Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Registrer deg
Thai League 2 Thailand

Kasetsart FC tips

AI-oddstips, form og vår offentlige fasit for hver kamp med Kasetsart FC.

Oppdatert 31. okt. 2026
38%
Treffprosent
8 Bedømte tips
68 Gj.sn. tillit
L W L D L L Nylig form

TipsBible har bedømt 8 Kasetsart FC-tips denne sesongen: de vinner 25% av kampene sine, begge lag scorer i 38% av kampene og kampene deres gir i snitt 3.63 mål. Hvert kommende Kasetsart FC-tips under er AI-bedømt og blir stående i en offentlig fasit.

Kommende tips for Kasetsart FC

Siste resultater for Kasetsart FC

Police Tero mot Kasetsart FC, Thai League 2 (Thailand), lør. 17. okt. Sluttresultat: Police Tero 5, Kasetsart FC 3. Odds: 1 2.02, X 3.15, 2 3.45. TipsBible-tips — Sluttresultat: Police Tero vinner til odds 2.02; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.26; Begge lag scorer: Nei til odds 1.90. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.26, 89% tillit — Tapt.
FT
Police Tero5
Kasetsart3
✗ U3.5
1.2689%
Kasetsart FC mot Mahasarakham United, Thai League 2 (Thailand), ons. 14. okt. Sluttresultat: Kasetsart FC 3, Mahasarakham United 1. Odds: 1 2.45, X 3.10, 2 2.65. TipsBible-tips — Sluttresultat: Kampen ender uavgjort til odds 3.10; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.25; Begge lag scorer: Ja til odds 1.77. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.25, 77% tillit — Tapt.
FT
Kasetsart3
Mahasarakham1
✗ U3.5
▴1.2577%
Chiangmai United mot Kasetsart FC, Thai League 2 (Thailand), lør. 10. okt. Sluttresultat: Chiangmai United 2, Kasetsart FC 0. Odds: 1 1.87, X 3.40, 2 3.70. TipsBible-tips — Sluttresultat: Chiangmai United vinner til odds 1.87; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.28; Begge lag scorer: Ja til odds 1.80. Beste tips: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.23, 72% tillit — Vunnet.
FT
Chiangmai Utd2
Kasetsart0
✓ 1X
▾1.2372%
Kasetsart FC mot Nakhon Pathom, Thai League 2 (Thailand), søn. 20. sep. Sluttresultat: Kasetsart FC 0, Nakhon Pathom 0. Odds: 1 2.72, X 2.85, 2 2.62. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.38; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.47; Begge lag scorer: Nei til odds 1.67. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.47, 80% tillit — Vunnet.
FT
Kasetsart0
Nakhon Pathom0
✓ U2.5
▾1.4780%
Chanthaburi mot Kasetsart FC, Thai League 2 (Thailand), tor. 17. sep. Sluttresultat: Chanthaburi 2, Kasetsart FC 0. Odds: 1 1.82, X 3.70, 2 5.40. TipsBible-tips — Sluttresultat: Chanthaburi vinner til odds 1.82; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.28; Begge lag scorer: Nei til odds 1.90. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.28, 87% tillit — Vunnet.
FT
Chanthaburi2
Kasetsart0
✓ U3.5
▾1.2887%
Nong Bua Pitchaya mot Kasetsart FC, Thai League 2 (Thailand), søn. 6. sep. Sluttresultat: Nong Bua Pitchaya 2, Kasetsart FC 0. Odds: 1 1.75, X 3.50, 2 4.20. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.21; Totalt antall mål: Over 2.5 mål til odds 1.67; Begge lag scorer: Ja til odds 1.66. Beste tips: Over 2.5 mål til odds 1.67, 76% tillit — Tapt.
FT
Nong Bua2
Kasetsart0
✗ O2.5
1.6776%
Kasetsart FC mot Chiangmai United, Thai League 2 (Thailand), lør. 25. apr. Sluttresultat: Kasetsart FC 3, Chiangmai United 4. Odds: 1 1.75, X 3.55, 2 4.50. TipsBible-tips — Sluttresultat: Kasetsart FC vinner til odds 1.75; Totalt antall mål: Over 2.5 mål til odds 1.70; Begge lag scorer: Ja til odds 1.65. Beste tips: Kasetsart FC vinner til odds 1.75, 76% tillit — Tapt.
FT
Kasetsart3
Chiangmai Utd4
✗ 1
▾1.7576%
Kasetsart FC mot Trat FC, Thai League 2 (Thailand), lør. 4. apr. Sluttresultat: Kasetsart FC 4, Trat FC 0. Odds: 1 2.35, X 3.40, 2 2.92. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.58; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.31; Begge lag scorer: Nei til odds 2.02. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.31, 89% tillit — Tapt.
FT
Kasetsart4
Trat FC0
✗ U3.5
1.3189%

Kasetsart FC denne sesongen

Resultater
Vunnet 2 Uavgjort 1 Tapt 5

på 8 kamper · Treffprosent 25%

Mål
1.63Scoret / kamp
2Sluppet inn / kamp
Kamper uten baklengsmål 25% Scoret ikke 50%
Måltrender
Begge lag scoret38%
Over 2,5 mål50%
Over 1,5 mål88%

Hvordan Kasetsart FC-tipsene våre presterer

Vår offentlige treffprosent på dette laget etter marked — kun avgjorte tips.

Over/Under 33% 6 tips

Lås opp hvert tips for Kasetsart FC

Se alle kommende tips, fullstendige odds og value-vurderinger — gratis når du oppretter en konto.

Lås opp alle tips

Vanlige spørsmål

Er tips for Kasetsart FC gratis?

Ja — ferske fotballtips for Kasetsart FC publiseres gratis hver kampdag, og en gratis konto låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres for Kasetsart FC?

Hvert avsluttet tips for Kasetsart FC bedømmes offentlig og blir stående i fasiten — vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår, helt gratis.

Hvilke kamper med Kasetsart FC dekker dere?

Vi dekker Kasetsart FC i hver turnering de spiller — liga, cuper og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge lag scorer og vårt beste tips for hver kamp.

Hvordan lages tips for Kasetsart FC?

En maskinlæringsmodell veier form, forventede mål, skader og innbyrdes oppgjør, så poengsetter og publiserer den de sterkeste Kasetsart FC-tipsene automatisk — 100 % AI, uten menneskelig plukking.

Nytt fra bloggen

Alle artikler