Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Tercera División RFEF - Group 8 Spain

Unionistas II ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Unionistas II-otteluun.

Päivitetty 1. marrask. 2026
56%
Osumaprosentti
9 Arvosteltua ennustetta
56 Keskim. luottamus
L L L L W L Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 9 Unionistas II-ennustetta: joukkue voittaa 33% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 56% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.77 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Unionistas II-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Unionistas II-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Unionistas II-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Unionistas II-tulokset

La Virgen del Camino vs Unionistas II, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 31. lokak. Päättynyt: La Virgen del Camino 2, Unionistas II 1. Kertoimet: 1 1.78, X 3.40, 2 4.20. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.25; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.26; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.85. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.26, luottamus 78% — Voitto.
FT
La Virgen2
Unionistas B1
✓ U3.5
▴1.2678%
Unionistas II vs Guijuelo, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), su 25. lokak. Päättynyt: Unionistas II 0, Guijuelo 1. Kertoimet: 1 3.40, X 3.25, 2 2.05. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Guijuelo voittaa kertoimella 2.05; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.28; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.90. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.27, luottamus 67% — Voitto.
FT
Unionistas B0
Guijuelo1
✓ X2
1.2767%
Unionistas II vs Bembibre, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 10. lokak. Päättynyt: Unionistas II 1, Bembibre 2. Kertoimet: 1 2.25, X 3.05, 2 3.10. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Bembibre voittaa kertoimella 2.95; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.63; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.85. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.60, luottamus 67% — Voitto.
FT
Unionistas B1
Bembibre2
✓ X2
▾1.6067%
Cristo Atletico vs Unionistas II, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), su 4. lokak. Päättynyt: Cristo Atletico 3, Unionistas II 0. Kertoimet: 1 1.70, X 3.45, 2 4.70. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Cristo Atletico voittaa kertoimella 1.70; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.26; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.73. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.26, luottamus 78% — Voitto.
FT
Cristo Atletico3
Unionistas B0
✓ U3.5
1.2678%
Colegios Diocesanos vs Unionistas II, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), su 19. huhtik. Päättynyt: Colegios Diocesanos 0, Unionistas II 1. Kertoimet: 1 3.05, X 3.35, 2 2.30. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Unionistas II voittaa kertoimella 2.30; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.34; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.75. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.36, luottamus 80% — Voitto.
FT
Colegios Dioc.0
Unionistas B1
✓ X2
▾1.3680%
Unionistas II vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 11. huhtik. Päättynyt: Unionistas II 1, Mirandes II 2. Kertoimet: 1 2.92, X 3.15, 2 2.55. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Unionistas II voittaa kertoimella 2.85; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.63; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.83. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.53, luottamus 80% — Tappio.
FT
Unionistas B1
Mirandes B2
✗ 1X
▾1.5380%
Unionistas II vs Guijuelo, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 4. huhtik. Päättynyt: Unionistas II 1, Guijuelo 2. Kertoimet: 1 4.10, X 3.40, 2 2.02. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Unionistas II voittaa kertoimella 4.10; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.21; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 2.02. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.75, luottamus 56% — Tappio.
FT
Unionistas B1
Guijuelo2
✗ 1X
▾1.7556%
Cultural Leonesa II vs Unionistas II, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 28. maalisk. Päättynyt: Cultural Leonesa II 0, Unionistas II 4. Kertoimet: 1 1.75, X 3.45, 2 4.45. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Cultural Leonesa II voittaa kertoimella 1.75; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.26; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.80. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.26, luottamus 71% — Tappio.
FT
C. Leonesa B0
Unionistas B4
✗ U3.5
▾1.2671%
Unionistas B vs CD Mojados, Tercera División RFEF - Group 8 (Spain), la 21. maalisk. Päättynyt: Unionistas B 3, CD Mojados 1. Kertoimet: 1 1.90, X 3.30, 2 3.85. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.85; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.24; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.78. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.24, luottamus 69% — Tappio.
FT
Unionistas B3
Mojados1
✗ U3.5
▴1.2469%

Unionistas II tällä kaudella

Tulokset
Voitto 3 Tasapeli 0 Tappio 6

9 ottelussa · Osumaprosentti 33%

Maalit
1.33Tehdyt / ottelu
1.44Päästetyt / ottelu
Nollapelit 22% Ei maalia 22%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon56%
Yli 2,5 maalia78%
Yli 1,5 maalia78%

Miten Unionistas II-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Ottelun tulos (1X2) 60% 5 vihjettä

Avaa jokainen Unionistas II-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Unionistas II-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Unionistas II-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Unionistas II-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Unionistas II-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Unionistas II-otteluita katatte?

Katamme Unionistas II-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Unionistas II-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Unionistas II-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.