Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Ligue 1 France

Paris FC ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Paris FC-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
78%
Osumaprosentti
9 Arvosteltua ennustetta
69 Keskim. luottamus
L W L W D W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 9 Paris FC-ennustetta: joukkue voittaa 56% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 56% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.89 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Paris FC-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Paris FC-ennusteet

Viimeisimmät Paris FC-tulokset

Lens vs Paris FC, Ligue 1 (France), la 24. lokak. Päättynyt: Lens 2, Paris FC 1. Kertoimet: 1 2.40, X 3.60, 2 3.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Ottelu päättyy tasapeliin kertoimella 3.60; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.65; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.54. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.65, luottamus 71% — Voitto.
FT
Lens2
Paris FC1
✓ O2.5
▴1.6571%
Paris FC vs Rennes, Ligue 1 (France), su 18. lokak. Päättynyt: Paris FC 4, Rennes 3. Kertoimet: 1 2.10, X 3.75, 2 3.35. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Paris FC voittaa kertoimella 2.10; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.50; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.45. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.36, luottamus 81% — Voitto.
FT
Paris FC4
Rennes3
✓ 1X
▾1.3681%
Lorient vs Paris FC, Ligue 1 (France), la 10. lokak. Päättynyt: Lorient 1, Paris FC 0. Kertoimet: 1 3.70, X 3.40, 2 2.10. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Paris FC voittaa kertoimella 2.10; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.34; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.05. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.31, luottamus 86% — Tappio.
FT
Lorient1
Paris FC0
✗ X2
▾1.3186%
Paris FC vs Strasbourg, Ligue 1 (France), la 19. syysk. Päättynyt: Paris FC 2, Strasbourg 1. Kertoimet: 1 1.85, X 3.90, 2 4.05. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Paris FC voittaa kertoimella 1.85; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.58; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.55. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.27, luottamus 82% — Voitto.
FT
Paris FC2
Strasbourg1
✓ 1X
▾1.2782%
Paris FC vs Lyon, Ligue 1 (France), la 12. syysk. Päättynyt: Paris FC 0, Lyon 0. Kertoimet: 1 2.55, X 3.70, 2 2.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Paris FC voittaa kertoimella 2.55; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.63; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.53. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.52, luottamus 81% — Voitto.
FT
Paris FC0
Lyon0
✓ 1X
▾1.5281%
Marseille vs Paris FC, Ligue 1 (France), su 6. syysk. Päättynyt: Marseille 2, Paris FC 3. Kertoimet: 1 1.97, X 3.85, 2 4.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Marseille voittaa kertoimella 1.97; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.51; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.62. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.29, luottamus 68% — Tappio.
FT
Marseille2
Paris FC3
✗ 1X
▴1.2968%
Paris FC vs Nice, Ligue 1 (France), su 30. elok. Päättynyt: Paris FC 3, Nice 0. Kertoimet: 1 2.05, X 3.45, 2 3.90. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Paris FC voittaa kertoimella 2.05; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.32; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.97. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.29, luottamus 81% — Voitto.
FT
Paris FC3
Nice0
✓ 1X
▾1.2981%
Paris vs Ajaccio, Ligue 2 (France), la 10. toukok. Päättynyt: Paris 2, Ajaccio 0. Kertoimet: 1 1.42, X 4.40, 2 7.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Paris voittaa kertoimella 1.42; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.36; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.77. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.36, luottamus 76% — Voitto.
FT
Paris FC2
Ajaccio0
✓ U3.5
1.3676%
Martigues vs Paris FC, Ligue 2 (France), pe 2. toukok. Päättynyt: Martigues 1, Paris FC 1. Kertoimet: 1 5.00, X 3.60, 2 1.70. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Martigues voittaa kertoimella 5.00; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.33; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.83. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.33, luottamus 77% — Voitto.
FT
Martigues1
Paris FC1
✓ U3.5
1.3377%

Paris FC tällä kaudella

Tulokset
Voitto 5 Tasapeli 2 Tappio 2

9 ottelussa · Osumaprosentti 56%

Maalit
1.78Tehdyt / ottelu
1.11Päästetyt / ottelu
Nollapelit 33% Ei maalia 22%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon56%
Yli 2,5 maalia56%
Yli 1,5 maalia78%

Miten Paris FC-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Ottelun tulos (1X2) 67% 6 vihjettä

Paris FC-kokoonpano — parhaat pelaajat

FWD L. Sinayoko 6M 4S 7.50
MID M. Lopez 2M 1S 7.32
MID I. Kebbal 1M 1S 7.15
MID P. Pagis 1M 1S 6.89
MID L. Koleosho 1M 1S 6.69
MID V. Marchetti 1M 6.90
DEF S. Chergui 1M 6.66
MID E. Zabi 1S 6.38
MID P. Lees-Melou 7.20
GK K. Trapp 6.93
DEF D. Coppola 6.84
DEF H. Traoré 6.80
DEF M. Mbow 6.77
DEF A. Camara 6.75

Avaa jokainen Paris FC-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Paris FC-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Paris FC-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Paris FC-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Paris FC-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Paris FC-otteluita katatte?

Katamme Paris FC-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Paris FC-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Paris FC-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.