Oppdateres live AI-vurderte fotballtips, spill med verdi og en offentlig historikk
18+
TipsBible
⌘K Logg inn Premium
Gamma Ethniki - Group 3 Greece

Aris Filiates tips

AI-oddstips, form og vår offentlige fasit for hver kamp med Aris Filiates.

Oppdatert 1. nov. 2026
67%
Vinnerprosent
6 Bedømte tips
33 Gj.sn. tillit
D W L D W D Nylig form

TipsBible har bedømt 6 Aris Filiates-tips denne sesongen: laget vinner 33% av kampene sine, begge lag scorer i 33% av kampene, og det blir i snitt 1.84 mål per kamp. Hvert kommende Aris Filiates-tips under er AI-bedømt og blir stående i en offentlig fasit.

Kommende tips for Aris Filiates

Ingen kommende kamper med Aris Filiates som har et publisert tips akkurat nå — kom tilbake snart.

Siste resultater for Aris Filiates

Trikala mot Aris Filiates, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), søn. 5. apr. Sluttresultat: Trikala 0, Aris Filiates 0. Odds: 1 1.66, X 3.25, 2 5.10. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 2.00; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.50; Begge lag scorer: Nei til odds 1.56. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.50, 55% tillit — Vunnet.
FT
Trikala0
Aris Filiaton0
✓ U2.5
1.5055%
Aris Filiates mot Asteras Stavros, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), ons. 1. apr. Sluttresultat: Aris Filiates 3, Asteras Stavros 0. Odds: 1 2.50, X 2.95, 2 2.72. TipsBible-tips — Sluttresultat: Aris Filiates vinner til odds 2.50; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.50; Begge lag scorer: Nei til odds 1.70. Beste tips: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.38, 63% tillit — Vunnet.
FT
Aris Filiaton3
Asteras Stavrou0
✓ 1X
▴1.3863%
Aris Filiaton mot Elassona, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), lør. 28. mars. Sluttresultat: Aris Filiaton 0, Elassona 1. Odds: 1 2.02, X 3.00, 2 3.60. TipsBible-tips — Sluttresultat: Bortelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.65; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.42; Begge lag scorer: Nei til odds 1.58. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.42, 75% tillit — Vunnet.
FT
Aris Filiaton0
Elassona1
✓ U2.5
1.4275%
Lamia mot Aris Filiaton, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), søn. 22. mars. Sluttresultat: Lamia 0, Aris Filiaton 0. Odds: 1 2.10, X 2.95, 2 3.40. TipsBible-tips — Sluttresultat: Hjemmelaget vinner eller spiller uavgjort til odds 1.26; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.47; Begge lag scorer: Ja til odds 2.07. Beste tips: Under 2.5 mål til odds 1.47, 62% tillit — Vunnet.
FT
Lamia0
Aris Filiaton0
✓ U2.5
▾1.4762%
Proodos Rogon mot Aris Filiaton, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), søn. 1. mars. Sluttresultat: Proodos Rogon 2, Aris Filiaton 3. Odds: 1 4.00, X 3.40, 2 1.80. TipsBible-tips — Sluttresultat: Aris Filiaton vinner til odds 1.80; Totalt antall mål: Under 3.5 mål til odds 1.27; Begge lag scorer: Nei til odds 1.87. Beste tips: Under 3.5 mål til odds 1.27, 58% tillit — Tapt.
FT
Proodos Rogon2
Aris Filiaton3
✗ U3.5
1.2758%
Anagennisi Artas mot Aris Filiates, Gamma Ethniki - Group 3 (Greece), ons. 11. feb. Sluttresultat: Anagennisi Artas 1, Aris Filiates 1. Odds: 1 2.40, X 3.10, 2 2.77. TipsBible-tips — Sluttresultat: Aris Filiates vinner til odds 2.77; Totalt antall mål: Under 2.5 mål til odds 1.53; Begge lag scorer: Nei til odds 1.73. Beste tips: Minst ett lag scorer ikke til odds 1.73, 75% tillit — Tapt.
FT
Anagennisi Arta1
Aris Filiaton1
✗ No BTTS
▴1.7375%

Aris Filiates denne sesongen

Resultater
Vunnet 2 Uavgjort 3 Tapt 1

på 6 kamper · Vinnerprosent 33%

Mål
1.17Scoret / kamp
0.67Sluppet inn / kamp
Kamper uten baklengsmål 50% Scoret ikke 50%
Måltrender
Begge lag scoret33%
Over 2,5 mål33%
Over 1,5 mål50%

Lås opp hvert tips for Aris Filiates

Se alle kommende tips, fullstendige odds og verdivurderinger med et medlemskap.

Lås opp alle tips

Vanlige spørsmål

Er tips for Aris Filiates gratis?

Ja — ferske fotballtips for Aris Filiates publiseres gratis hver kampdag. TipsBible Premium låser opp hvert kommende tips, fullstendige odds og hele AI Bet Builder.

Hvor treffsikre er tipsene deres for Aris Filiates?

Hvert avsluttet tips for Aris Filiates bedømmes offentlig og blir stående i fasiten — vunnet eller tapt — så du selv kan verifisere treffsikkerheten vår før du abonnerer.

Hvilke kamper med Aris Filiates dekker dere?

Vi dekker Aris Filiates i hver turnering de spiller — liga, cuper og kontinentale turneringer — med 1X2, over/under, begge lag scorer og vårt beste tips for hver kamp.

Hvordan lages tips for Aris Filiates?

En maskinlæringsmodell veier form, forventede mål, skader og innbyrdes oppgjør, så poengsetter og publiserer den de sterkeste Aris Filiates-tipsene automatisk — 100 % AI, uten menneskelig plukking.

Nytt fra bloggen

Alle artikler