Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Registrer deg
Premier League Bahrain

East Riffa tips

AI-oddstips, form og vår offentlige fasit for hver kamp med East Riffa.

Oppdatert 31. okt. 2026
63%
Treffprosent
8 Bedømte tips
59 Gj.sn. tillit
L L W W D L Nylig form

TipsBible har bedømt 8 East Riffa-tips denne sesongen: de vinner 25% av kampene sine, begge lag scorer i 25% av kampene og kampene deres gir i snitt 2.13 mål. Hvert kommende East Riffa-tips under er AI-bedømt og blir stående i en offentlig fasit.

Kommende tips for East Riffa

Siste resultater for East Riffa

East Riffa mot Muharraq, Premier League (Bahrain), fre. 23. okt. Sluttresultat: East Riffa 0, Muharraq 1. Odds: 1 5.50, X 4.00, 2 1.66. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 2.30; Totalt antall mål: Over 1.5 mål til odds 1.28; Begge lag scorer: Nei til odds 1.87. Beste tips: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 2.30, 56% tillit — Tapt.
FT
East Riffa0
Muharraq1
✗ 1X
▾2.3056%
Al Riffa mot East Riffa, Premier League (Bahrain), lør. 17. okt. Sluttresultat: Al Riffa 4, East Riffa 0. Odds: 1 1.53, X 4.25, 2 5.75. TipsBible-tips — Sluttresultat: Al Riffa vinner til odds 1.53; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.45; Begge lag scorer: Ja til odds 1.76. Beste tips: Al Riffa vinner til odds 1.53, 65% tillit — Vunnet.
FT
Al Riffa4
East Riffa0
✓ 1
▾1.5365%
East Riffa mot A'Ali, Premier League (Bahrain), søn. 11. okt. Sluttresultat: East Riffa 2, A'Ali 1. Odds: 1 2.60, X 2.92, 2 3.00. TipsBible-tips — Sluttresultat: East Riffa vinner til odds 2.60; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.52; Begge lag scorer: Nei til odds 1.72. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.52, 87% tillit — Tapt.
FT
East Riffa2
A'Ali1
✗ U2.5
▾1.5287%
Al Najma mot East Riffa, Premier League (Bahrain), fre. 11. sep. Sluttresultat: Al Najma 2, East Riffa 3. Odds: 1 2.60, X 3.30, 2 2.85. TipsBible-tips — Sluttresultat: Kampen ender uavgjort til odds 3.30; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.30; Begge lag scorer: Ja til odds 1.76. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.30, 76% tillit — Tapt.
FT
Al Najma (Bhr)2
East Riffa3
✗ U3.5
▴1.3076%
East Riffa mot Sitra, Premier League (Bahrain), ons. 2. sep. Sluttresultat: East Riffa 0, Sitra 0. Odds: 1 3.05, X 3.45, 2 2.27. TipsBible-tips — Sluttresultat: Sitra vinner til odds 2.27; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.75; Begge lag scorer: Nei til odds 1.92. Beste tips: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.38, 71% tillit — Vunnet.
FT
East Riffa0
Sitra0
✓ X2
▾1.3871%
East Riffa mot Al-Hidd, Premier League (Bahrain), fre. 28. aug. Sluttresultat: East Riffa 0, Al-Hidd 2. Odds: 1 3.05, X 3.40, 2 2.40. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.39; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.27; Begge lag scorer: Ja til odds 1.83. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.27, 87% tillit — Vunnet.
FT
East Riffa0
Al-Hidd2
✓ U3.5
1.2787%
East Riffa mot Al Shabab, Premier League (Bahrain), man. 26. mai. Sluttresultat: East Riffa 0, Al Shabab 2. Odds: 1 1.85, X 3.35, 2 3.95. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.19; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.30; Begge lag scorer: Nei til odds 1.91. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.30, 89% tillit — Vunnet.
FT
East Riffa0
Al Shabab (Bhr)2
✓ U3.5
1.3089%
East Riffa mot Al Hala, Premier League (Bahrain), fre. 3. mai. Sluttresultat: East Riffa 0, Al Hala 0. Odds: 1 1.75, X 3.44, 2 4.22. TipsBible-tips — Sluttresultat: Al Hala vinner til odds 4.22; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.26; Begge lag scorer: Ja til odds 1.85. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.26, 67% tillit — Vunnet.
FT
East Riffa0
Al Hala0
✓ U3.5
1.2667%

East Riffa denne sesongen

Resultater
Vunnet 2 Uavgjort 2 Tapt 4

på 8 kamper · Treffprosent 25%

Mål
0.63Scoret / kamp
1.5Sluppet inn / kamp
Kamper uten baklengsmål 25% Scoret ikke 75%
Måltrender
Begge lag scoret25%
Over 2,5 mål38%
Over 1,5 mål63%

Hvordan East Riffa-tipsene våre presterer

Vår offentlige treffprosent på dette laget etter marked — kun avgjorte tips.

Over/Under 60% 5 tips

Lås opp hvert tips for East Riffa

Se alle kommende tips, fullstendige odds og value-vurderinger — gratis når du oppretter en konto.

Lås opp alle tips

Vanlige spørsmål

Er tips for East Riffa gratis?

Ja — ferske fotballtips for East Riffa publiseres gratis hver kampdag, og en gratis konto låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres for East Riffa?

Hvert avsluttet tips for East Riffa bedømmes offentlig og blir stående i fasiten — vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår, helt gratis.

Hvilke kamper med East Riffa dekker dere?

Vi dekker East Riffa i hver turnering de spiller — liga, cuper og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge lag scorer og vårt beste tips for hver kamp.

Hvordan lages tips for East Riffa?

En maskinlæringsmodell veier form, forventede mål, skader og innbyrdes oppgjør, så poengsetter og publiserer den de sterkeste East Riffa-tipsene automatisk — 100 % AI, uten menneskelig plukking.

Nytt fra bloggen

Alle artikler