Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Ligue 2 Tunisia

EGS Gafsa prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi EGS Gafsa.

Ažurirano 31. lis 2026.
25%
Uspješnost
8 Obračunatih prognoza
29 Pros. pouzdanost
L L L W D L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 8 tipova za EGS Gafsa: pobjeđuju u 13% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 38% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 2.13 gola. Svaki nadolazeći tip za EGS Gafsa ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za EGS Gafsa

Trenutno nema nadolazećih utakmica momčadi EGS Gafsa s objavljenim tipom — navrati uskoro.

Nedavni rezultati momčadi EGS Gafsa

JS Kairouanaise vs EGS Gafsa, Ligue 2 (Tunisia), uto, 27. lis. Kraj: JS Kairouanaise 1, EGS Gafsa 0. Tečajevi: 1 1.62, X 3.70, 2 4.90. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.10; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.71; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.69. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.10, pouzdanost 56% — Porazi.
FT
JS Kairouan1
EGS Gafsa0
✗ X2
▾2.1056%
Korba vs EGS Gafsa, Ligue 2 (Tunisia), ned, 4. lis. Kraj: Korba 3, EGS Gafsa 0. Tečajevi: 1 1.71, X 3.25, 2 4.80. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Korba uz tečaj 1.71; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.52; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.61. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.52, pouzdanost 74% — Porazi.
FT
Korba3
EGS Gafsa0
✗ U2.5
▾1.5274%
EGS Gafsa vs AS Kasserine, Ligue 2 (Tunisia), ned, 27. ruj. Kraj: EGS Gafsa 1, AS Kasserine 2. Tečajevi: 1 3.50, X 3.15, 2 2.05. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.15; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.52; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.68. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.52, pouzdanost 71% — Porazi.
FT
EGS Gafsa1
Kasserine2
✗ U2.5
1.5271%
EGS Gafsa vs Jendouba Sport, Ligue 2 (Tunisia), uto, 28. tra. Kraj: EGS Gafsa 1, Jendouba Sport 0. Tečajevi: 1 2.32, X 2.90, 2 3.05. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.29; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: DA uz tečaj 1.87. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.29, pouzdanost 45% — Pobjede.
FT
EGS Gafsa1
Jendouba Sport0
✓ 1X
1.2945%
EGS Gafsa vs Redeyef, Ligue 2 (Tunisia), sub, 11. tra. Kraj: EGS Gafsa 0, Redeyef 0. Tečajevi: 1 1.75, X 3.45, 2 4.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.95; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.69; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.69. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.69, pouzdanost 68% — Pobjede.
FT
EGS Gafsa0
Redeyef0
✓ U2.5
1.6968%
Stade Gabesien vs EGS Gafsa, Ligue 2 (Tunisia), ned, 5. tra. Kraj: Stade Gabesien 2, EGS Gafsa 1. Tečajevi: 1 1.43, X 12.00, 2 28.00. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda EGS Gafsa uz tečaj 28.00; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 3.45; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.41. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 3.45, pouzdanost 55% — Porazi.
FT
Stade Gabesien2
EGS Gafsa1
✗ U2.5
▴3.4555%
EGS Gafsa vs Kasserine, Ligue 2 (Tunisia), sub, 21. velj. Kraj: EGS Gafsa 0, Kasserine 1. Tečajevi: 1 1.90, X 3.25, 2 4.15. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.25; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.57. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.20, pouzdanost 45% — Porazi.
FT
EGS Gafsa0
Kasserine1
✗ 1X
1.2045%
Kalaa vs EGS Gafsa, Ligue 2 (Tunisia), ned, 15. velj. Kraj: Kalaa 4, EGS Gafsa 1. Tečajevi: 1 2.80, X 4.35, 2 9.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 3.05; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.67; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.62. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 3.05, pouzdanost 44% — Porazi.
FT
Kalaa4
EGS Gafsa1
✗ X2
▴3.0544%

EGS Gafsa ove sezone

Rezultati
Pobjede 1 Neriješeno 1 Porazi 6

u 8 utakmica · Uspješnost 13%

Golovi
0.5Postignuto / utakmica
1.63Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 25% Bez postignutog gola 50%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile38%
Više od 2,5 gola50%
Više od 1,5 gola50%

Otključaj svaki tip za EGS Gafsa

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za EGS Gafsa besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za EGS Gafsa izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za EGS Gafsa?

Svaka završena prognoza za EGS Gafsa obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi EGS Gafsa pokrivate?

Pokrivamo EGS Gafsa u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za EGS Gafsa?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za EGS Gafsa — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci