Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Registrer deg
V.League 1 Vietnam

Nam Dinh tips

AI-oddstips, form og vår offentlige fasit for hver kamp med Nam Dinh.

Oppdatert 31. okt. 2026
73%
Treffprosent
11 Bedømte tips
54 Gj.sn. tillit
W W D L W L Nylig form

TipsBible har bedømt 11 Nam Dinh-tips denne sesongen: de vinner 55% av kampene sine, begge lag scorer i 36% av kampene og kampene deres gir i snitt 3.00 mål. Hvert kommende Nam Dinh-tips under er AI-bedømt og blir stående i en offentlig fasit.

Kommende tips for Nam Dinh

Siste resultater for Nam Dinh

Binh Phuoc mot Nam Dinh, V.League 1 (Vietnam), lør. 24. okt. Sluttresultat: Binh Phuoc 0, Nam Dinh 4. Odds: 1 3.70, X 3.55, 2 1.88. TipsBible-tips — Sluttresultat: Nam Dinh vinner til odds 1.88; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.32; Begge lag scorer: Nei til odds 1.93. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.32, 82% tillit — Tapt.
FT
Binh Phuoc0
Nam Dinh4
✗ U3.5
1.3282%
Thanh Hoa mot Nam Dinh, V.League 1 (Vietnam), lør. 17. okt. Sluttresultat: Thanh Hoa 0, Nam Dinh 2. Odds: 1 3.65, X 3.25, 2 2.05. TipsBible-tips — Sluttresultat: Kampen ender uavgjort til odds 3.25; Totalt antall mål: Over 1.5 mål til odds 1.25; Begge lag scorer: Ja til odds 1.64. Beste tips: Over 1.5 mål til odds 1.25, 74% tillit — Vunnet.
FT
Thanh Hoa0
Nam Dinh2
✓ O1.5
▴1.2574%
Nam Dinh mot Phu Dong, V.League 1 (Vietnam), lør. 10. okt. Sluttresultat: Nam Dinh 1, Phu Dong 1. Odds: 1 3.10, X 3.50, 2 2.12. TipsBible-tips — Sluttresultat: Phu Dong vinner til odds 2.12; Totalt antall mål: Over 2.5 mål til odds 1.71; Begge lag scorer: Ja til odds 1.61. Beste tips: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.36, 81% tillit — Vunnet.
FT
Nam Dinh1
Phu Dong1
✓ X2
▾1.3681%
Da Nang mot Nam Dinh, V.League 1 (Vietnam), fre. 11. sep. Sluttresultat: Da Nang 3, Nam Dinh 0. Odds: 1 4.95, X 4.00, 2 1.62. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 2.22; Totalt antall mål: Over 2.5 mål til odds 1.72; Begge lag scorer: Ja til odds 1.78. Beste tips: Over 2.5 mål til odds 1.72, 79% tillit — Vunnet.
FT
Da Nang3
Nam Dinh0
✓ O2.5
▴1.7279%
Nam Dinh mot Hoang A, V.League 1 (Vietnam), søn. 6. sep. Sluttresultat: Nam Dinh 4, Hoang A 0. Odds: 1 1.31, X 5.40, 2 9.00. TipsBible-tips — Sluttresultat: Nam Dinh vinner til odds 1.31; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.42; Begge lag scorer: Nei til odds 1.65. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.42, 71% tillit — Tapt.
FT
Nam Dinh4
Gia Lai0
✗ U3.5
▾1.4271%
Nam Dinh mot Ho Chi Minh, Cup (Vietnam), tor. 11. juni. Sluttresultat: Nam Dinh 2, Ho Chi Minh 4. Odds: 1 1.85, X 3.05, 2 4.20. TipsBible-tips — Sluttresultat: Ho Chi Minh vinner til odds 4.20; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.55; Begge lag scorer: Nei til odds 1.62. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.55, 68% tillit — Tapt.
FT
Nam Dinh2
Ho Chi Minh4
✗ U2.5
1.5568%
Hai Phong mot Nam Dinh, V.League 1 (Vietnam), søn. 7. juni. Sluttresultat: Hai Phong 1, Nam Dinh 1. Odds: 1 3.70, X 3.80, 2 1.88. TipsBible-tips — Sluttresultat: Kampen ender uavgjort til odds 3.80; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.50; Begge lag scorer: Nei til odds 2.30. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.50, 72% tillit — Vunnet.
FT
Hai Phong1
Nam Dinh1
✓ U3.5
▾1.5072%
Nam Dinh mot Song Lam Nghe An, V.League 1 (Vietnam), søn. 31. mai. Sluttresultat: Nam Dinh 3, Song Lam Nghe An 0. Odds: 1 1.47, X 4.75, 2 6.10. TipsBible-tips — Sluttresultat: Nam Dinh vinner til odds 1.47; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.52; Begge lag scorer: Nei til odds 1.98. Beste tips: Nam Dinh vinner til odds 1.47, 51% tillit — Vunnet.
FT
Nam Dinh3
Song L0
✓ 1
▴1.4751%
Binh Duong mot Nam Dinh, V.League 1 (Vietnam), lør. 25. apr. Sluttresultat: Binh Duong 1, Nam Dinh 1. Odds: 1 5.20, X 4.10, 2 1.64. TipsBible-tips — Sluttresultat: Nam Dinh vinner til odds 1.64; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.45; Begge lag scorer: Nei til odds 2.07. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.45, 77% tillit — Vunnet.
FT
Binh Duong1
Nam Dinh1
✓ U3.5
▴1.4577%
Quang Nam mot Nam Dinh, V.League 1 (Vietnam), søn. 15. juni. Sluttresultat: Quang Nam 0, Nam Dinh 2. Odds: 1 4.10, X 3.90, 2 1.73. TipsBible-tips — Sluttresultat: Nam Dinh vinner til odds 1.70; Totalt antall mål: Over 2.5 mål til odds 1.72; Begge lag scorer: Ja til odds 1.73. Beste tips: Nam Dinh vinner til odds 1.70, 77% tillit — Vunnet.
FT
Quang Nam0
Nam Dinh2
✓ 2
1.7077%

Nam Dinh denne sesongen

Resultater
Vunnet 6 Uavgjort 3 Tapt 2

på 11 kamper · Treffprosent 55%

Mål
2.09Scoret / kamp
0.91Sluppet inn / kamp
Kamper uten baklengsmål 55% Scoret ikke 9%
Måltrender
Begge lag scoret36%
Over 2,5 mål55%
Over 1,5 mål100%

Hvordan Nam Dinh-tipsene våre presterer

Vår offentlige treffprosent på dette laget etter marked — kun avgjorte tips.

Over/Under skarpest 63% 8 tips

Lås opp hvert tips for Nam Dinh

Se alle kommende tips, fullstendige odds og value-vurderinger — gratis når du oppretter en konto.

Lås opp alle tips

Vanlige spørsmål

Er tips for Nam Dinh gratis?

Ja — ferske fotballtips for Nam Dinh publiseres gratis hver kampdag, og en gratis konto låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres for Nam Dinh?

Hvert avsluttet tips for Nam Dinh bedømmes offentlig og blir stående i fasiten — vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår, helt gratis.

Hvilke kamper med Nam Dinh dekker dere?

Vi dekker Nam Dinh i hver turnering de spiller — liga, cuper og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge lag scorer og vårt beste tips for hver kamp.

Hvordan lages tips for Nam Dinh?

En maskinlæringsmodell veier form, forventede mål, skader og innbyrdes oppgjør, så poengsetter og publiserer den de sterkeste Nam Dinh-tipsene automatisk — 100 % AI, uten menneskelig plukking.

Nytt fra bloggen

Alle artikler