Canlı güncellenir Yapay zekâ puanlı futbol tahminleri, değerli bahisler ve halka açık geçmiş
18+
TipsBible
⌘K Giriş yap Premium
III Liga - Group 3 Poland

Górnik Zabrze II tahminleri

Her Górnik Zabrze II maçı için yapay zeka maç tüyoları, form ve herkese açık geçmişimiz.

Güncellendi: 2 Kas 2026
63%
Kazanma oranı
8 Sonuçlanan tahmin
51 Ort. güven
L L W D L W Son form

TipsBible bu sezon 8 Górnik Zabrze II tahminini sonuçlandırdı: takımın galibiyet oranı 38%, karşılıklı gol oranı 38% ve maçlarında ortalama 3.75 gol atılıyor. Aşağıdaki her yaklaşan Górnik Zabrze II tüyosu yapay zeka ile puanlanır ve herkese açık bir kayıtta tutulur.

Yaklaşan Górnik Zabrze II tahminleri

Şu an yayımlanmış tüyosu olan yaklaşan Górnik Zabrze II maçı yok — yakında tekrar uğra.

Son Górnik Zabrze II sonuçları

Gornik Zabrze II vs Olimpia Grudziadz, Cup (Poland), 2 Eyl Çar. Maç sonu: Gornik Zabrze II 3, Olimpia Grudziadz 4. Oranlar: 1 16.50, X 8.90, 2 1.24. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Gornik Zabrze II kazanır, oran 16.50; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.53; Karşılıklı gol: Var, oran 2.30. En iyi tüyo: Karşılıklı gol, oran 2.30, 66% güven — Kazanan.
FT
Gornik Zabrze II3
Ol. Grudziadz4
✓ KG Var
▴2.3066%
Karkonosze Jelenia Gora vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3 (Poland), 30 May Cmt. Maç sonu: Karkonosze Jelenia Gora 2, Gornik Zabrze II 0. Oranlar: 1 2.75, X 3.70, 2 2.25. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Ev sahibi kazanır ya da berabere kalır, oran 1.57; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.51; Karşılıklı gol: Var, oran 1.46. En iyi tüyo: Üst 2.5 gol, oran 1.51, 77% güven — Kaybedilen.
FT
Jelenia Gora2
Gornik Zabrze II0
✗ O2.5
1.5177%
Gornik Zabrze II vs Gornik Polkowice, III Liga - Group 3 (Poland), 22 May Cum. Maç sonu: Gornik Zabrze II 6, Gornik Polkowice 0. Oranlar: 1 3.20, X 3.85, 2 2.00. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Gornik Polkowice kazanır, oran 2.00; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.55; Karşılıklı gol: Yok, oran 2.45. En iyi tüyo: Üst 2.5 gol, oran 1.55, 65% güven — Kazanan.
FT
Gornik Zabrze II6
Polkowice0
✓ O2.5
▴1.5565%
Goczalkowice Zdroj vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3 (Poland), 16 May Cmt. Maç sonu: Goczalkowice Zdroj 2, Gornik Zabrze II 2. Oranlar: 1 2.67, X 3.65, 2 2.75. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Gornik Zabrze II kazanır, oran 2.75; Toplam gol: Alt 3.5 gol, oran 1.55; Karşılıklı gol: Yok, oran 2.45. En iyi tüyo: Deplasman kazanır ya da berabere kalır, oran 1.57, 60% güven — Kazanan.
FT
Goczalkowice Z2
Gornik Zabrze II2
✓ X2
▾1.5760%
Gornik Zabrze II vs Miedz Legnica II, III Liga - Group 3 (Poland), 13 May Çar. Maç sonu: Gornik Zabrze II 0, Miedz Legnica II 1. Oranlar: 1 1.90, X 4.30, 2 3.75. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Deplasman kazanır ya da berabere kalır, oran 1.91; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.31; Karşılıklı gol: Var, oran 1.33. En iyi tüyo: Üst 2.5 gol, oran 1.31, 75% güven — Kaybedilen.
FT
Gornik Zabrze II0
Legnica II1
✗ O2.5
▾1.3175%
SKRA Czestochowa vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3 (Poland), 9 May Cmt. Maç sonu: SKRA Czestochowa 1, Gornik Zabrze II 2. Oranlar: 1 2.43, X 3.55, 2 2.45. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Ev sahibi kazanır ya da berabere kalır, oran 1.45; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.41; Karşılıklı gol: Var, oran 1.39. En iyi tüyo: Üst 2.5 gol, oran 1.41, 82% güven — Kazanan.
FT
Skra1
Gornik Zabrze II2
✓ O2.5
1.4182%
Gornik Zabrze II vs Lechia Zielona Gora, III Liga - Group 3 (Poland), 1 May Cum. Maç sonu: Gornik Zabrze II 0, Lechia Zielona Gora 2. Oranlar: 1 2.63, X 3.60, 2 2.72. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Gornik Zabrze II kazanır, oran 2.63; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.55; Karşılıklı gol: Yok, oran 2.47. En iyi tüyo: Ev sahibi kazanır ya da berabere kalır, oran 1.48, 80% güven — Kaybedilen.
FT
Gornik Zabrze II0
Zielona Gora2
✗ 1X
▾1.4880%
Zaglebie Lubin II vs Gornik Zabrze II, III Liga - Group 3 (Poland), 18 Nis Cmt. Maç sonu: Zaglebie Lubin II 0, Gornik Zabrze II 5. Oranlar: 1 2.05, X 3.70, 2 3.10. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Ev sahibi kazanır ya da berabere kalır, oran 1.32; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.51; Karşılıklı gol: Var, oran 1.47. En iyi tüyo: Üst 2.5 gol, oran 1.51, 78% güven — Kazanan.
FT
Zag. Lubin II0
Gornik Zabrze II5
✓ O2.5
1.5178%

