Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Premium
Super League 1 Greece

Lamia tips

AI-oddstips, form og vår offentlige fasit for hver kamp med Lamia.

Oppdatert 1. nov. 2026
63%
Vinnerprosent
8 Bedømte tips
43 Gj.sn. tillit
D D D L L L Nylig form

TipsBible har bedømt 8 Lamia-tips denne sesongen: laget vinner 13% av kampene sine, begge lag scorer i 50% av kampene, og det blir i snitt 2.50 mål per kamp. Hvert kommende Lamia-tips under er AI-bedømt og blir stående i en offentlig fasit.

Kommende tips for Lamia

Ingen kommende kamper med Lamia som har et publisert tips akkurat nå — kom tilbake snart.

Siste resultater for Lamia

Asteras Stavros mot Lamia, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), lør. 28. mars. Sluttresultat: Asteras Stavros 0, Lamia 0. Odds: 1 2.30, X 3.20, 2 2.80. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.50; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.63; Begge lag scorer: Nei til odds 1.82. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.63, 74% tillit — Vunnet.
FT
Asteras Stavrou0
Lamia0
✓ U2.5
▾1.6374%
Lamia mot Aris Filiaton, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), søn. 22. mars. Sluttresultat: Lamia 0, Aris Filiaton 0. Odds: 1 2.10, X 2.95, 2 3.40. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.26; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.47; Begge lag scorer: Ja til odds 2.07. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.47, 62% tillit — Vunnet.
FT
Lamia0
Aris Filiaton0
✓ U2.5
▾1.4762%
Lamia mot Asteras Stavros, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), søn. 15. feb. Sluttresultat: Lamia 1, Asteras Stavros 1. Odds: 1 2.27, X 3.20, 2 2.85. TipsBible-tips — Sluttresultat: Lamia vinner til odds 2.27; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.67; Begge lag scorer: Nei til odds 1.83. Beste tips: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.35, 56% tillit — Vunnet.
FT
Lamia1
Asteras Stavrou1
✓ 1X
▴1.3556%
Lefkimmi mot Lamia, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), søn. 25. jan. Sluttresultat: Lefkimmi 3, Lamia 2. Odds: 1 3.75, X 3.25, 2 1.92. TipsBible-tips — Sluttresultat: Lamia vinner til odds 1.92; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.63; Begge lag scorer: Nei til odds 1.78. Beste tips: Lamia vinner til odds 1.92, 51% tillit — Tapt.
FT
Lefkimmi3
Lamia2
✗ 2
▾1.9251%
Kallithea mot Lamia, Super League 1 (Greece), tor. 22. mai. Sluttresultat: Kallithea 3, Lamia 0. Odds: 1 1.41, X 4.60, 2 6.80. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 2.80; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.53; Begge lag scorer: Nei til odds 2.01. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.53, 71% tillit — Vunnet.
FT
Kallithea3
Lamia0
✓ U3.5
1.5371%
Lamia mot Panetolikos, Super League 1 (Greece), søn. 18. mai. Sluttresultat: Lamia 1, Panetolikos 3. Odds: 1 3.60, X 3.04, 2 2.15. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.28; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.61; Begge lag scorer: Nei til odds 1.80. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.61, 78% tillit — Tapt.
FT
Lamia1
Panetolikos3
✗ U2.5
1.6178%
Volos NFC mot Lamia, Super League 1 (Greece), ons. 14. mai. Sluttresultat: Volos NFC 3, Lamia 0. Odds: 1 1.18, X 6.40, 2 15.00. TipsBible-tips — Sluttresultat: Volos NFC vinner til odds 1.18; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.44; Begge lag scorer: Nei til odds 1.46. Beste tips: Volos NFC vinner til odds 1.18, 64% tillit — Vunnet.
FT
Volos3
Lamia0
✓ 1
1.1864%
Lamia mot Panserraikos, Super League 1 (Greece), lør. 10. mai. Sluttresultat: Lamia 2, Panserraikos 1. Odds: 1 5.25, X 3.72, 2 1.62. TipsBible-tips — Sluttresultat: Panserraikos vinner til odds 1.62; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.83; Begge lag scorer: Nei til odds 1.79. Beste tips: Panserraikos vinner til odds 1.62, 63% tillit — Tapt.
FT
Lamia2
Panserraikos1
✗ 2
1.6263%

Lamia denne sesongen

Resultater
Vunnet 1 Uavgjort 3 Tapt 4

på 8 kamper · Vinnerprosent 13%

Mål
0.75Scoret / kamp
1.75Sluppet inn / kamp
Kamper uten baklengsmål 25% Scoret ikke 50%
Måltrender
Begge lag scoret50%
Over 2,5 mål63%
Over 1,5 mål75%

Lås opp hvert tips for Lamia

Se alle kommende tips, fullstendige odds og verdivurderinger med et medlemskap.

Lås opp alle tips

Vanlige spørsmål

Er tips for Lamia gratis?

Ja — ferske fotballtips for Lamia publiseres gratis hver kampdag. TipsBible Premium låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres for Lamia?

Hvert avsluttet tips for Lamia bedømmes offentlig og blir stående i fasiten — vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår før du abonnerer.

Hvilke kamper med Lamia dekker dere?

Vi dekker Lamia i hver turnering de spiller — liga, cuper og kontinentale turneringer — med 1X2, over/under, begge lag scorer og vårt beste tips for hver kamp.

Hvordan lages tips for Lamia?

En maskinlæringsmodell veier form, forventede mål, skader og innbyrdes oppgjør, så poengsetter og publiserer den de sterkeste Lamia-tipsene automatisk — 100 % AI, uten menneskelig plukking.

Nytt fra bloggen

Alle artikler