Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Premium
Super League 2 Greece

Kozani tips

AI-oddstips, form og vår offentlige fasit for hver kamp med Kozani.

Oppdatert 1. nov. 2026
83%
Vinnerprosent
6 Bedømte tips
76 Gj.sn. tillit
L D D D W W Nylig form

TipsBible har bedømt 6 Kozani-tips denne sesongen: laget vinner 33% av kampene sine, begge lag scorer i 33% av kampene, og det blir i snitt 1.50 mål per kamp. Hvert kommende Kozani-tips under er AI-bedømt og blir stående i en offentlig fasit.

Kommende tips for Kozani

Ingen kommende kamper med Kozani som har et publisert tips akkurat nå — kom tilbake snart.

Siste resultater for Kozani

Kampaniakos Chalastra mot Kozani, Super League 2 (Greece), ons. 15. mai. Sluttresultat: Kampaniakos Chalastra 1, Kozani 0. Odds: 1 2.88, X 2.88, 2 2.53. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.36; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.50; Begge lag scorer: Nei til odds 1.72. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.50, 81% tillit — Vunnet.
FT
Kampaniakos1
Kozani0
✓ U2.5
1.5081%
Anagennisi Karditsas mot Kozani, Super League 2 (Greece), søn. 21. apr. Sluttresultat: Anagennisi Karditsas 1, Kozani 1. Odds: 1 2.05, X 2.96, 2 3.75. TipsBible-tips — Sluttresultat: Anagennisi Karditsas vinner til odds 2.05; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.40; Begge lag scorer: Nei til odds 1.57. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.40, 89% tillit — Vunnet.
FT
Karditsa1
Kozani1
✓ U2.5
1.4089%
Aiolikos mot Kozani, Super League 2 (Greece), søn. 14. apr. Sluttresultat: Aiolikos 0, Kozani 0. Odds: 1 3.15, X 2.85, 2 2.38. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.50; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.45; Begge lag scorer: Nei til odds 1.67. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.45, 87% tillit — Vunnet.
FT
Aiolikos0
Kozani0
✓ U2.5
1.4587%
Kozani mot Kampaniakos Chalastra, Super League 2 (Greece), søn. 7. apr. Sluttresultat: Kozani 2, Kampaniakos Chalastra 2. Odds: 1 1.57, X 3.42, 2 6.00. TipsBible-tips — Sluttresultat: Kampaniakos Chalastra vinner til odds 6.00; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.47; Begge lag scorer: Nei til odds 1.48. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.47, 89% tillit — Tapt.
FT
Kozani2
Kampaniakos2
✗ U2.5
1.4789%
Kozani mot Anagennisi Karditsas, Super League 2 (Greece), søn. 24. mars. Sluttresultat: Kozani 1, Anagennisi Karditsas 0. Odds: 1 2.31, X 3.00, 2 3.10. TipsBible-tips — Sluttresultat: Anagennisi Karditsas vinner til odds 3.10; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.57; Begge lag scorer: Nei til odds 1.80. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.57, 89% tillit — Vunnet.
FT
Kozani1
Karditsa0
✓ U2.5
1.5789%
Kozani mot Iraklis 1908, Super League 2 (Greece), man. 4. mars. Sluttresultat: Kozani 1, Iraklis 1908 0. Odds: 1 2.90, X 3.05, 2 2.35. TipsBible-tips — Sluttresultat: Iraklis 1908 vinner til odds 2.35; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.57; Begge lag scorer: Nei til odds 1.75. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.57, 89% tillit — Vunnet.
FT
Kozani1
Iraklis 19080
✓ U2.5
1.5789%

Kozani denne sesongen

Resultater
Vunnet 2 Uavgjort 3 Tapt 1

på 6 kamper · Vinnerprosent 33%

Mål
0.83Scoret / kamp
0.67Sluppet inn / kamp
Kamper uten baklengsmål 50% Scoret ikke 33%
Måltrender
Begge lag scoret33%
Over 2,5 mål17%
Over 1,5 mål33%

Hvordan Kozani-tipsene våre presterer

Vår offentlige treffprosent på dette laget etter marked — kun bedømte tips.

Over/Under 83% 6 tips

Lås opp hvert tips for Kozani

Se alle kommende tips, fullstendige odds og verdivurderinger med et medlemskap.

Lås opp alle tips

Vanlige spørsmål

Er tips for Kozani gratis?

Ja — ferske fotballtips for Kozani publiseres gratis hver kampdag. TipsBible Premium låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres for Kozani?

Hvert avsluttet tips for Kozani bedømmes offentlig og blir stående i fasiten — vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår før du abonnerer.

Hvilke kamper med Kozani dekker dere?

Vi dekker Kozani i hver turnering de spiller — liga, cuper og kontinentale turneringer — med 1X2, over/under, begge lag scorer og vårt beste tips for hver kamp.

Hvordan lages tips for Kozani?

En maskinlæringsmodell veier form, forventede mål, skader og innbyrdes oppgjør, så poengsetter og publiserer den de sterkeste Kozani-tipsene automatisk — 100 % AI, uten menneskelig plukking.

Nytt fra bloggen

Alle artikler