Live bijgewerkt Door AI beoordeelde voetbalvoorspellingen, weddenschappen met waarde en een openbaar trackrecord
18+
TipsBible
⌘K Inloggen Registreren
Iraqi League Iraq

Baghdad voorspellingen

AI-wedtips, vorm en ons openbare trackrecord voor elke wedstrijd van Baghdad.

Bijgewerkt op 31 okt 2026
60%
Winpercentage
10 Beoordeelde voorspellingen
42 Gem. vertrouwen
L L W L L D Recente vorm

TipsBible beoordeelde dit seizoen 10 Baghdad-voorspellingen: ze winnen 20% van hun wedstrijden, in 80% van de duels scoren beide teams en hun wedstrijden leveren gemiddeld 3.10 goals op. Elke komende Baghdad-tip hieronder is door AI beoordeeld en blijft in een openbaar trackrecord.

Komende voorspellingen voor Baghdad

Op dit moment geen komende wedstrijden van Baghdad met een gepubliceerde tip — kom snel terug.

Recente resultaten van Baghdad

Erbil tegen Baghdad, Iraqi League (Iraq), di 2 jun. Eindstand: Erbil 3, Baghdad 1. Odds: 1 1.47, X 3.85, 2 5.80. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Erbil wint tegen odds 1.47; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.82; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.92. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.82, vertrouwen 57% — Gewonnen.
FT
Erbil3
Baghdad1
✓ O2.5
1.8257%
Baghdad tegen Gharraf, Iraqi League (Iraq), wo 27 mei. Eindstand: Baghdad 1, Gharraf 3. Odds: 1 2.80, X 3.00, 2 2.35. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Baghdad wint tegen odds 2.80; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.58; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.79. Beste tip: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.44, vertrouwen 65% — Verloren.
FT
Baghdad1
Gharraf3
✗ 1X
1.4465%
Diyala tegen Baghdad, Iraqi League (Iraq), di 19 mei. Eindstand: Diyala 1, Baghdad 4. Odds: 1 1.87, X 3.15, 2 3.85. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Diyala wint tegen odds 1.98; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.60; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.74. Beste tip: Onder 2.5 goals tegen odds 1.60, vertrouwen 67% — Verloren.
FT
Diyala1
Baghdad4
✗ U2.5
1.6067%
Baghdad tegen Al Kahrabaa, Iraqi League (Iraq), vr 15 mei. Eindstand: Baghdad 0, Al Kahrabaa 1. Odds: 1 2.65, X 3.10, 2 2.43. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al Kahrabaa wint tegen odds 2.43; Totaal aantal doelpunten: Over 1.5 goals tegen odds 1.30; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.75. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.34, vertrouwen 84% — Gewonnen.
FT
Baghdad0
Al Kahraba1
✓ X2
1.3484%
Al Karkh tegen Baghdad, Iraqi League (Iraq), ma 11 mei. Eindstand: Al Karkh 2, Baghdad 1. Odds: 1 1.75, X 3.25, 2 4.35. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al Karkh wint tegen odds 1.75; Totaal aantal doelpunten: Over 1.5 goals tegen odds 1.32; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.92. Beste tip: Over 1.5 goals tegen odds 1.32, vertrouwen 67% — Gewonnen.
FT
Al Karkh2
Baghdad1
✓ O1.5
1.3267%
Al Najaf tegen Baghdad, Iraqi League (Iraq), do 7 mei. Eindstand: Al Najaf 1, Baghdad 1. Odds: 1 2.40, X 3.10, 2 2.75. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Baghdad wint tegen odds 2.75; Totaal aantal doelpunten: Over 1.5 goals tegen odds 1.34; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.82. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.47, vertrouwen 49% — Gewonnen.
FT
Al Najaf1
Baghdad1
✓ X2
1.4749%
Baghdad tegen Al-Qasim, Iraqi League (Iraq), za 2 mei. Eindstand: Baghdad 2, Al-Qasim 2. Odds: 1 1.33, X 4.50, 2 7.20. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 2.75; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.75; Beide teams scoren: Ja tegen odds 2.10. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.75, vertrouwen 82% — Gewonnen.
FT
Baghdad2
Al-Qasim2
✓ O2.5
1.7582%
Baghdad tegen Al Zawra'a, Iraqi League (Iraq), zo 26 apr. Eindstand: Baghdad 2, Al Zawra'a 2. Odds: 1 5.70, X 3.75, 2 1.52. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al Zawra'a wint tegen odds 1.52; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.28; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.72. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.28, vertrouwen 68% — Verloren.
FT
Baghdad2
Al Zawraa2
✗ U3.5
1.2868%

Baghdad dit seizoen

Resultaten
Gewonnen 2 Gelijkspel 3 Verloren 5

in 10 wedstrijden · Winpercentage 20%

Doelpunten
1.4Gescoord / wedstrijd
1.7Tegen / wedstrijd
Clean sheets 0% Niet gescoord 20%
Goaltrends
Beide teams scoorden80%
Over 2,5 goals70%
Over 1,5 goals80%

Hoe onze tips voor Baghdad presteren

Ons openbare winpercentage op dit team per markt — alleen afgerekende tips.

Over/Under 57% 7 tips

Ontgrendel elke tip voor Baghdad

Bekijk alle komende tips, volledige odds en value-beoordelingen — gratis zodra je een account aanmaakt.

Alle voorspellingen ontgrendelen

Veelgestelde vragen

Zijn voorspellingen voor Baghdad gratis?

Ja — verse voetbaltips voor Baghdad verschijnen elke speeldag gratis, en met een gratis account ontgrendel je elke komende tip, de volledige odds en de volledige AI Combi-builder.

Hoe accuraat zijn jullie voorspellingen voor Baghdad?

Elke afgeronde voorspelling voor Baghdad wordt openbaar beoordeeld en blijft in het trackrecord — gewonnen of verloren — zodat je onze nauwkeurigheid zelf kunt verifiëren, helemaal gratis.

Welke wedstrijden van Baghdad dekken jullie?

We dekken Baghdad in elke competitie die ze spelen — competitie, bekers en continentaal — met 1X2, over/under, beide teams scoren en onze beste tip voor elke wedstrijd.

Hoe komen voorspellingen voor Baghdad tot stand?

Een machine-learningmodel weegt vorm, verwachte goals, blessures en onderlinge duels, en scoort en publiceert vervolgens automatisch de sterkste Baghdad-tips — 100% AI, zonder menselijke handmatige selectie.

Nieuw op de blog

Alle artikelen
Match Previews

GAIS vs AIK Stockholm en het Stille Rustmoment

Gais vs AIK Stockholm voorspelling: voorspelde score 1:2, beste tip uit of gelijkspel (X2) tegen odds van 2.02. Gratis Allsvenskan wedtips, quoteringen en statistieken.