Ažurira se uživo Nogometne prognoze ocijenjene AI-jem, oklade s vrijednošću i javna povijest
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Ligue 2 Tunisia

Kalaâ Sport prognoze

AI tipovi na utakmice, forma i naša javna povijest za svaku utakmicu momčadi Kalaâ Sport.

Ažurirano 31. lis 2026.
78%
Uspješnost
9 Obračunatih prognoza
30 Pros. pouzdanost
L W L L D L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocijenio 9 tipova za Kalaâ Sport: pobjeđuju u 22% svojih utakmica, oba tima zabijaju na 22% utakmica, a njihove utakmice imaju u prosjeku 3.00 gola. Svaki nadolazeći tip za Kalaâ Sport ispod ocijenio je AI i čuva se u javnoj povijesti.

Nadolazeće prognoze za Kalaâ Sport

Nedavni rezultati momčadi Kalaâ Sport

Bouchamma vs Kalaa Sport, Ligue 2 (Tunisia), pon, 26. lis. Kraj: Bouchamma 1, Kalaa Sport 0. Tečajevi: 1 2.22, X 3.05, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Bouchamma uz tečaj 2.22; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.47; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.62. Najbolji tip: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.31, pouzdanost 67% — Pobjede.
FT
Bouchamma1
Kalaa0
✓ 1X
▴1.3167%
Kalaa Sport vs Moknine, Ligue 2 (Tunisia), pon, 19. lis. Kraj: Kalaa Sport 3, Moknine 0. Tečajevi: 1 1.80, X 3.30, 2 4.75. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.95; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.58; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.68. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.58, pouzdanost 78% — Porazi.
FT
Kalaa3
Moknine0
✗ U2.5
1.5878%
Ariana vs Kalaa Sport, Ligue 2 (Tunisia), ned, 11. lis. Kraj: Ariana 2, Kalaa Sport 0. Tečajevi: 1 1.78, X 3.10, 2 4.70. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Ariana uz tečaj 1.78; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.52; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.64. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.52, pouzdanost 62% — Pobjede.
FT
Ariana2
Kalaa0
✓ U2.5
1.5262%
Kalaa Sport vs JS Kairouanaise, Ligue 2 (Tunisia), ned, 4. lis. Kraj: Kalaa Sport 0, JS Kairouanaise 1. Tečajevi: 1 2.47, X 3.15, 2 2.60. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda JS Kairouanaise uz tečaj 2.60; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.80. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.45, pouzdanost 54% — Pobjede.
FT
Kalaa0
JS Kairouan1
✓ X2
1.4554%
Kalaa Sport vs Redeyef, Ligue 2 (Tunisia), uto, 28. tra. Kraj: Kalaa Sport 2, Redeyef 2. Tečajevi: 1 1.92, X 3.40, 2 6.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Utakmica završava neriješeno uz tečaj 3.40; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.69; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.77. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 2.18, pouzdanost 40% — Pobjede.
FT
Kalaa2
Redeyef2
✓ X2
▴2.1840%
Progres Sakiet Eddaier vs Kalaa Sport, Ligue 2 (Tunisia), sub, 4. tra. Kraj: Progres Sakiet Eddaier 5, Kalaa Sport 0. Tečajevi: 1 1.14, X 6.30, 2 18.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Progres Sakiet Eddaier uz tečaj 1.14; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz tečaj 1.65; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.35. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz tečaj 1.65, pouzdanost 62% — Pobjede.
FT
Progres Sakiet5
Kalaa0
✓ O2.5
▾1.6562%
Kalaa vs Kasserine, Ligue 2 (Tunisia), sub, 28. ožu. Kraj: Kalaa 0, Kasserine 4. Tečajevi: 1 2.35, X 3.00, 2 3.20. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Pobjeda Kasserine uz tečaj 3.20; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.41; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.60. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 1.52, pouzdanost 52% — Pobjede.
FT
Kalaa0
Kasserine4
✓ X2
1.5252%
Moknine vs Kalaa, Ligue 2 (Tunisia), sub, 21. velj. Kraj: Moknine 2, Kalaa 0. Tečajevi: 1 1.55, X 3.65, 2 6.75. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Domaćin ili neriješeno uz tečaj 1.13; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.60; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.54. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.60, pouzdanost 55% — Pobjede.
FT
Moknine2
Kalaa0
✓ U2.5
▴1.6055%
Kalaa vs EGS Gafsa, Ligue 2 (Tunisia), ned, 15. velj. Kraj: Kalaa 4, EGS Gafsa 1. Tečajevi: 1 2.80, X 4.35, 2 9.50. TipsBible prognoze — Konačni ishod: Gost ili neriješeno uz tečaj 3.05; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz tečaj 1.67; Oba tima zabijaju: NE uz tečaj 1.62. Najbolji tip: Gost ili neriješeno uz tečaj 3.05, pouzdanost 44% — Porazi.
FT
Kalaa4
EGS Gafsa1
✗ X2
▴3.0544%

Kalaâ Sport ove sezone

Rezultati
Pobjede 2 Neriješeno 1 Porazi 6

u 9 utakmica · Uspješnost 22%

Golovi
1Postignuto / utakmica
2Primljeno / utakmica
Utakmice bez primljenog gola 11% Bez postignutog gola 67%
Golski trendovi
Obje momčadi zabile22%
Više od 2,5 gola56%
Više od 1,5 gola78%

Kako prolaze naši tipovi za Kalaâ Sport

Naš javni postotak pogodaka za ovu momčad po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) 80% 5 tipova

Otključaj svaki tip za Kalaâ Sport

Vidi sve nadolazeće tipove, pune tečajeve i value ocjene — besplatno kad otvoriš račun.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Jesu li prognoze za Kalaâ Sport besplatne?

Da — svježi nogometni tipovi za Kalaâ Sport izlaze besplatno svaki dan s utakmicama, a besplatan račun otključava svaki nadolazeći tip, pune tečajeve i cijeli AI kreator listića.

Koliko su točne vaše prognoze za Kalaâ Sport?

Svaka završena prognoza za Kalaâ Sport obračunava se javno i ostaje na vidjelu — dobitna ili gubitna — pa možeš sam provjeriti našu točnost, sve besplatno.

Koje utakmice momčadi Kalaâ Sport pokrivate?

Pokrivamo Kalaâ Sport u svim natjecanjima u kojima igraju — liga, kupovi i europska — s tipovima 1X2, više/manje, oba tima zabijaju i našim najboljim tipom za svaku utakmicu.

Kako nastaju prognoze za Kalaâ Sport?

Model strojnog učenja vaga formu, očekivane golove, ozljede i međusobne susrete, a zatim automatski ocjenjuje i objavljuje najjače tipove za Kalaâ Sport — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci