Live bijgewerkt Door AI beoordeelde voetbalvoorspellingen, weddenschappen met waarde en een openbaar trackrecord
18+
TipsBible
⌘K Inloggen Registreren
Iraqi League Iraq

Erbil voorspellingen

AI-wedtips, vorm en ons openbare trackrecord voor elke wedstrijd van Erbil.

Bijgewerkt op 31 okt 2026
67%
Winpercentage
12 Beoordeelde voorspellingen
59 Gem. vertrouwen
D L L D W L Recente vorm

TipsBible beoordeelde dit seizoen 12 Erbil-voorspellingen: ze winnen 42% van hun wedstrijden, in 58% van de duels scoren beide teams en hun wedstrijden leveren gemiddeld 2.83 goals op. Elke komende Erbil-tip hieronder is door AI beoordeeld en blijft in een openbaar trackrecord.

Komende voorspellingen voor Erbil

Op dit moment geen komende wedstrijden van Erbil met een gepubliceerde tip — kom snel terug.

Recente resultaten van Erbil

Erbil tegen Ghaz Al Shamal, Iraqi League (Iraq), vr 30 okt. Eindstand: Erbil 1, Ghaz Al Shamal 1. Odds: 1 1.62, X 3.50, 2 5.40. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.14; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.62; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.63. Beste tip: Onder 2.5 goals tegen odds 1.62, vertrouwen 89% — Gewonnen.
FT
Erbil1
Ghaz Al Shamal1
✓ U2.5
▴1.6289%
Zakho tegen Erbil, Iraqi League (Iraq), do 22 okt. Eindstand: Zakho 2, Erbil 1. Odds: 1 2.92, X 3.05, 2 2.50. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Erbil wint tegen odds 2.50; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.68; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.91. Beste tip: Uitploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.37, vertrouwen 67% — Verloren.
FT
Zakho2
Erbil1
✗ X2
▾1.3767%
Erbil tegen Mosul, Iraqi League (Iraq), zo 18 okt. Eindstand: Erbil 0, Mosul 1. Odds: 1 1.88, X 3.20, 2 3.70. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Erbil wint tegen odds 1.88; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.68; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.82. Beste tip: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.18, vertrouwen 92% — Verloren.
FT
Erbil0
Mosul1
✗ 1X
1.1892%
Naft Maysan tegen Erbil, Iraqi League (Iraq), do 8 okt. Eindstand: Naft Maysan 1, Erbil 1. Odds: 1 3.85, X 3.25, 2 1.91. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Erbil wint tegen odds 1.91; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.25; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.88. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.25, vertrouwen 89% — Gewonnen.
FT
Naft Missan1
Erbil1
✓ U3.5
▾1.2589%
Karbala tegen Erbil, Iraqi League (Iraq), vr 18 sep. Eindstand: Karbala 0, Erbil 3. Odds: 1 4.70, X 3.55, 2 1.60. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Erbil wint tegen odds 1.60; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.27; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.79. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.27, vertrouwen 78% — Gewonnen.
FT
Karbala0
Erbil3
✓ U3.5
1.2778%
Erbil tegen Al-Karma, Iraqi League (Iraq), ma 14 sep. Eindstand: Erbil 1, Al-Karma 2. Odds: 1 2.82, X 2.88, 2 3.05. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Erbil wint tegen odds 2.82; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.60; Beide teams scoren: Nee tegen odds 2.00. Beste tip: Thuisploeg wint of speelt gelijk tegen odds 1.38, vertrouwen 77% — Verloren.
FT
Erbil1
Al-Karma2
✗ 1X
▾1.3877%
Erbil tegen Diyala, Iraqi League (Iraq), di 8 sep. Eindstand: Erbil 2, Diyala 0. Odds: 1 1.85, X 3.40, 2 3.95. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Erbil wint tegen odds 1.85; Totaal aantal doelpunten: Onder 3.5 goals tegen odds 1.24; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.83. Beste tip: Onder 3.5 goals tegen odds 1.24, vertrouwen 78% — Gewonnen.
FT
Erbil2
Diyala0
✓ U3.5
▾1.2478%
Al Shorta tegen Erbil, Iraqi League (Iraq), vr 4 sep. Eindstand: Al Shorta 0, Erbil 0. Odds: 1 2.02, X 3.15, 2 3.25. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Al Shorta wint tegen odds 2.02; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.70; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.88. Beste tip: Onder 2.5 goals tegen odds 1.70, vertrouwen 80% — Gewonnen.
FT
Al Shorta0
Erbil0
✓ U2.5
1.7080%
Erbil tegen Minaa B, Iraqi League (Iraq), ma 31 aug. Eindstand: Erbil 2, Minaa B 0. Odds: 1 1.81, X 3.30, 2 4.25. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Erbil wint tegen odds 1.81; Totaal aantal doelpunten: Onder 2.5 goals tegen odds 1.66; Beide teams scoren: Nee tegen odds 1.75. Beste tip: Onder 2.5 goals tegen odds 1.66, vertrouwen 82% — Gewonnen.
FT
Erbil2
Al Minaa0
✓ U2.5
▴1.6682%
Erbil tegen Baghdad, Iraqi League (Iraq), di 2 jun. Eindstand: Erbil 3, Baghdad 1. Odds: 1 1.47, X 3.85, 2 5.80. TipsBible-voorspellingen — Eindstand: Erbil wint tegen odds 1.47; Totaal aantal doelpunten: Over 2.5 goals tegen odds 1.82; Beide teams scoren: Ja tegen odds 1.92. Beste tip: Over 2.5 goals tegen odds 1.82, vertrouwen 57% — Gewonnen.
FT
Erbil3
Baghdad1
✓ O2.5
1.8257%

