Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Thai League 1 Thailand

Rayong FC ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Rayong FC-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
57%
Osumaprosentti
7 Arvosteltua ennustetta
54 Keskim. luottamus
L D L D W W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 7 Rayong FC-ennustetta: joukkue voittaa 29% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 86% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 3.14 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Rayong FC-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Rayong FC-ennusteet

Viimeisimmät Rayong FC-tulokset

Port FC vs Rayong FC, Thai League 1 (Thailand), la 24. lokak. Päättynyt: Port FC 4, Rayong FC 1. Kertoimet: 1 1.39, X 4.85, 2 6.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.95; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.50; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.71. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.95, luottamus 58% — Tappio.
FT
Port FC4
Rayong FC1
✗ X2
▾2.9558%
Rayong FC vs Uthai Thani, Thai League 1 (Thailand), la 17. lokak. Päättynyt: Rayong FC 1, Uthai Thani 1. Kertoimet: 1 2.65, X 3.60, 2 2.77. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.49; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.22; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.60. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.22, luottamus 77% — Voitto.
FT
Rayong FC1
Uthai Thani1
✓ O1.5
▾1.2277%
Buriram United vs Rayong FC, Thai League 1 (Thailand), la 10. lokak. Päättynyt: Buriram United 3, Rayong FC 2. Kertoimet: 1 1.24, X 6.25, 2 11.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Buriram United voittaa kertoimella 1.24; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.65; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.80. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.65, luottamus 72% — Tappio.
FT
Buriram3
Rayong FC2
✗ U3.5
▾1.6572%
Rayong FC vs Ratchaburi, Thai League 1 (Thailand), su 20. syysk. Päättynyt: Rayong FC 1, Ratchaburi 1. Kertoimet: 1 3.45, X 3.35, 2 2.15. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Ratchaburi voittaa kertoimella 2.15; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.80; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.68. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.35, luottamus 77% — Voitto.
FT
Rayong FC1
Ratchaburi1
✓ X2
▴1.3577%
Chonburi FC vs Rayong FC, Thai League 1 (Thailand), su 13. syysk. Päättynyt: Chonburi FC 2, Rayong FC 3. Kertoimet: 1 1.75, X 3.60, 2 4.35. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Chonburi FC voittaa kertoimella 1.75; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.27; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.98. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.27, luottamus 80% — Voitto.
FT
Chonburi2
Rayong FC3
✓ O1.5
1.2780%
Rayong FC vs Prachuap, Thai League 1 (Thailand), la 5. syysk. Päättynyt: Rayong FC 1, Prachuap 0. Kertoimet: 1 2.77, X 3.35, 2 2.42. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Prachuap voittaa kertoimella 2.42; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.34; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.07. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.45, luottamus 78% — Tappio.
FT
Rayong FC1
Prachuap0
✗ X2
▾1.4578%
Rayong FC vs Bangkok U, Thai League 1 (Thailand), su 10. toukok. Päättynyt: Rayong FC 1, Bangkok U 1. Kertoimet: 1 5.50, X 4.50, 2 1.55. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Bangkok U voittaa kertoimella 1.55; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.45; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.25. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.16, luottamus 52% — Voitto.
FT
Rayong FC1
Bangkok Utd1
✓ X2
▾1.1652%

Rayong FC tällä kaudella

Tulokset
Voitto 2 Tasapeli 3 Tappio 2

7 ottelussa · Osumaprosentti 29%

Maalit
1.43Tehdyt / ottelu
1.71Päästetyt / ottelu
Nollapelit 14% Ei maalia 0%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon86%
Yli 2,5 maalia43%
Yli 1,5 maalia86%

Rayong FC-kokoonpano — parhaat pelaajat

C. Măgerușan 1S 6.50
Mayron Marques 1S 6.40
W. Ganthong 6.38
Yeo Hong-Gyu 6.33
Bruno Leite 6.29
Natcha Promsomboon 6.10
João Afonso 6.01
P. Phatthaphon 4.49
S. Romphopak 3.55
M. Sarakum 3.25
C. Pombubpha 3.10
MID P. Phothep 2.11
H. Katano 1.46

Avaa jokainen Rayong FC-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Rayong FC-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Rayong FC-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Rayong FC-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Rayong FC-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Rayong FC-otteluita katatte?

Katamme Rayong FC-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Rayong FC-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Rayong FC-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.