Saumur vs Montlouis — National 2 - Group A
National 2 - Group A · Francuska
SAU
Kraj
0 : 0
MON
1
2.47
X
3.45
2
2.55
AI tipovi za utakmicu
Svako tržište prikazuje vjerojatnost svakog ishoda prema našem modelu — što je traka dulja, to ishod smatramo vjerojatnijim.
Najbolji tip
Dobitan ✓
51%Vj.
Gost ili neriješeno
X2
Tečaj @1.52
Niska pouzdanost
Konačni ishod1X2 · šansa za pobjedu %
Ukupno golovaViše/Manje 2.5
Oba tima zabijajuGG/NG
Forma u sezoni
Kako se svaka momčad pokazuje kroz cijelu sezonu.
SAU
SaumurPo utakmiciMontlouisMON
SaumurPo utakmiciMontlouisMON
1.1Postignuti golovi / ut.1.0
2.2Primljeni golovi / ut.1.6
Nedavni rezultati
Koliko često svaka momčad postiže te ishode.
SAU
SaumurPostotakMontlouisMON
SaumurPostotakMontlouisMON
10%Pobjede20%
90%Više 1.590%
70%Više 2.550%
60%GG70%
Nedavna forma
Zadnje utakmice svake momčadi.
SAU
Saumur
LWLLL
Saumur
LWLLL
SAU
Saumur
SAI
Saint-Colomban
0
1
–
–
Saumur
SAI
Saint-Colomban
0
1
–
–
SAU
Saumur
GRA
Granville
2
1
–
–
Saumur
GRA
Granville
2
1
–
–
SAI
Saint-Malo
SAU
Saumur
2
1
–
–
Saint-Malo
SAU
Saumur
2
1
–
–
SAU
Saumur
STA
Stade Briochin
1
4
–
–
Saumur
STA
Stade Briochin
1
4
–
–
LE
Le Poire sur Vie
SAU
Saumur
2
0
–
–
Le Poire sur Vie
SAU
Saumur
2
0
–
–
SAU
Saumur
PON
Pontivy
2
1
–
–
Saumur
PON
Pontivy
2
1
–
–
BAY
Bayonne
SAU
Saumur
1
0
–
–
Bayonne
SAU
Saumur
1
0
–
–
SAU
Saumur
TAR
Tarbes
0
0
–
–
Saumur
TAR
Tarbes
0
0
–
–
SAU
Saumur
LE
Le Mans
0
0
–
–
Saumur
LE
Le Mans
0
0
–
–
BAY
Bayonne
SAU
Saumur
3
2
1.70
5.20
Bayonne
SAU
Saumur
3
2
1.70
5.20
MON
Montlouis
LLWLD
Montlouis
LLWLD
MON
Montlouis
CHA
Chambly
1
2
5.20
1.81
Montlouis
CHA
Chambly
1
2
5.20
1.81
PAY
Pays du Valois
MON
Montlouis
4
1
–
–
Pays du Valois
MON
Montlouis
4
1
–
–
MON
Montlouis
SAI
Saint-Pryve
1
0
2.42
2.85
Montlouis
SAI
Saint-Pryve
1
0
2.42
2.85
BIE
Biesheim
MON
Montlouis
5
2
–
–
Biesheim
MON
Montlouis
5
2
–
–
MON
Montlouis
CRE
Creteil
0
0
2.52
2.67
Montlouis
CRE
Creteil
0
0
2.52
2.67
FUR
Furiani-A
MON
Montlouis
3
2
–
–
Furiani-A
MON
Montlouis
3
2
–
–
MON
Montlouis
EPI
Epinal
0
0
2.47
2.70
Montlouis
EPI
Epinal
0
0
2.47
2.70
CHA
Chantilly
MON
Montlouis
1
1
2.50
2.65
Chantilly
MON
Montlouis
1
1
2.50
2.65
MON
Montlouis
SAI
Saint-Malo
2
2
3.30
2.45
Montlouis
SAI
Saint-Malo
2
2
3.30
2.45
MON
Montlouis
CHA
Chateaubriant
1
1
2.07
3.45
Montlouis
CHA
Chateaubriant
1
1
2.07
3.45
Međusobni susreti
SAU
Saumur
Saumur0·1·0
MontlouisMON

- sij 2026. Montlouis 1 - 1 Saumur
Tablica
Gdje se obje momčadi nalaze ove sezone.
#
Momčad
P
GD
Pts
Legenda
- Promotion - National
- Relegation















