Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Thai League 1 Thailand

Rasi Salai United ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Rasi Salai United-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
86%
Osumaprosentti
7 Arvosteltua ennustetta
52 Keskim. luottamus
L L L L D L Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 7 Rasi Salai United-ennustetta: joukkue voittaa 0% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 100% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 4.43 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Rasi Salai United-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Rasi Salai United-ennusteet

Viimeisimmät Rasi Salai United-tulokset

Rasi Salai United vs Ayutthaya FC, Thai League 1 (Thailand), su 25. lokak. Päättynyt: Rasi Salai United 1, Ayutthaya FC 4. Kertoimet: 1 2.32, X 3.20, 2 2.65. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.33; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.79; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.63. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.79, luottamus 62% — Voitto.
FT
Rasi S1
Ayutthaya FC4
✓ O2.5
1.7962%
Rasi Salai United vs Port FC, FA Cup (Thailand), ke 21. lokak. Päättynyt: Rasi Salai United 1, Port FC 3. Kertoimet: 1 7.30, X 4.65, 2 1.36. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.87; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.57; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.76. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.87, luottamus 56% — Tappio.
FT
Rasi S1
Port FC3
✗ 1X
▴2.8756%
Sukhothai FC vs Rasi Salai United, Thai League 1 (Thailand), la 17. lokak. Päättynyt: Sukhothai FC 5, Rasi Salai United 1. Kertoimet: 1 1.88, X 3.75, 2 4.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.29; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.65; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.61. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.65, luottamus 86% — Voitto.
FT
Sukhothai5
Rasi S1
✓ O2.5
▾1.6586%
Uthai Thani vs Rasi S, Thai League 1 (Thailand), la 10. lokak. Päättynyt: Uthai Thani 4, Rasi S 2. Kertoimet: 1 1.60, X 4.00, 2 5.60. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Uthai Thani voittaa kertoimella 1.60; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.23; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.81. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.23, luottamus 80% — Voitto.
FT
Uthai Thani4
Rasi S2
✓ O1.5
▾1.2380%
Rasi Salai United vs Lamphun Warrior, Thai League 1 (Thailand), la 19. syysk. Päättynyt: Rasi Salai United 1, Lamphun Warrior 1. Kertoimet: 1 2.87, X 3.35, 2 2.32. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Rasi Salai United voittaa kertoimella 2.87; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.80; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.65. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.60, luottamus 63% — Voitto.
FT
Rasi S1
Lamphun Warrior1
✓ 1X
▴1.6063%
BG Pathum United vs Rasi Salai United, Thai League 1 (Thailand), la 12. syysk. Päättynyt: BG Pathum United 3, Rasi Salai United 2. Kertoimet: 1 1.39, X 4.70, 2 7.10. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: BG Pathum United voittaa kertoimella 1.39; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.50; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.87. Paras vihje: BG Pathum United voittaa kertoimella 1.39, luottamus 76% — Voitto.
FT
Pathum United3
Rasi S2
✓ 1
▴1.3976%
Rasi Salai United vs Port FC, Thai League 1 (Thailand), la 5. syysk. Päättynyt: Rasi Salai United 1, Port FC 2. Kertoimet: 1 6.30, X 4.35, 2 1.48. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Port FC voittaa kertoimella 1.48; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.70; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.85. Paras vihje: Port FC voittaa kertoimella 1.48, luottamus 61% — Voitto.
FT
Rasi S1
Port FC2
✓ 2
▾1.4861%

Rasi Salai United tällä kaudella

Tulokset
Voitto 0 Tasapeli 1 Tappio 6

7 ottelussa · Osumaprosentti 0%

Maalit
1.29Tehdyt / ottelu
3.14Päästetyt / ottelu
Nollapelit 0% Ei maalia 0%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon100%
Yli 2,5 maalia86%
Yli 1,5 maalia100%

Rasi Salai United-kokoonpano — parhaat pelaajat

Kim Ji-Min 1M 1S 4.91
M. Panigazzi 1S 6.47
N. Orji 6.31
J. Palapon 6.03
Y. Watanabe 5.90
J. Chingchaiyaphum 4.86
N. Malapun 4.70
MID S. Gassama 4.09
P. Petra 3.64
P. Wongsa 1.52

Avaa jokainen Rasi Salai United-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Rasi Salai United-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Rasi Salai United-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Rasi Salai United-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Rasi Salai United-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Rasi Salai United-otteluita katatte?

Katamme Rasi Salai United-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Rasi Salai United-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Rasi Salai United-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.