Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Botola Pro Morocco

Moghreb Tetouan prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Moghreb Tetouan.

Ažurirano 31. lis 2026.
73%
Uspješnost
11 Obračunatih prognoza
59 Pros. pouzdanost
L L L D D D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 11 tipova za Moghreb Tetouan: pobjeđuju u 27% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 18% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 1.64 gola. Svaki nadolazeći tip za Moghreb Tetouan ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Moghreb Tetouan

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Moghreb Tetouan s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Moghreb Tetouan

Wydad AC vs Moghreb Tetouan, Botola Pro (Morocco), sub, 31. lis. Kraj: Wydad AC 1, Moghreb Tetouan 0. Tečajevi: 1 1.44, X 4.00, 2 7.30. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Wydad AC uz tečaj 1.44; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.23; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.23, pouzdanost 89% — Pobjede.
FT
Wydad1
Moghreb Tetouan0
✓ U3.5
▾1.2389%
Moghreb Tetouan vs Widad Temara, Botola Pro (Morocco), sub, 24. lis. Kraj: Moghreb Tetouan 0, Widad Temara 3. Tečajevi: 1 2.62, X 2.90, 2 2.75. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.47; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.67. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47, pouzdanost 87% — Porazi.
FT
Moghreb Tetouan0
Widad Temara3
✗ U2.5
1.4787%
Difaa EL Jadida vs Moghreb Tetouan, Botola Pro (Morocco), sub, 17. lis. Kraj: Difaa EL Jadida 4, Moghreb Tetouan 1. Tečajevi: 1 2.02, X 3.00, 2 3.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.75; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.15; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.60. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.15, pouzdanost 72% — Porazi.
FT
Difaa El Jadidi4
Moghreb Tetouan1
✗ U3.5
▾1.1572%
Moghreb Tetouan vs FUS Rabat, Botola Pro (Morocco), pet, 9. lis. Kraj: Moghreb Tetouan 0, FUS Rabat 0. Tečajevi: 1 3.90, X 2.95, 2 2.12. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Moghreb Tetouan uz tečaj 3.90; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.42, pouzdanost 85% — Pobjede.
FT
Moghreb Tetouan0
FUS Rabat0
✓ U2.5
▾1.4285%
Ittihad Tanger vs Moghreb Tetouan, Botola Pro (Morocco), pet, 2. lis. Kraj: Ittihad Tanger 1, Moghreb Tetouan 1. Tečajevi: 1 2.07, X 3.00, 2 3.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.00; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.62. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47, pouzdanost 83% — Pobjede.
FT
IR Tanger1
Moghreb Tetouan1
✓ U2.5
▾1.4783%
Moghreb Tetouan vs Renaissance Berkane, Botola Pro (Morocco), ned, 27. ruj. Kraj: Moghreb Tetouan 0, Renaissance Berkane 0. Tečajevi: 1 8.25, X 4.55, 2 1.47. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 3.10; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz tečaj 1.31; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.74. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 3.10, pouzdanost 56% — Pobjede.
FT
Moghreb Tetouan0
Berkane0
✓ 1X
3.1056%
Moghreb Tetouan vs Stade Marocain, Botola 2 (Morocco), ned, 5. srp. Kraj: Moghreb Tetouan 1, Stade Marocain 0. Tečajevi: 1 2.07, X 2.87, 2 3.65. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Stade Marocain uz tečaj 3.65; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.48. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.34, pouzdanost 88% — Pobjede.
FT
Moghreb Tetouan1
Stade Marocain0
✓ U2.5
1.3488%
Racing de Casablanca vs Moghreb Tetouan, Botola 2 (Morocco), sub, 27. lip. Kraj: Racing de Casablanca 0, Moghreb Tetouan 2. Tečajevi: 1 7.10, X 3.95, 2 1.42. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Moghreb Tetouan uz tečaj 1.42; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.61; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.49. Najbolji tip: Pobjeda Moghreb Tetouan uz tečaj 1.42, pouzdanost 69% — Pobjede.
FT
RAC Casablanca0
Moghreb Tetouan2
✓ 2
▾1.4269%
Raja Beni Mellal vs Moghreb Tetouan, Botola 2 (Morocco), sub, 2. svi. Kraj: Raja Beni Mellal 2, Moghreb Tetouan 0. Tečajevi: 1 2.75, X 2.80, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Moghreb Tetouan uz tečaj 3.20; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.30; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.46. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.30, pouzdanost 88% — Pobjede.
FT
Raja B2
Moghreb Tetouan0
✓ U2.5
▾1.3088%
Moghreb Tetouan vs Youssoufia Berrechid, Botola Pro (Morocco), ned, 28. tra. Kraj: Moghreb Tetouan 0, Youssoufia Berrechid 0. Tečajevi: 1 1.60, X 3.55, 2 5.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Moghreb Tetouan uz tečaj 1.60; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.46; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.50. Najbolji tip: Pobjeda Moghreb Tetouan uz tečaj 1.60, pouzdanost 56% — Porazi.
FT
Moghreb Tetouan0
Youssoufi0
✗ 1
1.6056%

Moghreb Tetouan ove sezone

Rezultati
Pobjede 3 Neriješeno 4 Porazi 4

u 11 utakmica · Uspješnost 27%

Golovi
0.64Postignuto / utakmica
1Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 55% Bez postignutog gola 55%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile18%
Više od 2,5 gola18%
Više od 1,5 gola55%

Kako prolaze naši tipovi za Moghreb Tetouan

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 71% 7 tipova

Otključaj svaki tip za Moghreb Tetouan

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Moghreb Tetouan besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Moghreb Tetouan izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Moghreb Tetouan?

Svaka završena prognoza za Moghreb Tetouan obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Moghreb Tetouan pokrivate?

Pokrivamo Moghreb Tetouan u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Moghreb Tetouan?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Moghreb Tetouan — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci