Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
2. Lig Turkey

1461 Trabzon FK ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen 1461 Trabzon FK-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
82%
Osumaprosentti
11 Arvosteltua ennustetta
60 Keskim. luottamus
W D W D W W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 11 1461 Trabzon FK-ennustetta: joukkue voittaa 36% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 82% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 3.55 maalia. Jokainen alla oleva tuleva 1461 Trabzon FK-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat 1461 Trabzon FK-ennusteet

Viimeisimmät 1461 Trabzon FK-tulokset

Yeni Orduspor vs 1461 Trabzon FK, Türkiye Kupası (Turkey), ke 28. lokak. Päättynyt: Yeni Orduspor 0, 1461 Trabzon FK 2. Kertoimet: 1 4.60, X 3.95, 2 3.60. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Yeni Orduspor voittaa kertoimella 4.60; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.66; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.63. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.66, luottamus 83% — Tappio.
FT
52 Orduspor0
Trabzon FK2
✗ O2.5
▾1.6683%
Ankaragucu vs 1461 Trabzon FK, 2. Lig (Turkey), la 24. lokak. Päättynyt: Ankaragucu 2, 1461 Trabzon FK 2. Kertoimet: 1 1.85, X 3.60, 2 4.80. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Ottelu päättyy tasapeliin kertoimella 3.60; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.20; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.73. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.20, luottamus 89% — Voitto.
FT
Ankaragucu2
Trabzon FK2
✓ O1.5
▾1.2089%
1461 Trabzon FK vs Inegolspor, 2. Lig (Turkey), la 17. lokak. Päättynyt: 1461 Trabzon FK 2, Inegolspor 1. Kertoimet: 1 1.82, X 3.70, 2 3.65. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: 1461 Trabzon FK voittaa kertoimella 1.82; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.65; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.61. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.65, luottamus 89% — Voitto.
FT
Trabzon FK2
Inegolspor1
✓ O2.5
▾1.6589%
Karacabey Belediyespor vs 1461 Trabzon FK, 2. Lig (Turkey), su 11. lokak. Päättynyt: Karacabey Belediyespor 2, 1461 Trabzon FK 2. Kertoimet: 1 2.55, X 3.25, 2 2.57. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Karacabey Belediyespor voittaa kertoimella 2.55; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.69; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.56. Paras vihje: 1461 Trabzon FK tekee maalin kertoimella 1.30, luottamus 76% — Voitto.
FT
Karacabey Bld.2
Trabzon FK2
✓ AS
1.3076%
1461 Trabzon FK vs Serik Spor, 2. Lig (Turkey), la 3. lokak. Päättynyt: 1461 Trabzon FK 4, Serik Spor 1. Kertoimet: 1 2.50, X 3.40, 2 2.67. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.45; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.82; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.65. Paras vihje: Molemmat maalintekoon kertoimella 1.65, luottamus 75% — Voitto.
FT
Trabzon FK4
Serik Spor1
✓ BTTS
▾1.6575%
12 Bingolspor vs 1461 Trabzon FK, 2. Lig (Turkey), su 27. syysk. Päättynyt: 12 Bingolspor 1, 1461 Trabzon FK 2. Kertoimet: 1 1.80, X 3.60, 2 3.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: 12 Bingolspor voittaa kertoimella 1.80; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.72; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.07. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.72, luottamus 75% — Voitto.
FT
12 Bingol1
Trabzon FK2
✓ O2.5
1.7275%
1461 Trabzon FK vs Ankara Demirspor, 2. Lig (Turkey), su 20. syysk. Päättynyt: 1461 Trabzon FK 2, Ankara Demirspor 2. Kertoimet: 1 2.95, X 3.40, 2 2.17. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Ankara Demirspor voittaa kertoimella 2.17; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.78; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.64. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.33, luottamus 67% — Voitto.
FT
Trabzon FK2
Ankara D2
✓ X2
▾1.3367%
Yeni Orduspor vs 1461 Trabzon FK, 2. Lig (Turkey), su 13. syysk. Päättynyt: Yeni Orduspor 1, 1461 Trabzon FK 0. Kertoimet: 1 2.65, X 3.55, 2 2.30. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Yeni Orduspor voittaa kertoimella 2.65; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.67; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.53. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.53, luottamus 67% — Voitto.
FT
52 Orduspor1
Trabzon FK0
✓ 1X
1.5367%
1461 Trabzon FK vs Sakaryaspor, 2. Lig (Turkey), su 6. syysk. Päättynyt: 1461 Trabzon FK 2, Sakaryaspor 3. Kertoimet: 1 2.85, X 3.55, 2 2.28. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.52; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.80; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.64. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.80, luottamus 77% — Voitto.
FT
Trabzon FK2
Sakaryaspor3
✓ O2.5
▴1.8077%
Trabzon FK vs Icel I, 2. Lig (Turkey), su 9. marrask. Päättynyt: Trabzon FK 2, Icel I 2. Kertoimet: 1 1.29, X 4.70, 2 8.40. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Trabzon FK voittaa kertoimella 1.29; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.42; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.75. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.42, luottamus 75% — Tappio.
FT
Trabzon FK2
Yeni Mersin2
✗ U3.5
1.4275%

1461 Trabzon FK tällä kaudella

Tulokset
Voitto 4 Tasapeli 5 Tappio 2

11 ottelussa · Osumaprosentti 36%

Maalit
2Tehdyt / ottelu
1.55Päästetyt / ottelu
Nollapelit 9% Ei maalia 9%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon82%
Yli 2,5 maalia82%
Yli 1,5 maalia91%

Miten 1461 Trabzon FK-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Yli / Ali 67% 6 vihjettä

Avaa jokainen 1461 Trabzon FK-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko 1461 Trabzon FK-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita 1461 Trabzon FK-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja 1461 Trabzon FK-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt 1461 Trabzon FK-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä 1461 Trabzon FK-otteluita katatte?

Katamme 1461 Trabzon FK-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten 1461 Trabzon FK-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat 1461 Trabzon FK-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.