Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Botola 2 Morocco

El Massira prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi El Massira.

Ažurirano 1. stu 2026.
33%
Uspješnost
12 Obračunatih prognoza
53 Pros. pouzdanost
L W L D D W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 12 tipova za El Massira: pobjeđuju u 33% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 58% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.50 gola. Svaki nadolazeći tip za El Massira ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za El Massira

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi El Massira s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi El Massira

Yacoub El Mansour vs El Massira, Botola 2 (Morocco), sub, 31. lis. Kraj: Yacoub El Mansour 2, El Massira 1. Tečajevi: 1 1.80, X 3.00, 2 4.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Yacoub El Mansour uz tečaj 1.80; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Yacoub Mansour2
El Massira1
✗ U2.5
1.4189%
El Massira vs Union Sportive Boujaad, Botola 2 (Morocco), ned, 25. lis. Kraj: El Massira 2, Union Sportive Boujaad 1. Tečajevi: 1 2.15, X 2.72, 2 3.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda El Massira uz tečaj 2.15; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.53. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
El Massira2
US Boujaad1
✗ U2.5
▾1.3375%
KAC Kenitra vs El Massira, Botola 2 (Morocco), sub, 17. lis. Kraj: KAC Kenitra 1, El Massira 0. Tečajevi: 1 2.37, X 2.80, 2 3.10. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 2.80; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.58. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38, pouzdanost 73% — Pobjede.
FT
KAC Kenitra1
El Massira0
✓ U2.5
1.3873%
El Massira vs Mouloudia Oujda, Botola 2 (Morocco), ned, 11. lis. Kraj: El Massira 2, Mouloudia Oujda 2. Tečajevi: 1 1.98, X 2.67, 2 4.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda El Massira uz tečaj 1.98; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.52. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34, pouzdanost 73% — Porazi.
FT
El Massira2
Mouloudia Oujda2
✗ U2.5
1.3473%
Riadi Salmi vs El Massira, Botola 2 (Morocco), ned, 4. lis. Kraj: Riadi Salmi 0, El Massira 0. Tečajevi: 1 2.27, X 2.80, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda El Massira uz tečaj 3.25; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.37; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.56. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.37, pouzdanost 69% — Pobjede.
FT
Riadi Salmi0
El Massira0
✓ U2.5
1.3769%
El Massira vs Stade Marocain, Botola 2 (Morocco), ned, 27. ruj. Kraj: El Massira 2, Stade Marocain 1. Tečajevi: 1 2.30, X 2.67, 2 3.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 2.67; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.30; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.49. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.30, pouzdanost 80% — Porazi.
FT
El Massira2
Stade Marocain1
✗ U2.5
1.3080%
UTS Rabat vs El Massira, Botola Pro (Morocco), uto, 21. srp. Kraj: UTS Rabat 3, El Massira 0. Tečajevi: 1 2.07, X 2.77, 2 4.05. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda UTS Rabat uz tečaj 2.07; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.40; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.40, pouzdanost 74% — Porazi.
FT
UTS Rabat3
El Massira0
✗ U2.5
▾1.4074%
El Massira vs UTS Rabat, Botola Pro (Morocco), pet, 17. srp. Kraj: El Massira 1, UTS Rabat 1. Tečajevi: 1 3.10, X 2.72, 2 2.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.36; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 75% — Pobjede.
FT
El Massira1
UTS Rabat1
✓ U2.5
▾1.3375%
El Massira vs Raja Beni Mellal, Botola 2 (Morocco), ned, 5. srp. Kraj: El Massira 3, Raja Beni Mellal 1. Tečajevi: 1 2.07, X 2.80, 2 3.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Raja Beni Mellal uz tečaj 3.70; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.36; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.54. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.36, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
El Massira3
Raja B1
✗ U2.5
1.3678%
Wydad Fes vs El Massira, Botola 2 (Morocco), sub, 27. lip. Kraj: Wydad Fes 3, El Massira 0. Tečajevi: 1 2.82, X 2.67, 2 2.62. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda El Massira uz tečaj 2.62; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.55. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.33, pouzdanost 84% — Porazi.
FT
Wydad Fes3
El Massira0
✗ U2.5
1.3384%

El Massira ove sezone

Rezultati
Pobjede 4 Neriješeno 3 Porazi 5

u 12 utakmica · Uspješnost 33%

Golovi
1.08Postignuto / utakmica
1.42Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 8% Bez postignutog gola 42%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile58%
Više od 2,5 gola67%
Više od 1,5 gola75%

Kako prolaze naši tipovi za El Massira

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje najprecizniji 33% 12 tipova

Otključaj svaki tip za El Massira

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za El Massira besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za El Massira izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za El Massira?

Svaka završena prognoza za El Massira obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi El Massira pokrivate?

Pokrivamo El Massira u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za El Massira?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za El Massira — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci