Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
3. Lig - Group 1 Turkey

Beykoz Anadolu ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Beykoz Anadolu-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
75%
Osumaprosentti
8 Arvosteltua ennustetta
47 Keskim. luottamus
D L D D W L Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 8 Beykoz Anadolu-ennustetta: joukkue voittaa 25% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 63% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.50 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Beykoz Anadolu-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Beykoz Anadolu-ennusteet

Viimeisimmät Beykoz Anadolu-tulokset

Beykoz Anadolu vs Kartal Bulvarspor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), su 18. lokak. Päättynyt: Beykoz Anadolu 1, Kartal Bulvarspor 1. Kertoimet: 1 2.10, X 3.30, 2 3.15. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beykoz Anadolu voittaa kertoimella 2.10; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.26; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.76. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.26, luottamus 78% — Voitto.
FT
Beykoz Anadolu1
Bulvarspor1
✓ O1.5
1.2678%
Karabuk Idman Yurdu vs Beykoz Anadolu, Türkiye Kupası (Turkey), ke 7. lokak. Päättynyt: Karabuk Idman Yurdu 1, Beykoz Anadolu 0. Kertoimet: 1 3.05, X 3.45, 2 2.44. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Karabuk Idman Yurdu voittaa kertoimella 3.05; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.29; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.95. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.55, luottamus 56% — Voitto.
FT
Karabuk IY1
Beykoz Anadolu0
✓ 1X
▾1.5556%
Beykoz Ishaklispor vs Beykoz Anadolu, 3. Lig - Group 1 (Turkey), su 27. syysk. Päättynyt: Beykoz Ishaklispor 0, Beykoz Anadolu 0. Kertoimet: 1 2.72, X 3.15, 2 2.37. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beykoz Anadolu voittaa kertoimella 2.37; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.62; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.82. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.38, luottamus 71% — Voitto.
FT
Beykoz Ishakli0
Beykoz Anadolu0
✓ X2
▴1.3871%
Beykoz Anadolu vs Tokat Bld Plevnespor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), su 20. syysk. Päättynyt: Beykoz Anadolu 2, Tokat Bld Plevnespor 2. Kertoimet: 1 1.83, X 3.30, 2 3.95. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beykoz Anadolu voittaa kertoimella 1.83; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.34; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.97. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.34, luottamus 68% — Voitto.
FT
Beykoz Anadolu2
Tokat2
✓ O1.5
1.3468%
Inkilapspor vs Beykoz Anadolu, Türkiye Kupası (Turkey), ke 16. syysk. Päättynyt: Inkilapspor 1, Beykoz Anadolu 3. Kertoimet: 1 2.65, X 2.95, 2 2.65. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beykoz Anadolu voittaa kertoimella 2.70; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.38; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.83. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.38, luottamus 74% — Voitto.
FT
Inkilapspor1
Beykoz Anadolu3
✓ O1.5
1.3874%
Beykoz Anadolu vs Kucukcekmece Sinopspor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), su 6. syysk. Päättynyt: Beykoz Anadolu 0, Kucukcekmece Sinopspor 1. Kertoimet: 1 2.32, X 3.40, 2 2.62. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.50; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.80; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.68. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.80, luottamus 66% — Tappio.
FT
Beykoz Anadolu0
Kucukcekmece1
✗ O2.5
1.8066%
Karaman FK vs Beykoz Anadolu, 2. Lig (Turkey), la 25. huhtik. Päättynyt: Karaman FK 3, Beykoz Anadolu 2. Kertoimet: 1 2.85, X 3.15, 2 2.20. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Beykoz Anadolu voittaa kertoimella 2.20; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.26; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.89. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.26, luottamus 76% — Voitto.
FT
Karaman3
Beykoz Anadolu2
✓ O1.5
1.2676%
Beykoz Anadolu vs Altinordu, 2. Lig (Turkey), ke 8. huhtik. Päättynyt: Beykoz Anadolu 2, Altinordu 1. Kertoimet: 1 3.70, X 3.50, 2 2.15. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Altinordu voittaa kertoimella 2.15; Maalit yhteensä: Alle 2.5 maalia kertoimella 1.82; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.97. Paras vihje: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.25, luottamus 63% — Tappio.
FT
Beykoz Anadolu2
Altinordu1
✗ X2
▾1.2563%

Beykoz Anadolu tällä kaudella

Tulokset
Voitto 2 Tasapeli 3 Tappio 3

8 ottelussa · Osumaprosentti 25%

Maalit
1.25Tehdyt / ottelu
1.25Päästetyt / ottelu
Nollapelit 13% Ei maalia 38%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon63%
Yli 2,5 maalia50%
Yli 1,5 maalia63%

Miten Beykoz Anadolu-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Yli / Ali 80% 5 vihjettä

Avaa jokainen Beykoz Anadolu-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Beykoz Anadolu-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Beykoz Anadolu-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Beykoz Anadolu-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Beykoz Anadolu-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Beykoz Anadolu-otteluita katatte?

Katamme Beykoz Anadolu-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Beykoz Anadolu-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Beykoz Anadolu-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.