Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Registrer deg
Azadegan League Iran

Saipa tips

AI-oddstips, form og vår offentlige fasit for hver kamp med Saipa.

Oppdatert 31. okt. 2026
60%
Treffprosent
15 Bedømte tips
59 Gj.sn. tillit
W W L W D W Nylig form

TipsBible har bedømt 15 Saipa-tips denne sesongen: de vinner 53% av kampene sine, begge lag scorer i 33% av kampene og kampene deres gir i snitt 1.74 mål. Hvert kommende Saipa-tips under er AI-bedømt og blir stående i en offentlig fasit.

Kommende tips for Saipa

Siste resultater for Saipa

Saipa mot Niroye Zamini, Azadegan League (Iran), man. 28. sep. Sluttresultat: Saipa 2, Niroye Zamini 1. Odds: 1 1.78, X 3.10, 2 4.90. TipsBible-tips — Sluttresultat: Saipa vinner til odds 1.78; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.42; Begge lag scorer: Nei til odds 1.50. Beste tips: Minst ett lag scorer ikke til odds 1.50, 75% tillit — Tapt.
FT
Saipa2
Niroye Zamini1
✗ No BTTS
1.5075%
Mes Kerman mot Saipa, Azadegan League (Iran), tir. 22. sep. Sluttresultat: Mes Kerman 0, Saipa 1. Odds: 1 3.10, X 2.77, 2 2.45. TipsBible-tips — Sluttresultat: Kampen ender uavgjort til odds 2.77; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.34; Begge lag scorer: Nei til odds 1.50. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.34, 78% tillit — Vunnet.
FT
Mes Kerman0
Saipa1
✓ U2.5
▾1.3478%
Fard Alborz mot Saipa, Azadegan League (Iran), lør. 27. juni. Sluttresultat: Fard Alborz 2, Saipa 1. Odds: 1 2.75, X 2.45, 2 3.35. TipsBible-tips — Sluttresultat: Saipa vinner til odds 3.35; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.28; Begge lag scorer: Nei til odds 1.50. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.28, 78% tillit — Tapt.
FT
Fard2
Saipa1
✗ U2.5
▾1.2878%
Saipa mot Ario Eslamshahr, Azadegan League (Iran), søn. 21. juni. Sluttresultat: Saipa 1, Ario Eslamshahr 0. Odds: 1 2.12, X 2.75, 2 4.10. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.21; Totalt antall mål: Under 1.5 mål til odds 1.94; Begge lag scorer: Nei til odds 1.45. Beste tips: Minst ett lag scorer ikke til odds 1.45, 75% tillit — Vunnet.
FT
Saipa1
Ario Eslamshahr0
✓ No BTTS
▾1.4575%
Saipa mot Havadar, Azadegan League (Iran), tir. 9. juni. Sluttresultat: Saipa 0, Havadar 0. Odds: 1 2.37, X 2.65, 2 3.55. TipsBible-tips — Sluttresultat: Saipa vinner til odds 2.37; Totalt antall mål: Under 1.5 mål til odds 1.97; Begge lag scorer: Nei til odds 1.44. Beste tips: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.27, 62% tillit — Vunnet.
FT
Saipa0
Havadar0
✓ 1X
1.2762%
Shenavarsazi Qeshm mot Saipa, Azadegan League (Iran), tir. 2. juni. Sluttresultat: Shenavarsazi Qeshm 1, Saipa 2. Odds: 1 3.55, X 2.77, 2 2.22. TipsBible-tips — Sluttresultat: Saipa vinner til odds 2.22; Totalt antall mål: Under 1.5 mål til odds 1.95; Begge lag scorer: Nei til odds 1.42. Beste tips: Minst ett lag scorer ikke til odds 1.42, 75% tillit — Tapt.
FT
Shenavarsazi1
Saipa2
✗ No BTTS
▾1.4275%
Saipa mot Mes Shahr-e Babak, Azadegan League (Iran), ons. 27. mai. Sluttresultat: Saipa 1, Mes Shahr-e Babak 0. Odds: 1 2.70, X 2.70, 2 3.00. TipsBible-tips — Sluttresultat: Mes Shahr-e Babak vinner til odds 3.00; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.28; Begge lag scorer: Nei til odds 1.38. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.28, 75% tillit — Vunnet.
FT
Saipa1
Mes Shahr Babak0
✓ U2.5
▾1.2875%
Saipa mot Mes Soongoun, Azadegan League (Iran), tor. 14. mai. Sluttresultat: Saipa 0, Mes Soongoun 0. Odds: 1 1.36, X 4.10, 2 15.50. TipsBible-tips — Sluttresultat: Mes Soongoun vinner til odds 15.50; Totalt antall mål: Under 1.5 mål til odds 2.02; Begge lag scorer: Nei til odds 1.20. Beste tips: Minst ett lag scorer ikke til odds 1.20, 75% tillit — Vunnet.
FT
Saipa0
Mes Soongoun0
✓ No BTTS
1.2075%
Saipa mot Khooshe Talaee Saveh, Azadegan League (Iran), ons. 14. feb. Sluttresultat: Saipa 1, Khooshe Talaee Saveh 0. Odds: 1 1.41, X 4.00, 2 6.50. TipsBible-tips — Sluttresultat: Saipa vinner til odds 1.41; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.45; Begge lag scorer: Nei til odds 1.50. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.45, 89% tillit — Vunnet.
FT
Saipa1
Khooshe T0
✓ U2.5
1.4589%
Darya Babol mot Saipa, Azadegan League (Iran), fre. 2. feb. Sluttresultat: Darya Babol 0, Saipa 2. Odds: 1 3.33, X 2.75, 2 2.25. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.30; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.36; Begge lag scorer: Ja til odds 2.38. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.36, 72% tillit — Vunnet.
FT
Darya Babol0
Saipa2
✓ U2.5
1.3672%

Saipa denne sesongen

Resultater
Vunnet 8 Uavgjort 4 Tapt 3

på 15 kamper · Treffprosent 53%

Mål
1.07Scoret / kamp
0.67Sluppet inn / kamp
Kamper uten baklengsmål 60% Scoret ikke 27%
Måltrender
Begge lag scoret33%
Over 2,5 mål33%
Over 1,5 mål40%

Hvordan Saipa-tipsene våre presterer

Vår offentlige treffprosent på dette laget etter marked — kun avgjorte tips.

Over/Under 71% 7 tips

Lås opp hvert tips for Saipa

Se alle kommende tips, fullstendige odds og value-vurderinger — gratis når du oppretter en konto.

Lås opp alle tips

Vanlige spørsmål

Er tips for Saipa gratis?

Ja — ferske fotballtips for Saipa publiseres gratis hver kampdag, og en gratis konto låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres for Saipa?

Hvert avsluttet tips for Saipa bedømmes offentlig og blir stående i fasiten — vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår, helt gratis.

Hvilke kamper med Saipa dekker dere?

Vi dekker Saipa i hver turnering de spiller — liga, cuper og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge lag scorer og vårt beste tips for hver kamp.

Hvordan lages tips for Saipa?

En maskinlæringsmodell veier form, forventede mål, skader og innbyrdes oppgjør, så poengsetter og publiserer den de sterkeste Saipa-tipsene automatisk — 100 % AI, uten menneskelig plukking.

Nytt fra bloggen

Alle artikler