Erbil dit seizoen

Resultaten
Gewonnen 5 Gelijkspel 3 Verloren 4

in 12 wedstrijden · Winpercentage 42%

Doelpunten
1.75Gescoord / wedstrijd
1.08Tegen / wedstrijd
Clean sheets 33% Niet gescoord 17%
Goaltrends
Beide teams scoorden58%
Over 2,5 goals50%
Over 1,5 goals83%

Hoe onze tips voor Erbil presteren

Ons openbare winpercentage op dit team per markt — alleen afgerekende tips.

Eindstand (1X2) 20% 5 tips
Over/Under 100% 7 tips

Ontgrendel elke tip voor Erbil

Bekijk alle komende tips, volledige odds en value-beoordelingen — gratis zodra je een account aanmaakt.

Alle voorspellingen ontgrendelen

Veelgestelde vragen

Zijn voorspellingen voor Erbil gratis?

Ja — verse voetbaltips voor Erbil verschijnen elke speeldag gratis, en met een gratis account ontgrendel je elke komende tip, de volledige odds en de volledige AI Combi-builder.

Hoe accuraat zijn jullie voorspellingen voor Erbil?

Elke afgeronde voorspelling voor Erbil wordt openbaar beoordeeld en blijft in het trackrecord — gewonnen of verloren — zodat je onze nauwkeurigheid zelf kunt verifiëren, helemaal gratis.

Welke wedstrijden van Erbil dekken jullie?

We dekken Erbil in elke competitie die ze spelen — competitie, bekers en continentaal — met 1X2, over/under, beide teams scoren en onze beste tip voor elke wedstrijd.

Hoe komen voorspellingen voor Erbil tot stand?

Een machine-learningmodel weegt vorm, verwachte goals, blessures en onderlinge duels, en scoort en publiceert vervolgens automatisch de sterkste Erbil-tips — 100% AI, zonder menselijke handmatige selectie.

Nieuw op de blog

Alle artikelen
Match Previews

GAIS vs AIK Stockholm en het Stille Rustmoment

Gais vs AIK Stockholm voorspelling: voorspelde score 1:2, beste tip uit of gelijkspel (X2) tegen odds van 2.02. Gratis Allsvenskan wedtips, quoteringen en statistieken.