Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
2. Lig Turkey

12 Bingölspor ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen 12 Bingölspor-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
58%
Osumaprosentti
12 Arvosteltua ennustetta
47 Keskim. luottamus
L D D W L D Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 12 12 Bingölspor-ennustetta: joukkue voittaa 42% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 67% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.67 maalia. Jokainen alla oleva tuleva 12 Bingölspor-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat 12 Bingölspor-ennusteet

Viimeisimmät 12 Bingölspor-tulokset

Alanyaspor vs Bingolspor, Türkiye Kupası (Turkey), ti 27. lokak. Päättynyt: Alanyaspor 4, Bingolspor 1. Kertoimet: 1 1.16, X 7.50, 2 13.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 4.55; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 2.07; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.83. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 2.07, luottamus 70% — Tappio.
FT
Alanyaspor4
12 Bingol1
✗ U3.5
▴2.0770%
12 Bingolspor vs Kirklarelispor, 2. Lig (Turkey), su 25. lokak. Päättynyt: 12 Bingolspor 0, Kirklarelispor 0. Kertoimet: 1 1.66, X 3.65, 2 4.30. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: 12 Bingolspor voittaa kertoimella 1.66; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.36; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.00. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.36, luottamus 78% — Voitto.
FT
12 Bingol0
Kirklarelispor0
✓ U3.5
1.3678%
Kutahyaspor vs 12 Bingolspor, 2. Lig (Turkey), su 18. lokak. Päättynyt: Kutahyaspor 2, 12 Bingolspor 2. Kertoimet: 1 2.67, X 3.35, 2 2.32. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: 12 Bingolspor voittaa kertoimella 2.35; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.37; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.17. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.37, luottamus 78% — Tappio.
FT
Kutahyaspor2
12 Bingol2
✗ U3.5
1.3778%
12 Bingolspor vs Kahramanmaras Istiklal Spor, 2. Lig (Turkey), la 10. lokak. Päättynyt: 12 Bingolspor 2, Kahramanmaras Istiklal Spor 1. Kertoimet: 1 2.65, X 3.25, 2 2.40. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kahramanmaras Istiklal Spor voittaa kertoimella 2.40; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.30; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.05. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.30, luottamus 78% — Voitto.
FT
12 Bingol2
Kahramanmaras I1
✓ U3.5
1.3078%
12 Bingolspor vs 1461 Trabzon FK, 2. Lig (Turkey), su 27. syysk. Päättynyt: 12 Bingolspor 1, 1461 Trabzon FK 2. Kertoimet: 1 1.80, X 3.60, 2 3.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: 12 Bingolspor voittaa kertoimella 1.80; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.72; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.07. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.72, luottamus 75% — Voitto.
FT
12 Bingol1
Trabzon FK2
✓ O2.5
1.7275%
Fethiyespor vs Bingolspor, 2. Lig (Turkey), su 20. syysk. Päättynyt: Fethiyespor 1, Bingolspor 1. Kertoimet: 1 2.57, X 3.30, 2 2.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.42; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.36; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.20. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.36, luottamus 76% — Voitto.
FT
Fethiyespor1
12 Bingol1
✓ U3.5
1.3676%
12 Bingolspor vs Ankaragucu, 2. Lig (Turkey), su 13. syysk. Päättynyt: 12 Bingolspor 1, Ankaragucu 0. Kertoimet: 1 2.77, X 3.20, 2 2.30. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: 12 Bingolspor voittaa kertoimella 2.77; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.53; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.55. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.50, luottamus 61% — Voitto.
FT
12 Bingol1
Ankaragucu0
✓ 1X
1.5061%
Osmaniyespor vs Bingolspor, 3. Lig - Group 2 (Turkey), su 12. huhtik. Päättynyt: Osmaniyespor 1, Bingolspor 2. Kertoimet: 1 2.40, X 3.50, 2 2.85. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Osmaniyespor voittaa kertoimella 2.40; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.27; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.64. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.41, luottamus 80% — Tappio.
FT
Osmaniyespor1
12 Bingol2
✗ 1X
▾1.4180%
12 Bingolspor vs Turk Metal 1963, 3. Lig - Group 2 (Turkey), su 5. huhtik. Päättynyt: 12 Bingolspor 4, Turk Metal 1963 0. Kertoimet: 1 1.27, X 5.50, 2 13.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: 12 Bingolspor voittaa kertoimella 1.27; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.60; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 2.00. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.60, luottamus 68% — Voitto.
FT
12 Bingol4
Turk Metal 19630
✓ O2.5
▾1.6068%
Nigde Bld. vs 12 Bingol, 3. Lig - Group 2 (Turkey), su 29. maalisk. Päättynyt: Nigde Bld. 0, 12 Bingol 1. Kertoimet: 1 3.60, X 3.30, 2 2.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Nigde Bld. voittaa kertoimella 3.60; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.30; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.77. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.72, luottamus 53% — Tappio.
FT
Nigde Bld.0
12 Bingol1
✗ 1X
▴1.7253%

12 Bingölspor tällä kaudella

Tulokset
Voitto 5 Tasapeli 4 Tappio 3

12 ottelussa · Osumaprosentti 42%

Maalit
1.42Tehdyt / ottelu
1.25Päästetyt / ottelu
Nollapelit 33% Ei maalia 8%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon67%
Yli 2,5 maalia58%
Yli 1,5 maalia75%

Miten 12 Bingölspor-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Yli / Ali tarkin 75% 8 vihjettä

Avaa jokainen 12 Bingölspor-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko 12 Bingölspor-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita 12 Bingölspor-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja 12 Bingölspor-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt 12 Bingölspor-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä 12 Bingölspor-otteluita katatte?

Katamme 12 Bingölspor-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten 12 Bingölspor-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat 12 Bingölspor-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.