Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
III Liga - Group 2 Poland

Wda Świecie ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Wda Świecie-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
70%
Osumaprosentti
10 Arvosteltua ennustetta
67 Keskim. luottamus
W W W L L L Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 10 Wda Świecie-ennustetta: joukkue voittaa 30% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 60% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 3.90 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Wda Świecie-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Wda Świecie-ennusteet

Viimeisimmät Wda Świecie-tulokset

Kotwica Kornik vs Wda Swiecie, III Liga - Group 2 (Poland), la 24. lokak. Päättynyt: Kotwica Kornik 0, Wda Swiecie 2. Kertoimet: 1 3.60, X 3.65, 2 1.98. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Wda Swiecie voittaa kertoimella 1.98; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.48; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.42. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.48, luottamus 89% — Tappio.
FT
Kotwica Kornik0
Wda Swiecie2
✗ O2.5
1.4889%
Wda Swiecie vs Flota Swinoujscie, III Liga - Group 2 (Poland), su 18. lokak. Päättynyt: Wda Swiecie 1, Flota Swinoujscie 0. Kertoimet: 1 2.05, X 3.85, 2 3.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Wda Swiecie voittaa kertoimella 2.05; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.64; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.25. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.30, luottamus 85% — Voitto.
FT
Wda Swiecie1
Swinoujscie0
✓ 1X
▾1.3085%
Lech Poznan II vs Wda Swiecie, III Liga - Group 2 (Poland), ke 14. lokak. Päättynyt: Lech Poznan II 1, Wda Swiecie 4. Kertoimet: 1 1.76, X 4.00, 2 3.85. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Lech Poznan II voittaa kertoimella 1.76; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.54; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.56. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.54, luottamus 75% — Voitto.
FT
Lech Poznan II1
Wda Swiecie4
✓ O2.5
1.5475%
Luzino vs Wda Swiecie, III Liga - Group 2 (Poland), la 10. lokak. Päättynyt: Luzino 3, Wda Swiecie 0. Kertoimet: 1 1.46, X 5.20, 2 6.60. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Luzino voittaa kertoimella 1.46; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.49; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.64. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.49, luottamus 75% — Voitto.
FT
Luzino3
Wda Swiecie0
✓ O2.5
1.4975%
Wda Swiecie vs Polonia Sroda, III Liga - Group 2 (Poland), la 3. lokak. Päättynyt: Wda Swiecie 0, Polonia Sroda 4. Kertoimet: 1 3.75, X 3.85, 2 1.85. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Wda Swiecie voittaa kertoimella 3.75; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.54; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.52. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.54, luottamus 89% — Voitto.
FT
Wda Swiecie0
Sroda4
✓ O2.5
1.5489%
Wda Swiecie vs Kluczevia Stargard, III Liga - Group 2 (Poland), la 19. syysk. Päättynyt: Wda Swiecie 1, Kluczevia Stargard 2. Kertoimet: 1 2.65, X 3.60, 2 2.35. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Wda Swiecie voittaa kertoimella 2.65; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.51; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.46. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.52, luottamus 81% — Tappio.
FT
Wda Swiecie1
Kluczevia2
✗ 1X
1.5281%
Kalisz vs Wda Swiecie, III Liga - Group 2 (Poland), la 12. syysk. Päättynyt: Kalisz 1, Wda Swiecie 1. Kertoimet: 1 1.85, X 3.75, 2 3.65. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Wda Swiecie voittaa kertoimella 3.65; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.61; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.59. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.85, luottamus 73% — Voitto.
FT
Kalisz1
Wda Swiecie1
✓ X2
1.8573%
Pogon Szczecin II vs Wda Swiecie, III Liga - Group 2 (Poland), su 24. toukok. Päättynyt: Pogon Szczecin II 13, Wda Swiecie 1. Kertoimet: 1 1.62, X 4.85, 2 6.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Pogon Szczecin II voittaa kertoimella 1.62; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.54; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.76. Paras vihje: Pogon Szczecin II voittaa kertoimella 1.62, luottamus 61% — Voitto.
FT
Pogon II13
Wda Swiecie1
✓ 1
▾1.6261%
Wda Swiecie vs Tluchowia, III Liga - Group 2 (Poland), la 16. toukok. Päättynyt: Wda Swiecie 1, Tluchowia 2. Kertoimet: 1 1.93, X 4.00, 2 4.60. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Wda Swiecie voittaa kertoimella 1.93; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.62; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.60. Paras vihje: Molemmat maalintekoon kertoimella 1.60, luottamus 75% — Voitto.
FT
Wda Swiecie1
Tluchowia2
✓ BTTS
▾1.6075%
Wybrzeze Rewalskie Rewal vs Wda Swiecie, III Liga - Group 2 (Poland), la 25. huhtik. Päättynyt: Wybrzeze Rewalskie Rewal 1, Wda Swiecie 1. Kertoimet: 1 4.90, X 4.55, 2 1.55. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Wda Swiecie voittaa kertoimella 1.55; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.70; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.12. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.70, luottamus 87% — Tappio.
FT
Rewal1
Wda Swiecie1
✗ O2.5
▴1.7087%

Wda Świecie tällä kaudella

Tulokset
Voitto 3 Tasapeli 2 Tappio 5

10 ottelussa · Osumaprosentti 30%

Maalit
1.2Tehdyt / ottelu
2.7Päästetyt / ottelu
Nollapelit 20% Ei maalia 20%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon60%
Yli 2,5 maalia60%
Yli 1,5 maalia90%

Miten Wda Świecie-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Yli / Ali 60% 5 vihjettä

Avaa jokainen Wda Świecie-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Wda Świecie-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Wda Świecie-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Wda Świecie-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Wda Świecie-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Wda Świecie-otteluita katatte?

Katamme Wda Świecie-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Wda Świecie-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Wda Świecie-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.