Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
3. Lig - Group 1 Turkey

Bursa Yıldırımspor ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Bursa Yıldırımspor-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
82%
Osumaprosentti
17 Arvosteltua ennustetta
43 Keskim. luottamus
W W D D W D Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 17 Bursa Yıldırımspor-ennustetta: joukkue voittaa 47% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 53% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.76 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Bursa Yıldırımspor-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Bursa Yıldırımspor-ennusteet

Juuri nyt ei ole tulevia Bursa Yıldırımspor-otteluita, joihin olisi julkaistu vihje — palaa pian.

Viimeisimmät Bursa Yıldırımspor-tulokset

Sakaryaspor vs Bursa Yildirimspor, Türkiye Kupası (Turkey), ke 28. lokak. Päättynyt: Sakaryaspor 2, Bursa Yildirimspor 3. Kertoimet: 1 1.72, X 3.95, 2 4.90. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.14; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.65; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.07. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.65, luottamus 64% — Voitto.
FT
Sakaryaspor2
Bursa Yildirim3
✓ O2.5
▴1.6564%
Bursa Yildirimspor vs Amasyaspor 1968, Türkiye Kupası (Turkey), ke 7. lokak. Päättynyt: Bursa Yildirimspor 2, Amasyaspor 1968 0. Kertoimet: 1 1.70, X 3.50, 2 4.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Bursa Yildirimspor voittaa kertoimella 1.70; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.67. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62, luottamus 75% — Voitto.
FT
Bursa Yildirim2
Amasyaspor0
✓ U2.5
1.6275%
Nilufer Belediye vs Bursa Yildirimspor, 3. Lig - Group 2 (Turkey), su 27. syysk. Päättynyt: Nilufer Belediye 0, Bursa Yildirimspor 0. Kertoimet: 1 2.89, X 3.30, 2 2.27. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.57; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.28; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.81. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.28, luottamus 70% — Voitto.
FT
Nilufer Bld.0
Bursa Yildirim0
✓ U3.5
1.2870%
Bursa Yildirimspor vs Karsiyaka, 3. Lig - Group 2 (Turkey), la 19. syysk. Päättynyt: Bursa Yildirimspor 2, Karsiyaka 2. Kertoimet: 1 2.32, X 3.10, 2 2.80. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Ottelu päättyy tasapeliin kertoimella 3.10; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.76. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62, luottamus 87% — Tappio.
FT
Bursa Yildirim2
Karsiyaka2
✗ U2.5
1.6287%
Bursa Yildirimspor vs Soke 1970, 3. Lig - Group 2 (Turkey), la 5. syysk. Päättynyt: Bursa Yildirimspor 1, Soke 1970 0. Kertoimet: 1 2.07, X 3.40, 2 3.10. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.65; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.30; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.72. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.30, luottamus 68% — Voitto.
FT
Bursa Yildirim1
Soke 19700
✓ U3.5
1.3068%
Corluspor 1947 vs Bursa Yildirimspor, 3. Lig - Play-offs (Turkey), ma 27. huhtik. Päättynyt: Corluspor 1947 1, Bursa Yildirimspor 1. Kertoimet: 1 1.98, X 3.60, 2 4.55. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Corluspor 1947 voittaa kertoimella 1.98; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.30; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.80. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.30, luottamus 73% — Voitto.
FT
Corluspor1
Bursa Yildirim1
✓ U3.5
▾1.3073%
Bursa Yildirimspor vs Corluspor 1947, 3. Lig - Play-offs (Turkey), to 23. huhtik. Päättynyt: Bursa Yildirimspor 2, Corluspor 1947 3. Kertoimet: 1 3.45, X 3.25, 2 2.25. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Corluspor 1947 voittaa kertoimella 2.25; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.27; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.87. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.33, luottamus 68% — Voitto.
FT
Bursa Yildirim2
Corluspor3
✓ X2
▾1.3368%
Bursa Yildirimspor vs Galata, 3. Lig - Group 1 (Turkey), su 12. huhtik. Päättynyt: Bursa Yildirimspor 0, Galata 0. Kertoimet: 1 1.75, X 3.45, 2 4.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.18; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.69; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.75. Paras vihje: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.69, luottamus 60% — Voitto.
FT
Bursa Yildirim0
Galata0
✓ U2.5
1.6960%
Beykoz Ishaklispor vs Bursa Yildirimspor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), su 5. huhtik. Päättynyt: Beykoz Ishaklispor 1, Bursa Yildirimspor 0. Kertoimet: 1 2.75, X 3.05, 2 2.55. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.39; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.27; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.83. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.27, luottamus 73% — Voitto.
FT
Beykoz Ishakli1
Bursa Yildirim0
✓ U3.5
1.2773%
Bursa Yildirimspor vs Inkilapspor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), su 29. maalisk. Päättynyt: Bursa Yildirimspor 2, Inkilapspor 0. Kertoimet: 1 1.62, X 3.60, 2 5.40. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.16; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.29; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.90. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.29, luottamus 71% — Voitto.
FT
Bursa Yildirim2
Inkilapspor0
✓ O1.5
1.2971%

Bursa Yıldırımspor tällä kaudella

Tulokset
Voitto 8 Tasapeli 7 Tappio 2

17 ottelussa · Osumaprosentti 47%

Maalit
1.76Tehdyt / ottelu
1Päästetyt / ottelu
Nollapelit 41% Ei maalia 18%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon53%
Yli 2,5 maalia41%
Yli 1,5 maalia71%

Miten Bursa Yıldırımspor-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Ottelun tulos (1X2) 80% 5 vihjettä
Yli / Ali tarkin 82% 11 vihjettä

Avaa jokainen Bursa Yıldırımspor-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Bursa Yıldırımspor-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Bursa Yıldırımspor-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Bursa Yıldırımspor-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Bursa Yıldırımspor-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Bursa Yıldırımspor-otteluita katatte?

Katamme Bursa Yıldırımspor-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Bursa Yıldırımspor-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Bursa Yıldırımspor-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.