Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Botola 2 Morocco

Union Sportive Boujaad prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Union Sportive Boujaad.

Ažurirano 1. stu 2026.
67%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
64 Pros. pouzdanost
L D L W D D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Union Sportive Boujaad: pobjeđuju u 22% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 44% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.11 gola. Svaki nadolazeći tip za Union Sportive Boujaad ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Union Sportive Boujaad

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Union Sportive Boujaad s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Union Sportive Boujaad

El Massira vs Union Sportive Boujaad, Botola 2 (Morocco), ned, 25. lis. Kraj: El Massira 2, Union Sportive Boujaad 1. Tečajevi: 1 2.15, X 2.72, 2 3.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda El Massira uz tečaj 2.15; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
El Massira2
US Boujaad1
✗ U2.5
▾1.3375%
Union Sportive Boujaad vs KAC Kenitra, Botola 2 (Morocco), sub, 10. lis. Kraj: Union Sportive Boujaad 1, KAC Kenitra 1. Tečajevi: 1 1.92, X 2.95, 2 4.05. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 2.95; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42, pouzdanost 73% — Pobjede.
FT
US Boujaad1
KAC Kenitra1
✓ U2.5
1.4273%
Wydad Fes vs Union Sportive Boujaad, Botola 2 (Morocco), sub, 3. lis. Kraj: Wydad Fes 3, Union Sportive Boujaad 0. Tečajevi: 1 2.42, X 2.67, 2 3.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wydad Fes uz tečaj 2.42; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.32; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.32, pouzdanost 88% — Porazi.
FT
Wydad Fes3
US Boujaad0
✗ U2.5
1.3288%
Union Sportive Boujaad vs Racing de Casablanca, Botola 2 (Morocco), ned, 5. srp. Kraj: Union Sportive Boujaad 4, Racing de Casablanca 0. Tečajevi: 1 1.65, X 3.15, 2 5.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Union Sportive Boujaad uz tečaj 1.65; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.43; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.49. Najbolji tip: Pobjeda Union Sportive Boujaad uz tečaj 1.65, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
US Boujaad4
RAC Casablanca0
✓ 1
▴1.6576%
Chabab Ben Guerir vs Union Sportive Boujaad, Botola 2 (Morocco), sub, 27. lip. Kraj: Chabab Ben Guerir 0, Union Sportive Boujaad 0. Tečajevi: 1 2.63, X 2.65, 2 2.80. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Chabab Ben Guerir uz tečaj 2.63; Ukupno golova: Manje 1.5 golova uz tečaj 2.06; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.52. Najbolji tip: Manje 1.5 golova uz tečaj 2.06, pouzdanost 88% — Pobjede.
FT
Chabab B0
US Boujaad0
✓ U1.5
2.0688%
Union Sportive Boujaad vs Wydad Fes, Botola 2 (Morocco), sub, 20. lip. Kraj: Union Sportive Boujaad 1, Wydad Fes 1. Tečajevi: 1 2.18, X 2.77, 2 3.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Union Sportive Boujaad uz tečaj 2.18; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.51. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 83% — Pobjede.
FT
US Boujaad1
Wydad Fes1
✓ U2.5
1.3383%
USM Oujda vs Union S, Botola 2 (Morocco), sub, 13. lip. Kraj: USM Oujda 1, Union S 0. Tečajevi: 1 2.40, X 2.82, 2 3.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.32; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.37; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.37, pouzdanost 77% — Pobjede.
FT
USM Oujda1
US Boujaad0
✓ U2.5
1.3777%
Union Sportive Boujaad vs Stade Marocain, Botola 2 (Morocco), sub, 6. lip. Kraj: Union Sportive Boujaad 0, Stade Marocain 1. Tečajevi: 1 1.85, X 2.92, 2 4.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.17; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.46. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34, pouzdanost 88% — Pobjede.
FT
US Boujaad0
Stade Marocain1
✓ U2.5
1.3488%
Union Sportive Boujaad vs Raja Beni Mellal, Botola 2 (Morocco), sub, 9. svi. Kraj: Union Sportive Boujaad 2, Raja Beni Mellal 1. Tečajevi: 1 2.10, X 2.77, 2 4.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.23; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.31; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.47. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.31, pouzdanost 80% — Porazi.
FT
US Boujaad2
Raja B1
✗ U2.5
1.3180%

Union Sportive Boujaad ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 3 Porazi 4

u 9 utakmica · Uspješnost 22%

Golovi
1Postignuto / utakmica
1.11Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 22% Bez postignutog gola 44%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile44%
Više od 2,5 gola44%
Više od 1,5 gola67%

Kako prolaze naši tipovi za Union Sportive Boujaad

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 63% 8 tipova

Otključaj svaki tip za Union Sportive Boujaad

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Union Sportive Boujaad besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Union Sportive Boujaad izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Union Sportive Boujaad?

Svaka završena prognoza za Union Sportive Boujaad obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Union Sportive Boujaad pokrivate?

Pokrivamo Union Sportive Boujaad u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Union Sportive Boujaad?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Union Sportive Boujaad — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci