Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Botola Pro Morocco

Olympique Safi prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Olympique Safi.

Ažurirano 1. stu 2026.
78%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
63 Pros. pouzdanost
L D W L D D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Olympique Safi: pobjeđuju u 22% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 56% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.33 gola. Svaki nadolazeći tip za Olympique Safi ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Olympique Safi

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Olympique Safi s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Olympique Safi

Chabab Atl. Khenifra vs Olympique Safi, Botola 2 (Morocco), sub, 24. lis. Kraj: Chabab Atl. Khenifra 4, Olympique Safi 2. Tečajevi: 1 3.15, X 2.85, 2 2.27. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Olympique Safi uz tečaj 2.27; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.29, pouzdanost 76% — Porazi.
FT
Ch. Khenifra4
Safi2
✗ X2
1.2976%
USM Oujda vs Olympique Safi, Botola 2 (Morocco), sub, 10. lis. Kraj: USM Oujda 1, Olympique Safi 1. Tečajevi: 1 2.35, X 2.77, 2 3.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.50; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.58. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38, pouzdanost 87% — Pobjede.
FT
USM Oujda1
Safi1
✓ U2.5
1.3887%
Olympique Safi vs Chabab Ben Guerir, Botola 2 (Morocco), ned, 4. lis. Kraj: Olympique Safi 1, Chabab Ben Guerir 0. Tečajevi: 1 1.90, X 2.92, 2 4.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Chabab Ben Guerir uz tečaj 4.50; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.28; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.40. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.28, pouzdanost 89% — Pobjede.
FT
Safi1
Chabab B0
✓ U2.5
▾1.2889%
Olympique Safi vs Raja Casablanca, Botola Pro (Morocco), ned, 5. srp. Kraj: Olympique Safi 0, Raja Casablanca 2. Tečajevi: 1 6.80, X 4.00, 2 1.47. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 2.70; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.67; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.37. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.67, pouzdanost 66% — Pobjede.
FT
Safi0
Raja Casablanca2
✓ U2.5
▴1.6766%
Olympique Dcheira vs Olympique Safi, Botola Pro (Morocco), čet, 2. srp. Kraj: Olympique Dcheira 1, Olympique Safi 1. Tečajevi: 1 1.95, X 3.40, 2 3.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Olympique Dcheira uz tečaj 1.95; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.65; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.80. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.24, pouzdanost 90% — Pobjede.
FT
Dcheira1
Safi1
✓ 1X
▾1.2490%
Olympique Safi vs CODM Meknes, Botola Pro (Morocco), ned, 28. lip. Kraj: Olympique Safi 2, CODM Meknes 2. Tečajevi: 1 1.91, X 3.10, 2 4.40. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Olympique Safi uz tečaj 1.91; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.62. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.50, pouzdanost 86% — Porazi.
FT
Safi2
COD Meknes2
✗ U2.5
▴1.5086%
CR Khemis Zemamra vs Olympique Safi, Botola Pro (Morocco), čet, 25. lip. Kraj: CR Khemis Zemamra 1, Olympique Safi 1. Tečajevi: 1 2.85, X 2.80, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda CR Khemis Zemamra uz tečaj 2.85; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.44; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.44, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Zemamra1
Safi1
✓ U2.5
▾1.4476%
Olympique Safi vs Yacoub El Mansour, Botola Pro (Morocco), ned, 21. lip. Kraj: Olympique Safi 0, Yacoub El Mansour 1. Tečajevi: 1 2.25, X 3.25, 2 3.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Olympique Safi uz tečaj 2.25; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.56; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.72. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.56, pouzdanost 76% — Pobjede.
FT
Safi0
Yacoub Mansour1
✓ U2.5
▴1.5676%
Youssoufia Berrechid vs Olympique Safi, Botola Pro (Morocco), pet, 19. tra. Kraj: Youssoufia Berrechid 0, Olympique Safi 1. Tečajevi: 1 3.24, X 3.00, 2 2.21. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Olympique Safi uz tečaj 2.21; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.48; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.65. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.48, pouzdanost 73% — Pobjede.
FT
Youssoufi0
Safi1
✓ U2.5
1.4873%

Olympique Safi ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 4 Porazi 3

u 9 utakmica · Uspješnost 22%

Golovi
1Postignuto / utakmica
1.33Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 22% Bez postignutog gola 22%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile56%
Više od 2,5 gola22%
Više od 1,5 gola67%

Kako prolaze naši tipovi za Olympique Safi

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 86% 7 tipova

Otključaj svaki tip za Olympique Safi

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Olympique Safi besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Olympique Safi izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Olympique Safi?

Svaka završena prognoza za Olympique Safi obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Olympique Safi pokrivate?

Pokrivamo Olympique Safi u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Olympique Safi?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Olympique Safi — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci