Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Registrer deg
V.League 2 Vietnam

Dong Nai tips

AI-oddstips, form og vår offentlige fasit for hver kamp med Dong Nai.

Oppdatert 31. okt. 2026
67%
Treffprosent
6 Bedømte tips
74 Gj.sn. tillit
L L D W D W Nylig form

TipsBible har bedømt 6 Dong Nai-tips denne sesongen: de vinner 33% av kampene sine, begge lag scorer i 33% av kampene og kampene deres gir i snitt 2.50 mål. Hvert kommende Dong Nai-tips under er AI-bedømt og blir stående i en offentlig fasit.

Kommende tips for Dong Nai

Ingen kommende kamper med Dong Nai som har et publisert tips akkurat nå — kom tilbake snart.

Siste resultater for Dong Nai

Pho Hien mot Dong Nai, V.League 2 (Vietnam), lør. 21. juni. Sluttresultat: Pho Hien 3, Dong Nai 0. Odds: 1 1.12, X 7.30, 2 17.00. TipsBible-tips — Sluttresultat: Pho Hien vinner til odds 1.12; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.77; Begge lag scorer: Nei til odds 1.57. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.77, 86% tillit — Vunnet.
FT
Pho Hien3
Dong Nai0
✓ U3.5
1.7786%
Dong Nai mot Phu Dong, V.League 2 (Vietnam), man. 26. mai. Sluttresultat: Dong Nai 0, Phu Dong 1. Odds: 1 5.00, X 3.29, 2 1.62. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 2.09; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.46; Begge lag scorer: Nei til odds 1.53. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.46, 85% tillit — Vunnet.
FT
Dong Nai0
Phu Dong1
✓ U2.5
1.4685%
Hoa Binh mot Dong Nai, V.League 2 (Vietnam), lør. 17. mai. Sluttresultat: Hoa Binh 2, Dong Nai 2. Odds: 1 2.35, X 2.67, 2 3.30. TipsBible-tips — Sluttresultat: Dong Nai vinner til odds 3.30; Totalt antall mål: Under 1.5 mål til odds 2.12; Begge lag scorer: Nei til odds 1.55. Beste tips: Under 1.5 mål til odds 2.12, 89% tillit — Tapt.
FT
Hoa Binh2
Dong Nai2
✗ U1.5
2.1289%
Dong Nai mot Dong Thap, V.League 2 (Vietnam), lør. 10. mai. Sluttresultat: Dong Nai 1, Dong Thap 0. Odds: 1 2.30, X 2.63, 2 3.43. TipsBible-tips — Sluttresultat: Dong Nai vinner til odds 2.30; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.29; Begge lag scorer: Nei til odds 1.45. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.29, 88% tillit — Vunnet.
FT
Dong Nai1
Dong Thap0
✓ U2.5
1.2988%
Dong Nai mot Binh Phuoc, V.League 2 (Vietnam), søn. 4. mai. Sluttresultat: Dong Nai 1, Binh Phuoc 1. Odds: 1 5.00, X 3.10, 2 1.69. TipsBible-tips — Sluttresultat: Binh Phuoc vinner til odds 1.69; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.45; Begge lag scorer: Nei til odds 1.55. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.45, 85% tillit — Vunnet.
FT
Dong Nai1
Binh Phuoc1
✓ U2.5
1.4585%
Dong Nai mot Ba Ria Vung Tau, V.League 2 (Vietnam), lør. 19. apr. Sluttresultat: Dong Nai 4, Ba Ria Vung Tau 0. Odds: 1 2.64, X 2.95, 2 2.60. TipsBible-tips — Sluttresultat: Kampen ender uavgjort til odds 2.93; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.57; Begge lag scorer: Nei til odds 1.80. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.57, 89% tillit — Tapt.
FT
Dong Nai4
Ria V0
✗ U2.5
1.5789%

Dong Nai denne sesongen

Resultater
Vunnet 2 Uavgjort 2 Tapt 2

på 6 kamper · Treffprosent 33%

Mål
1.33Scoret / kamp
1.17Sluppet inn / kamp
Kamper uten baklengsmål 33% Scoret ikke 33%
Måltrender
Begge lag scoret33%
Over 2,5 mål50%
Over 1,5 mål67%

Hvordan Dong Nai-tipsene våre presterer

Vår offentlige treffprosent på dette laget etter marked — kun avgjorte tips.

Over/Under 67% 6 tips

Lås opp hvert tips for Dong Nai

Se alle kommende tips, fullstendige odds og value-vurderinger — gratis når du oppretter en konto.

Lås opp alle tips

Vanlige spørsmål

Er tips for Dong Nai gratis?

Ja — ferske fotballtips for Dong Nai publiseres gratis hver kampdag, og en gratis konto låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres for Dong Nai?

Hvert avsluttet tips for Dong Nai bedømmes offentlig og blir stående i fasiten — vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår, helt gratis.

Hvilke kamper med Dong Nai dekker dere?

Vi dekker Dong Nai i hver turnering de spiller — liga, cuper og kontinentalt — med 1X2, over/under, begge lag scorer og vårt beste tips for hver kamp.

Hvordan lages tips for Dong Nai?

En maskinlæringsmodell veier form, forventede mål, skader og innbyrdes oppgjør, så poengsetter og publiserer den de sterkeste Dong Nai-tipsene automatisk — 100 % AI, uten menneskelig plukking.

Nytt fra bloggen

Alle artikler