Goczalkowice Z vs Gornik Zabrze II — III Liga - Group 3
III Liga - Group 3 · Polonya
GOC
Maç sonu
2 : 2
GOR
1
2.67
X
3.65
2
2.75
Yapay Zeka Maç Tüyoları
Her bahis türü, modelimizin her sonuç için verdiği olasılığı gösterir — çubuk ne kadar uzunsa, o sonucu o kadar olası görüyoruz.
En iyi tüyo
Kazanan ✓
60%Olas.
Deplasman kazanır ya da berabere kalır
X2
Oran @1.57
Orta güven
Maç sonucu1X2 · kazanma %
Toplam golÜst/Alt 3.5
Karşılıklı golKG
Sezon formu
Her takımın sezon genelindeki performansı.
GOC
Goczalkowice ZMaç başıGornik Zabrze IIGOR
Goczalkowice ZMaç başıGornik Zabrze IIGOR
1.0Maç başı atılan gol1.8
1.5Maç başı yenilen gol1.3
Yakın geçmiş
Her takımın bu sonuçları ne sıklıkla tutturduğu.
GOC
Goczalkowice ZOranGornik Zabrze IIGOR
Goczalkowice ZOranGornik Zabrze IIGOR
40%Galibiyet50%
70%Üst 1,590%
70%Üst 2,580%
40%KG Var70%
Son form
Her takımın son maçları.
GOC
Goczalkowice Z
WLWDL
Goczalkowice Z
WLWDL
GOC
Goczalkowice Z
BYT
Bytom Odrzanski
3
0
2.27
2.70
Goczalkowice Z
BYT
Bytom Odrzanski
3
0
2.27
2.70
POL
Polkowice
GOC
Goczalkowice Z
4
1
1.87
3.55
Polkowice
GOC
Goczalkowice Z
4
1
1.87
3.55
GOC
Goczalkowice Z
SUL
Sulow
3
1
2.52
2.50
Goczalkowice Z
SUL
Sulow
3
1
2.52
2.50
CAR
Carina Gubin
GOC
Goczalkowice Z
0
0
2.80
2.25
Carina Gubin
GOC
Goczalkowice Z
0
0
2.80
2.25
GOC
Goczalkowice Z
ROW
ROW Rybnik
0
1
2.18
3.30
Goczalkowice Z
ROW
ROW Rybnik
0
1
2.18
3.30
JEL
Jelenia Gora
GOC
Goczalkowice Z
2
0
2.42
3.10
Jelenia Gora
GOC
Goczalkowice Z
2
0
2.42
3.10
GOC
Goczalkowice Z
WAR
Warta Gorzow
4
1
1.80
3.60
Goczalkowice Z
WAR
Warta Gorzow
4
1
1.80
3.60
LEG
Legnica II
GOC
Goczalkowice Z
5
0
2.20
2.90
Legnica II
GOC
Goczalkowice Z
5
0
2.20
2.90
GOC
Goczalkowice Z
KLU
Kluczbork
3
0
2.65
2.50
Goczalkowice Z
KLU
Kluczbork
3
0
2.65
2.50
RAK
Rakow II
GOC
Goczalkowice Z
0
0
2.72
2.30
Rakow II
GOC
Goczalkowice Z
0
0
2.72
2.30
GOR
Gornik Zabrze II
LLWLW
Gornik Zabrze II
LLWLW
GOR
Gornik Zabrze II
OL.
Ol. Grudziadz
3
4
16.50
1.24
Gornik Zabrze II
OL.
Ol. Grudziadz
3
4
16.50
1.24
JEL
Jelenia Gora
GOR
Gornik Zabrze II
2
0
2.75
2.25
Jelenia Gora
GOR
Gornik Zabrze II
2
0
2.75
2.25
GOR
Gornik Zabrze II
POL
Polkowice
6
0
3.20
2.00
Gornik Zabrze II
POL
Polkowice
6
0
3.20
2.00
GOR
Gornik Zabrze II
LEG
Legnica II
0
1
1.90
3.75
Gornik Zabrze II
LEG
Legnica II
0
1
1.90
3.75
SKR
Skra
GOR
Gornik Zabrze II
1
2
2.43
2.45
Skra
GOR
Gornik Zabrze II
1
2
2.43
2.45
GOR
Gornik Zabrze II
ZIE
Zielona Gora
0
2
2.63
2.72
Gornik Zabrze II
ZIE
Zielona Gora
0
2
2.63
2.72
ZAG
Zag. Lubin II
GOR
Gornik Zabrze II
0
5
2.05
3.10
Zag. Lubin II
GOR
Gornik Zabrze II
0
5
2.05
3.10
GOR
Gornik Zabrze II
WAR
Warta Gorzow
3
1
2.02
3.65
Gornik Zabrze II
WAR
Warta Gorzow
3
1
2.02
3.65
SPA
Sparta Katowice
GOR
Gornik Zabrze II
1
2
2.36
3.10
Sparta Katowice
GOR
Gornik Zabrze II
1
2
2.36
3.10
GOR
Gornik Zabrze II
SLO
Slowianin
2
2
1.69
4.80
Gornik Zabrze II
SLO
Slowianin
2
2
1.69
4.80
Karşılıklı maçlar
GOC
Goczalkowice Z
Goczalkowice Z0·1·1
Gornik Zabrze IIGOR

- Eki 2025 Gornik Zabrze II 1 - 1 Goczalkowice Z
- May 2025 Gornik Zabrze II 1 - 0 Goczalkowice Z
Puan Durumu
İki takımın bu sezon ligde nerede durduğu.
#
Takım
P
GD
Pts
Açıklama
- Promotion
- Promotion Playoffs
- Relegation

















