Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Botola 2 Morocco

Olympique Khouribga prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Olympique Khouribga.

Ažurirano 1. stu 2026.
67%
Uspješnost
6 Obračunatih prognoza
44 Pros. pouzdanost
D L W L L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 6 tipova za Olympique Khouribga: pobjeđuju u 33% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 33% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.00 gola. Svaki nadolazeći tip za Olympique Khouribga ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Olympique Khouribga

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi Olympique Khouribga s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi Olympique Khouribga

Chabab Ben Guerir vs Olympique Khouribga, Botola 2 (Morocco), sub, 8. lip. Kraj: Chabab Ben Guerir 0, Olympique Khouribga 0. Tečajevi: 1 1.93, X 2.95, 2 4.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Chabab Ben Guerir uz tečaj 1.93; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.45; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.62. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.45, pouzdanost 70% — Pobjede.
FT
Chabab B0
Khouribga0
✓ U2.5
1.4570%
Olympique Khouribga vs Chabab Atl. Khenifra, Botola 2 (Morocco), sub, 4. svi. Kraj: Olympique Khouribga 0, Chabab Atl. Khenifra 3. Tečajevi: 1 1.94, X 2.94, 2 4.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Olympique Khouribga uz tečaj 1.94; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.55. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.38, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Khouribga0
Ch. Khenifra3
✗ U2.5
1.3875%
Olympique Khouribga vs Stade Marocain, Botola 2 (Morocco), sub, 20. tra. Kraj: Olympique Khouribga 3, Stade Marocain 1. Tečajevi: 1 2.31, X 2.71, 2 3.19. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Olympique Khouribga uz tečaj 2.31; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.37; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.55. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.25, pouzdanost 53% — Pobjede.
FT
Khouribga3
Stade Marocain1
✓ 1X
1.2553%
Racing de Casablanca vs Olympique Khouribga, Botola 2 (Morocco), ned, 14. tra. Kraj: Racing de Casablanca 1, Olympique Khouribga 0. Tečajevi: 1 3.30, X 2.95, 2 2.19. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.57; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.45; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 2.10. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.45, pouzdanost 70% — Pobjede.
FT
RAC Casablanca1
Khouribga0
✓ U2.5
1.4570%
Kawkab Marrakech vs Olympique Khouribga, Botola 2 (Morocco), ned, 3. ožu. Kraj: Kawkab Marrakech 2, Olympique Khouribga 1. Tečajevi: 1 2.02, X 2.75, 2 4.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 2.75; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.40; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.61. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.40, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Kawkab M2
Khouribga1
✗ U2.5
1.4075%

Olympique Khouribga ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 1 Porazi 3

u 6 utakmica · Uspješnost 33%

Golovi
0.83Postignuto / utakmica
1.17Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 33% Bez postignutog gola 50%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile33%
Više od 2,5 gola50%
Više od 1,5 gola50%

Kako prolaze naši tipovi za Olympique Khouribga

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 60% 5 tipova

Otključaj svaki tip za Olympique Khouribga

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Olympique Khouribga besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Olympique Khouribga izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Olympique Khouribga?

Svaka završena prognoza za Olympique Khouribga obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Olympique Khouribga pokrivate?

Pokrivamo Olympique Khouribga u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Olympique Khouribga?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Olympique Khouribga — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci