Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Indian Super League India

Mohammedan ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Mohammedan-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
64%
Osumaprosentti
11 Arvosteltua ennustetta
68 Keskim. luottamus
W W L L L D Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 11 Mohammedan-ennustetta: joukkue voittaa 36% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 45% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.82 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Mohammedan-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Mohammedan-ennusteet

Viimeisimmät Mohammedan-tulokset

Kalighat Club vs Mohammedan, Calcutta Premier Division (India), ma 31. elok. Päättynyt: Kalighat Club 1, Mohammedan 2. Kertoimet: 1 8.10, X 4.80, 2 1.32. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 3.00; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.48; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.75. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 3.00, luottamus 56% — Tappio.
FT
Kalighat SL1
Mohammedan2
✗ 1X
▴3.0056%
Mohammedan vs Calcutta Police, Calcutta Premier Division (India), la 8. elok. Päättynyt: Mohammedan 2, Calcutta Police 0. Kertoimet: 1 1.39, X 4.35, 2 6.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Mohammedan voittaa kertoimella 1.39; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.43; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.83. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.43, luottamus 63% — Voitto.
FT
Mohammedan2
Calcutta Police0
✓ U3.5
1.4363%
NorthEast United vs Mohammedan, Indian Super League (India), ti 19. toukok. Päättynyt: NorthEast United 2, Mohammedan 0. Kertoimet: 1 1.28, X 6.10, 2 9.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: NorthEast United voittaa kertoimella 1.28; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.30; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.25. Paras vihje: NorthEast United voittaa kertoimella 1.28, luottamus 92% — Voitto.
FT
NorthEast U2
Mohammedan0
✓ 1
▾1.2892%
Mohammedan vs Mumbai City, Indian Super League (India), pe 15. toukok. Päättynyt: Mohammedan 0, Mumbai City 4. Kertoimet: 1 9.50, X 5.70, 2 1.29. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Mumbai City voittaa kertoimella 1.29; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.51; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.67. Paras vihje: Mumbai City voittaa kertoimella 1.29, luottamus 92% — Voitto.
FT
Mohammedan0
Mumbai City4
✓ 2
▾1.2992%
Kerala Blasters vs Mohammedan, Indian Super League (India), su 10. toukok. Päättynyt: Kerala Blasters 3, Mohammedan 1. Kertoimet: 1 1.47, X 4.25, 2 6.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kerala Blasters voittaa kertoimella 1.47; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.42; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.91. Paras vihje: Kerala Blasters voittaa kertoimella 1.47, luottamus 92% — Voitto.
FT
Kerala Blasters3
Mohammedan1
✓ 1
▴1.4792%
Chennaiyin vs Mohammedan, Indian Super League (India), ti 21. huhtik. Päättynyt: Chennaiyin 0, Mohammedan 0. Kertoimet: 1 1.50, X 4.35, 2 6.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Chennaiyin voittaa kertoimella 1.50; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.57; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.07. Paras vihje: Chennaiyin voittaa kertoimella 1.50, luottamus 67% — Tappio.
FT
Chennaiyin0
Mohammedan0
✗ 1
▴1.5067%
Odisha vs Mohammedan, Indian Super League (India), pe 17. huhtik. Päättynyt: Odisha 1, Mohammedan 1. Kertoimet: 1 1.67, X 3.80, 2 5.80. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Odisha voittaa kertoimella 1.67; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.38; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.94. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.38, luottamus 76% — Voitto.
FT
Odisha1
Mohammedan1
✓ U3.5
▾1.3876%
Mohammedan vs Peerless, Calcutta Premier Division (India), ma 4. elok. Päättynyt: Mohammedan 0, Peerless 1. Kertoimet: 1 4.33, X 3.44, 2 1.73. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Peerless voittaa kertoimella 1.73; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.27; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.88. Paras vihje: Vähintään yksi joukkue jää ilman maalia kertoimella 1.88, luottamus 75% — Voitto.
FT
Mohammedan0
Peerless1
✓ No BTTS
1.8875%
Mohammedan vs East Bengal, Indian Super League (India), su 16. helmik. Päättynyt: Mohammedan 1, East Bengal 3. Kertoimet: 1 3.20, X 3.30, 2 2.10. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.68; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.44; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.29. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.44, luottamus 80% — Tappio.
FT
Mohammedan1
East Bengal3
✗ U3.5
1.4480%
NEROCA vs Mohammedan, I-League (India), su 17. maalisk. Päättynyt: NEROCA 0, Mohammedan 2. Kertoimet: 1 13.20, X 7.50, 2 1.12. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Mohammedan voittaa kertoimella 1.12; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.30; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.85. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.30, luottamus 88% — Tappio.
FT
NEROCA0
Mohammedan2
✗ O2.5
1.3088%

Mohammedan tällä kaudella

Tulokset
Voitto 4 Tasapeli 2 Tappio 5

11 ottelussa · Osumaprosentti 36%

Maalit
1.27Tehdyt / ottelu
1.55Päästetyt / ottelu
Nollapelit 27% Ei maalia 36%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon45%
Yli 2,5 maalia45%
Yli 1,5 maalia82%

Miten Mohammedan-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Ottelun tulos (1X2) 60% 5 vihjettä
Yli / Ali 60% 5 vihjettä

Mohammedan-kokoonpano — parhaat pelaajat

MID M. Roy 2M 6.71
FWD Thokchom Adison Singh 2M 6.46
DEF H. Mondal 1M 2S 6.75
MID Lalthankima 1M 6.69
MID L. Fanai 1M 6.39
MID Lalngaihsaka 2S 6.68
FWD M. Chothe 1S 6.64
MID A. Kiyam 6.67
GK P. Chettri 6.59
FWD F. Molla 6.53
MID J. Laldinpuia 6.53
FWD Rochharzela 6.52
FWD M. Maxion 6.50
DEF Ahmed Mazumder Juwel 6.42

Avaa jokainen Mohammedan-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Mohammedan-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Mohammedan-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Mohammedan-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Mohammedan-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Mohammedan-otteluita katatte?

Katamme Mohammedan-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Mohammedan-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Mohammedan-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.