Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Premium
National 2 - Group A France

Montlouis prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Montlouis.

Ažurirano 2. stu 2026.
100%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
51 Pros. pouzdanost
L W D D D D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio prognoze za momčad Montlouis (ukupno 9): momčad pobjeđuje u 11% utakmica, oba tima zabijaju u 56%, a prosjek je 1.89 gola po utakmici. Svaki nadolazeći tip za momčad Montlouis u nastavku ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Montlouis: nadolazeće prognoze

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Montlouis s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Montlouis

Montlouis vs Chambly Thelle FC, National 2 - Group A (France), sub, 31. lis. Kraj: Montlouis 1, Chambly Thelle FC 2. Tečajevi: 1 5.20, X 4.15, 2 1.81. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Chambly Thelle FC uz tečaj 1.81; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.95. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.42, pouzdanost 78% — Dobitan.
FT
Montlouis1
Chambly2
✓ U3.5
▴1.4278%
Montlouis vs St-Pryve S, National 2 - Group A (France), sub, 3. lis. Kraj: Montlouis 1, St-Pryve S 0. Tečajevi: 1 2.42, X 3.15, 2 2.85. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.36; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.65; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.85. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.65, pouzdanost 78% — Dobitan.
FT
Montlouis1
Saint-Pryve0
✓ U2.5
1.6578%
Montlouis vs Creteil, National 2 - Group A (France), sub, 12. ruj. Kraj: Montlouis 0, Creteil 0. Tečajevi: 1 2.52, X 3.25, 2 2.67. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Creteil uz tečaj 2.67; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.67; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.88. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.67, pouzdanost 89% — Dobitan.
FT
Montlouis0
Creteil0
✓ U2.5
1.6789%
Montlouis vs Epinal, National 2 - Group A (France), sub, 29. kol. Kraj: Montlouis 0, Epinal 0. Tečajevi: 1 2.47, X 3.20, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Epinal uz tečaj 2.70; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.40; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.93. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.53, pouzdanost 60% — Dobitan.
FT
Montlouis0
Epinal0
✓ X2
1.5360%
Chantilly vs Montlouis, National 2 - Group A (France), sub, 22. kol. Kraj: Chantilly 1, Montlouis 1. Tečajevi: 1 2.50, X 3.25, 2 2.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Chantilly uz tečaj 2.50; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.78. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.41, pouzdanost 76% — Dobitan.
FT
Chantilly1
Montlouis1
✓ 1X
▾1.4176%
Montlouis vs Saint-Malo, National 2 - Group A (France), sub, 16. svi. Kraj: Montlouis 2, Saint-Malo 2. Tečajevi: 1 3.30, X 3.30, 2 2.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Saint-Malo uz tečaj 2.45; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.29; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.85. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.38, pouzdanost 63% — Dobitan.
FT
Montlouis2
Saint-Malo2
✓ X2
1.3863%
Saumur vs Montlouis, National 2 - Group A (France), sub, 9. svi. Kraj: Saumur 0, Montlouis 0. Tečajevi: 1 2.47, X 3.45, 2 2.55. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Montlouis uz tečaj 2.55; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.75; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.64. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.52, pouzdanost 51% — Dobitan.
FT
Saumur0
Montlouis0
✓ X2
▴1.5251%
Montlouis vs Chateaubriant, National 2 - Group A (France), sub, 2. svi. Kraj: Montlouis 1, Chateaubriant 1. Tečajevi: 1 2.07, X 3.30, 2 3.45. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.28; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.30; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.92. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.30, pouzdanost 72% — Dobitan.
FT
Montlouis1
Chateaubriant1
✓ U3.5
1.3072%
Bordeaux vs Montlouis, National 2 - Group A (France), sub, 25. tra. Kraj: Bordeaux 4, Montlouis 1. Tečajevi: 1 1.44, X 4.30, 2 6.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Bordeaux uz tečaj 1.44; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.72; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.93. Najbolji tip: Pobjeda Bordeaux uz tečaj 1.44, pouzdanost 46% — Dobitan.
FT
Bordeaux4
Montlouis1
✓ 1
1.4446%

Montlouis ove sezone

Rezultati
Pobjede 1 Neriješeno 6 Porazi 2

u 9 utakmica · Uspješnost 11%

Golovi
0.78Postignuto / utakmica
1.11Primljeno / utakmica
Bez primljenog gola 44% Bez postignutog gola 33%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile56%
Više od 2,5 gola33%
Više od 1,5 gola56%

Montlouis: kako prolaze naši tipovi

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačni ishod (1X2) 100% 5 tipova

Montlouis: otključaj svaki tip

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i ocjene vrijednosti uz članstvo.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za momčad Montlouis besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za momčad Montlouis izlaze besplatno svako kolo. TipsBible Premium otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za momčad Montlouis?

Svaka završena prognoza za momčad Montlouis obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost prije nego se pretplatiš.

Koje utakmice momčadi Montlouis pokrivate?

Pokrivamo utakmice momčadi Montlouis u svim natjecanjima u kojima nastupa — liga, kupovi i europska natjecanja — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Montlouis: kako nastaju prognoze?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za momčad Montlouis — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci