Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Registrer deg
League Two China

Hainan Star tips

AI-oddstips, form og vår offentlige fasit for hver kamp med Hainan Star.

Oppdatert 31. okt. 2026
67%
Treffprosent
6 Bedømte tips
59 Gj.sn. tillit
L D L L D L Nylig form

TipsBible har bedømt 6 Hainan Star-tips denne sesongen: de vinner 0% av kampene sine, begge lag scorer i 50% av kampene og kampene deres gir i snitt 2.66 mål. Hvert kommende Hainan Star-tips under er AI-bedømt og blir stående i en offentlig fasit.

Kommende tips for Hainan Star

Ingen kommende kamper med Hainan Star som har et publisert tips akkurat nå — kom tilbake snart.

Siste resultater for Hainan Star

Tai'an Tiankuang mot Hainan Star, League Two (China), lør. 18. okt. Sluttresultat: Tai'an Tiankuang 1, Hainan Star 0. Odds: 1 2.12, X 3.24, 2 3.08. TipsBible-tips — Sluttresultat: Tai'an Tiankuang vinner til odds 2.12; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.75; Begge lag scorer: Nei til odds 1.94. Beste tips: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.28, 63% tillit — Vunnet.
FT
Taian Tiankuang1
Hainan Star0
✓ 1X
1.2863%
Xi'an Ronghai mot Hainan Star, League Two (China), lør. 4. okt. Sluttresultat: Xi'an Ronghai 2, Hainan Star 2. Odds: 1 1.95, X 3.35, 2 3.45. TipsBible-tips — Sluttresultat: Xi'an Ronghai vinner til odds 1.95; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.25; Begge lag scorer: Nei til odds 1.91. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.25, 75% tillit — Tapt.
FT
Xi'an Ronghai2
Hainan Star2
✗ U3.5
1.2575%
BIT mot Hainan Star, League Two (China), søn. 21. sep. Sluttresultat: BIT 3, Hainan Star 2. Odds: 1 1.78, X 3.25, 2 4.27. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hainan Star vinner til odds 4.27; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.19; Begge lag scorer: Nei til odds 1.71. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.19, 75% tillit — Tapt.
FT
BIT3
Hainan Star2
✗ U3.5
1.1975%
Hainan Star mot Guangxi Hengchen, League Two (China), søn. 3. aug. Sluttresultat: Hainan Star 0, Guangxi Hengchen 3. Odds: 1 9.00, X 4.00, 2 1.36. TipsBible-tips — Sluttresultat: Guangxi Hengchen vinner til odds 1.30; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.67; Begge lag scorer: Nei til odds 1.40. Beste tips: Guangxi Hengchen vinner til odds 1.30, 81% tillit — Vunnet.
FT
Hainan Star0
Guangxi H3
✓ 2
1.3081%
Guangdong Mingtu mot Hainan Star, League Two (China), søn. 27. juli. Sluttresultat: Guangdong Mingtu 1, Hainan Star 1. Odds: 1 2.07, X 3.00, 2 3.60. TipsBible-tips — Sluttresultat: Guangdong Mingtu vinner til odds 2.07; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.50; Begge lag scorer: Nei til odds 1.67. Beste tips: Guangdong Mingtu scorer til odds 1.30, 82% tillit — Vunnet.
FT
Guangdong M1
Hainan Star1
✓ HS
1.3082%
Wuhan Three Towns II mot Hainan Star, League Two (China), lør. 19. juli. Sluttresultat: Wuhan Three Towns II 1, Hainan Star 0. Odds: 1 1.97, X 3.12, 2 3.70. TipsBible-tips — Sluttresultat: Wuhan Three Towns II vinner til odds 1.58; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.57; Begge lag scorer: Nei til odds 1.60. Beste tips: Wuhan Three Towns II vinner til odds 1.58, 69% tillit — Vunnet.
FT
Wuhan II1
Hainan Star0
✓ 1
1.5869%

Hainan Star denne sesongen

Resultater
Vunnet 0 Uavgjort 2 Tapt 4

på 6 kamper · Treffprosent 0%

Mål
0.83Scoret / kamp
1.83Sluppet inn / kamp
Kamper uten baklengsmål 0% Scoret ikke 50%
Måltrender
Begge lag scoret50%
Over 2,5 mål50%
Over 1,5 mål67%

Hainan Star-troppen — beste spillere

MID Subi Ablimit 3M 7.35
MID Song Xintao 2M 6.80
MID Sun Zhixuan 2M 6.30
MID Cao Enze 2M 6.23
FWD Yang Haoyu 1M 3A 6.73
DEF Wang Shihao 1M 2A 6.87
DEF Xue Yuxiang 1M 7.02
FWD Jüshighun Tuyghun 1M 6.95
DEF Yao Zhiyu 1M 6.81
DEF Li Guanhao 1M 6.52
MID Gong Zijie 1A 6.75
Li Tian 7.24
DEF Tang Daozheng 7.12
MID Qi Long 7.11

Lås opp hvert tips for Hainan Star

Se alle kommende tips, fullstendige odds og value-vurderinger — gratis når du oppretter en konto.

Lås opp alle tips

Vanlige spørsmål

Er tips for Hainan Star gratis?

Ja — ferske fotballtips for Hainan Star publiseres gratis hver kampdag, og en gratis konto låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres for Hainan Star?

Hvert avsluttet tips for Hainan Star bedømmes offentlig og blir stående i fasiten — vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår, helt gratis.

Hvilke kamper med Hainan Star dekker dere?

Vi dekker Hainan Star i hver turnering de spiller — liga, cuper og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge lag scorer og vårt beste tips for hver kamp.

Hvordan lages tips for Hainan Star?

En maskinlæringsmodell veier form, forventede mål, skader og innbyrdes oppgjør, så poengsetter og publiserer den de sterkeste Hainan Star-tipsene automatisk — 100 % AI, uten menneskelig plukking.

Nytt fra bloggen

Alle artikler