Bu sezon Górnik Zabrze II

Sonuçlar
Galibiyet 3 Beraberlik 1 Mağlubiyet 4

8 maçta · Kazanma oranı 38%

Goller
2.25Atılan / maç
1.5Yenilen / maç
Gol yemediği maç 25% Gol atamadığı maç 38%
Gol eğilimleri
Karşılıklı gol38%
2,5 üst gol63%
1,5 üst gol88%

Górnik Zabrze II tüyolarımız nasıl tutuyor

Bu takım için bahis türüne göre herkese açık kazanma oranımız — yalnızca sonuçlanmış tüyolar.

Alt / Üst 60% 5 tüyo

Her Górnik Zabrze II seçimini aç

Üyelikle tüm yaklaşan tüyoları, tam oranları ve değer puanlarını gör.

Tüm tahminlerin kilidini aç

Sık sorulan sorular

Górnik Zabrze II tahminleri ücretsiz mi?

Evet — taze Górnik Zabrze II futbol tüyoları her maç günü ücretsiz yayımlanır. TipsBible Premium her yaklaşan seçimi, tüm oranları ve tam AI Bet Builder erişimini açar.

Górnik Zabrze II tahminleriniz ne kadar isabetli?

Biten her Górnik Zabrze II tahmini herkesin gözü önünde sonuçlandırılır ve kayıtta kalır — kazansa da kaybetse de — böylece abone olmadan önce isabetimizi kendin doğrulayabilirsin.

Hangi Górnik Zabrze II maçlarını kapsıyorsunuz?

Górnik Zabrze II hangi turnuvada oynarsa oynasın — lig, kupa ya da kıtasal turnuva — her maçı için 1X2, alt/üst, karşılıklı gol ve en iyi tüyomuzu yayımlıyoruz.

Górnik Zabrze II tahminleri nasıl yapılıyor?

Bir makine öğrenmesi modeli formu, beklenen golleri, sakatlıkları ve karşılıklı maçları tartar, ardından en güçlü Górnik Zabrze II seçimlerini otomatik olarak puanlayıp yayınlar — %100 yapay zekâ, insan eliyle seçim yapılmadan.

Blogdan son yazılar

Tüm yazılar
Match Previews

PAOK vs Asteras Tripolis: Zıt Yönlere Güvenin

PAOK vs Asteras Tripolis tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi galibiyeti oranı 1.31. Ücretsiz Super League 1 iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.

Match Previews

Jagiellonia vs Wisla Plock: Güvenliğin Bedeli Ne?

Jagiellonia vs Wisla Plock tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi kazanır veya beraberlik (1X) 1.36 oranında. Ücretsiz Ekstraklasa iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.