Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
III Liga - Group 3 Poland

Starowice Dolne ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Starowice Dolne-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
88%
Osumaprosentti
8 Arvosteltua ennustetta
64 Keskim. luottamus
L L L W L L Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 8 Starowice Dolne-ennustetta: joukkue voittaa 13% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 63% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 4.38 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Starowice Dolne-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Starowice Dolne-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Starowice Dolne-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Starowice Dolne-tulokset

Miedz Legnica II vs Starowice Dolne, III Liga - Group 3 (Poland), la 30. toukok. Päättynyt: Miedz Legnica II 2, Starowice Dolne 1. Kertoimet: 1 1.24, X 6.80, 2 10.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Miedz Legnica II voittaa kertoimella 1.24; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.36; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.10. Paras vihje: Miedz Legnica II voittaa kertoimella 1.24, luottamus 80% — Voitto.
FT
Legnica II2
Starowice1
✓ 1
▾1.2480%
Starowice Dolne vs Carina Gubin, III Liga - Group 3 (Poland), la 23. toukok. Päättynyt: Starowice Dolne 0, Carina Gubin 2. Kertoimet: 1 3.85, X 4.00, 2 1.74. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Carina Gubin voittaa kertoimella 1.74; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.51; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.35. Paras vihje: Carina Gubin voittaa kertoimella 1.74, luottamus 74% — Voitto.
FT
Starowice0
Carina Gubin2
✓ 2
1.7474%
Lechia Zielona Gora vs Starowice Dolne, III Liga - Group 3 (Poland), la 16. toukok. Päättynyt: Lechia Zielona Gora 5, Starowice Dolne 1. Kertoimet: 1 1.14, X 8.70, 2 27.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Lechia Zielona Gora voittaa kertoimella 1.14; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.76; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.60. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa vähintään 2 maalilla kertoimella 1.40, luottamus 83% — Voitto.
FT
Zielona Gora5
Starowice1
✓ H1
▾1.4083%
Starowice Dolne vs Sparta Katowice, III Liga - Group 3 (Poland), ke 13. toukok. Päättynyt: Starowice Dolne 2, Sparta Katowice 1. Kertoimet: 1 4.20, X 4.50, 2 1.60. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Sparta Katowice voittaa kertoimella 1.60; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.54; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.15. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.54, luottamus 65% — Voitto.
FT
Starowice2
Sparta Katowice1
✓ O2.5
1.5465%
Zaglebie Lubin II vs Starowice Dolne, III Liga - Group 3 (Poland), pe 8. toukok. Päättynyt: Zaglebie Lubin II 5, Starowice Dolne 0. Kertoimet: 1 1.27, X 6.00, 2 8.10. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Zaglebie Lubin II voittaa kertoimella 1.27; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.38; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.75. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.38, luottamus 84% — Voitto.
FT
Zag. Lubin II5
Starowice0
✓ O2.5
▾1.3884%
Starowice Dolne vs Karkonosze Jelenia Gora, III Liga - Group 3 (Poland), pe 1. toukok. Päättynyt: Starowice Dolne 1, Karkonosze Jelenia Gora 6. Kertoimet: 1 3.60, X 3.75, 2 2.15. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Starowice Dolne voittaa kertoimella 3.60; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.55; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.51. Paras vihje: Molemmat maalintekoon kertoimella 1.51, luottamus 78% — Voitto.
FT
Starowice1
Jelenia Gora6
✓ BTTS
▾1.5178%
SKRA Czestochowa vs Starowice Dolne, III Liga - Group 3 (Poland), la 25. huhtik. Päättynyt: SKRA Czestochowa 3, Starowice Dolne 2. Kertoimet: 1 1.50, X 4.45, 2 5.60. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: SKRA Czestochowa voittaa kertoimella 1.50; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.54; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.67. Paras vihje: SKRA Czestochowa voittaa kertoimella 1.50, luottamus 80% — Voitto.
FT
Skra3
Starowice2
✓ 1
▴1.5080%
Starowice Dolne vs Kluczbork, III Liga - Group 3 (Poland), pe 17. huhtik. Päättynyt: Starowice Dolne 0, Kluczbork 4. Kertoimet: 1 3.45, X 3.80, 2 1.90. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.80; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.56; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.54. Paras vihje: Molemmat maalintekoon kertoimella 1.54, luottamus 81% — Tappio.
FT
Starowice0
Kluczbork4
✗ BTTS
1.5481%

Starowice Dolne tällä kaudella

Tulokset
Voitto 1 Tasapeli 0 Tappio 7

8 ottelussa · Osumaprosentti 13%

Maalit
0.88Tehdyt / ottelu
3.5Päästetyt / ottelu
Nollapelit 0% Ei maalia 38%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon63%
Yli 2,5 maalia88%
Yli 1,5 maalia100%

Avaa jokainen Starowice Dolne-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Starowice Dolne-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Starowice Dolne-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Starowice Dolne-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Starowice Dolne-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Starowice Dolne-otteluita katatte?

Katamme Starowice Dolne-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Starowice Dolne-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Starowice Dolne-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.