Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Premium
Tercera División RFEF - Group 8 Spain

Atlético Mansillés ennusteet

Tekoälyn vihjeet jokaiseen Atlético Mansillés-otteluun, joukkueen vire ja julkinen tuloshistoriamme.

Päivitetty 1. marrask. 2026
75%
Osumaprosentti
8 Arvostellut ennusteet
53 Keskim. luottamus
D W W W W W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 8 Atlético Mansillés-ennustetta: joukkue voittaa 63% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 50% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.13 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Atlético Mansillés-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Atlético Mansillés-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Atlético Mansillés-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Atlético Mansillés-tulokset

Arandina vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 24. lokak. Päättynyt: Arandina 2, Atletico M 2. Kertoimet: 1 2.55, X 2.92, 2 2.82. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Arandina voittaa kertoimella 2.50; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.57; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.80. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.57, luottamus 78% — Tappio.
FT
Arandina2
Mansilles2
✗ U2.5
1.5778%
Atletico Mansilles vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), su 27. syysk. Päättynyt: Atletico Mansilles 1, Mirandes II 0. Kertoimet: 1 2.18, X 3.00, 2 3.35. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Atletico Mansilles voittaa kertoimella 2.18; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.52; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.70. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai pelaa tasan kertoimella 1.28, luottamus 67% — Voitto.
FT
Mansilles1
Mirandes B0
✓ 1X
▴1.2867%
Bembibre vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), su 20. syysk. Päättynyt: Bembibre 0, Atletico M 2. Kertoimet: 1 2.65, X 3.05, 2 2.62. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Atletico M voittaa kertoimella 2.62; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.58; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.80. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.58, luottamus 75% — Voitto.
FT
Bembibre0
Mansilles2
✓ U2.5
▴1.5875%
Atletico Mansilles vs Almazan, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), to 23. huhtik. Päättynyt: Atletico Mansilles 1, Almazan 0. Kertoimet: 1 2.30, X 3.05, 2 3.65. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Atletico Mansilles voittaa kertoimella 2.30; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.51; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.72. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai pelaa tasan kertoimella 1.29, luottamus 47% — Voitto.
FT
Mansilles1
Almazan0
✓ 1X
▴1.2947%
Atletico Mansilles vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 18. huhtik. Päättynyt: Atletico Mansilles 2, Palencia CF 1. Kertoimet: 1 2.60, X 3.05, 2 2.70. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Atletico Mansilles voittaa kertoimella 2.60; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.47; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.67. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai pelaa tasan kertoimella 1.39, luottamus 74% — Voitto.
FT
Mansilles2
Palencia CF1
✓ 1X
▾1.3974%
Becerril Campos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), su 12. huhtik. Päättynyt: Becerril Campos 0, Atletico Mansilles 2. Kertoimet: 1 2.07, X 3.10, 2 3.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Becerril Campos voittaa kertoimella 2.00; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.67; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.75. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.67, luottamus 61% — Voitto.
FT
Becerril0
Mansilles2
✓ U2.5
▴1.6761%
Atletico Mansilles vs Arandina, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 4. huhtik. Päättynyt: Atletico Mansilles 1, Arandina 1. Kertoimet: 1 1.88, X 3.15, 2 4.15. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Atletico Mansilles voittaa kertoimella 1.88; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.52; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.63. Paras vihje: Atletico Mansilles voittaa kertoimella 1.88, luottamus 74% — Tappio.
FT
Mansilles1
Arandina1
✗ 1
1.8874%
Bembibre vs Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 28. maalisk. Päättynyt: Bembibre 1, Mansilles 1. Kertoimet: 1 3.15, X 3.05, 2 2.27. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Ottelu päättyy tasapeliin kertoimella 3.05; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.47; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.62. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.47, luottamus 87% — Voitto.
FT
Bembibre1
Mansilles1
✓ U2.5
1.4787%

Atlético Mansillés tällä kaudella

Tulokset
Voitto 5 Tasapeli 3 Tappio 0

8 ottelussa · Osumaprosentti 63%

Maalit
1.5Tehdyt / ottelu
0.63Päästetyt / ottelu
Nollapelit 50% Ei maalia 0%
Maalitrendit
Molemmat tekivät maalin50%
Yli 2,5 maalia25%
Yli 1,5 maalia75%

Avaa jokainen Atlético Mansillés-valinta

Jäsenyydellä näet kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja arvovedot.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Atlético Mansillés-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Atlético Mansillés-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä. TipsBible Premium avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Atlético Mansillés-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Atlético Mansillés-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme ennen tilausta.

Mitä Atlético Mansillés-otteluita ennustatte?

Ennustamme Atlético Mansillés-joukkueen ottelut kaikissa kilpailuissa, joissa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — ja jokaisessa ottelussa mukana ovat 1X2, yli/alle, molemmat tekevät maalin ja paras vihjeemme.

Miten Atlético Mansillés-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee vireen, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Atlético Mansillés-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.