Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Premier Division Gibraltar

Lions Gibraltar ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Lions Gibraltar-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
75%
Osumaprosentti
4 Arvosteltua ennustetta
23 Keskim. luottamus
L L L L Viimeaikainen vire

Tulevat Lions Gibraltar-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Lions Gibraltar-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Lions Gibraltar-tulokset

St Joseph S Fc vs Lions Gibraltar, Premier Division (Gibraltar), la 3. toukok. Päättynyt: St Joseph S Fc 6, Lions Gibraltar 0. Kertoimet: 1 1.08, X 8.10, 2 17.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: St Joseph S Fc voittaa kertoimella 1.08; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.40; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.50. Paras vihje: St Joseph S Fc tekee 2 maalia tai enemmän kertoimella 1.20, luottamus 60% — Voitto.
FT
St Josephs6
Lions Gibraltar0
✓ HS2+
1.2060%
Lincoln Red Imps vs Lions Gibraltar, Premier Division (Gibraltar), su 20. huhtik. Päättynyt: Lincoln Red Imps 3, Lions Gibraltar 0. Kertoimet: 1 1.08, X 9.70, 2 22.00. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Lincoln Red Imps voittaa kertoimella 1.08; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.33; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.49. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa vähintään 2 maalilla kertoimella 1.58, luottamus 64% — Voitto.
FT
Lincoln Red Imps3
Lions Gibraltar0
✓ H1
1.5864%
Manchester 62 vs Lions Gibraltar, Premier Division (Gibraltar), su 13. huhtik. Päättynyt: Manchester 62 1, Lions Gibraltar 0. Kertoimet: 1 2.00, X 3.80, 2 2.90. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.33; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.40; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.37. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.33, luottamus 45% — Voitto.
FT
Manchester 621
Lions Gibraltar0
✓ 1X
1.3345%
Lions Gibraltar vs Magpies, Premier Division (Gibraltar), la 5. huhtik. Päättynyt: Lions Gibraltar 1, Magpies 2. Kertoimet: 1 4.50, X 4.20, 2 1.55. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Lions Gibraltar voittaa kertoimella 4.50; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.45; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.53. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.27, luottamus 47% — Tappio.
FT
Lions Gibraltar1
Magpies2
✗ 1X
2.2747%

Avaa jokainen Lions Gibraltar-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Lions Gibraltar-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Lions Gibraltar-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Lions Gibraltar-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Lions Gibraltar-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Lions Gibraltar-otteluita katatte?

Katamme Lions Gibraltar-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Lions Gibraltar-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Lions Gibraltar-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.