al Najma vinner til odds 2.27; Totalt antall mål: Over 1.5 mål til odds 1.36; Begge lag scorer: Ja til odds 1.83. Beste tips: Over 1.5 mål til odds 1.36, 85% tillit — Vunnet.
FT
Al Najma (Bhr)1
A'Ali2
✓ O1.5
▾1.3685%
Muharraq mot Malkiya, Premier League (Bahrain), søn. 18. okt. Sluttresultat: Muharraq 3, Malkiya 0. Odds: 1 1.65, X 3.70, 2 5.00. TipsBible-tips — Sluttresultat: Muharraq vinner til odds 1.42; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.42; Begge lag scorer: Nei til odds 1.80. Beste tips: Muharraq vinner til odds 1.42, 76% tillit — Vunnet.
FT
Muharraq3
Malkiya0
✓ 1
▾1.4276%
Al Ahli mot Khalidiya, Premier League (Bahrain), søn. 18. okt. Sluttresultat: Al Ahli 1, Khalidiya 2. Odds: 1 4.50, X 3.70, 2 1.72. TipsBible-tips — Sluttresultat: Khalidiya vinner til odds 1.39; Totalt antall mål: Over 2.5 mål til odds 1.65; Begge lag scorer: Nei til odds 1.82. Beste tips: Khalidiya vinner til odds 1.39, 76% tillit — Vunnet.
FT
Al Ahli Manama1
Khalidiya2
✓ 2
▾1.3976%
Al Riffa mot East Riffa, Premier League (Bahrain), lør. 17. okt. Sluttresultat: Al Riffa 4, East Riffa 0. Odds: 1 1.53, X 4.25, 2 5.75. TipsBible-tips — Sluttresultat: Al Riffa vinner til odds 1.53; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.45; Begge lag scorer: Ja til odds 1.76. Beste tips: Al Riffa vinner til odds 1.53, 65% tillit — Vunnet.
FT
Al Riffa4
East Riffa0
✓ 1
▾1.5365%
Al Najma mot Al-Hidd, Premier League (Bahrain), lør. 17. okt. Sluttresultat: Al Najma 2, Al-Hidd 2. Odds: 1 2.60, X 3.15, 2 2.67. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.50; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.25; Begge lag scorer: Nei til odds 1.88. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.25, 76% tillit — Tapt.
FT
Al Najma (Bhr)2
Al-Hidd2
✗ U3.5
1.2576%
A'Ali mot Sitra, Premier League (Bahrain), fre. 16. okt. Sluttresultat: A'Ali 0, Sitra 2. Odds: 1 2.85, X 3.05, 2 2.60. TipsBible-tips — Sluttresultat: Sitra vinner til odds 2.60; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.58; Begge lag scorer: Nei til odds 1.75. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.58, 76% tillit — Vunnet.
FT
A'Ali0
Sitra2
✓ U2.5
1.5876%

Lås opp hvert tips i Premier League

Se alle kommende tips, fullstendige odds og value-vurderinger — gratis når du oppretter en konto.

Lås opp alle tips

Lag i Premier League

Vanlige spørsmål

Er tips i Premier League gratis?

Ja — ferske fotballtips for Premier League publiseres gratis hver kampdag, og en gratis konto låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres i Premier League?

Du kan sjekke selv: hver fullført Premier League-prediksjon blir stående i vår offentlige fasit, vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår, helt gratis.

Hva inneholder Premier League-siden?

Kommende Premier League-tips med vår AI-tillitsscore, livetabellen, nylige bedømte resultater og sesongtrender — fordeling mellom hjemme/uavgjort/borte, over/under og hvor ofte begge lag scorer.

Hvordan lages tips i Premier League?

Form, expected goals, skader og innbyrdes oppgjør mater en maskinlæringsmodell; de sterkeste Premier League-tipsene gjennomgås før publisering.

Alle ligaer →

Nytt fra bloggen

Alle artikler