Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
1. Division Cyprus

Aris ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Aris-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
57%
Osumaprosentti
7 Arvosteltua ennustetta
47 Keskim. luottamus
W D W W D W Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 7 Aris-ennustetta: joukkue voittaa 57% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 57% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 2.71 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Aris-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Aris-ennusteet

Viimeisimmät Aris-tulokset

AEL vs Aris, 1. Division (Cyprus), su 25. lokak. Päättynyt: AEL 1, Aris 3. Kertoimet: 1 3.90, X 3.55, 2 1.95. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.93; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.25; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.65. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.25, luottamus 74% — Voitto.
FT
AEL Limassol1
Aris Limassol3
✓ O1.5
▾1.2574%
Aris vs AEK Larnaca, 1. Division (Cyprus), su 18. lokak. Päättynyt: Aris 1, AEK Larnaca 1. Kertoimet: 1 2.80, X 3.35, 2 2.62. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.45; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.80; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.64. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.80, luottamus 87% — Tappio.
FT
Aris Limassol1
AEK Larnaca1
✗ O2.5
1.8087%
Aris vs Ethnikos A, Cup (Cyprus), ke 14. lokak. Päättynyt: Aris 4, Ethnikos A 0. Kertoimet: 1 1.19, X 6.40, 2 11.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Aris voittaa kertoimella 1.19; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.60; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.71. Paras vihje: Aris voittaa kertoimella 1.19, luottamus 67% — Voitto.
FT
Aris Limassol4
Ethnikos A0
✓ 1
▾1.1967%
Olympiakos vs Aris, 1. Division (Cyprus), su 11. lokak. Päättynyt: Olympiakos 1, Aris 2. Kertoimet: 1 4.10, X 3.40, 2 1.92. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.95; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.31; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.76. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.31, luottamus 73% — Voitto.
FT
Ol. Nicosia1
Aris Limassol2
✓ O1.5
▴1.3173%
Aris vs Karmiotissa, 1. Division (Cyprus), su 20. syysk. Päättynyt: Aris 0, Karmiotissa 0. Kertoimet: 1 1.42, X 4.85, 2 6.75. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Aris voittaa kertoimella 1.42; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.58; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.80. Paras vihje: Karmiotissa tekee maalin kertoimella 1.71, luottamus 70% — Tappio.
FT
Aris Limassol0
Karmiotissa0
✗ AS
1.7170%
Krasava Ypsonas vs Aris, 1. Division (Cyprus), ma 14. syysk. Päättynyt: Krasava Ypsonas 0, Aris 1. Kertoimet: 1 4.85, X 4.05, 2 1.64. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 2.35; Maalit yhteensä: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.22; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.70. Paras vihje: Yli 1.5 maalia kertoimella 1.22, luottamus 73% — Tappio.
FT
Krasava0
Aris Limassol1
✗ O1.5
▾1.2273%
Aris vs Omonia N, 1. Division (Cyprus), ma 7. syysk. Päättynyt: Aris 1, Omonia N 4. Kertoimet: 1 3.75, X 3.70, 2 1.93. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Vierasjoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.31; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.72; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.65. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.72, luottamus 62% — Voitto.
FT
Aris Limassol1
Omonia4
✓ O2.5
1.7262%

Aris tällä kaudella

Tulokset
Voitto 4 Tasapeli 2 Tappio 1

7 ottelussa · Osumaprosentti 57%

Maalit
1.71Tehdyt / ottelu
1Päästetyt / ottelu
Nollapelit 43% Ei maalia 14%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon57%
Yli 2,5 maalia57%
Yli 1,5 maalia71%

Miten Aris-vihjeemme pärjäävät

Julkinen osumaprosenttimme tälle joukkueelle vetokohteittain — vain selvitetyt valinnat.

Yli / Ali 60% 5 vihjettä

Aris-kokoonpano — parhaat pelaajat

FWD R. Effaghe 2M 8.20
MID C. Charalampous 1S 6.50
MID C. El Allachi 7.70
DEF M. Sané 7.30
DEF M. Matysik 6.70
DEF Anderson Correia 6.70
MID B. Szakos 6.70
GK M. Zadro 6.60
DEF J. Badelj 6.60
MID Bernardo Folha 6.60
MID Gustavo Pajé 6.50
MID D. Gaustad 6.30
DEF G. Kalulu 6.30
MID V. Nikolić 6.20

Avaa jokainen Aris-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Aris-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Aris-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Aris-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Aris-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Aris-otteluita katatte?

Katamme Aris-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Aris-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Aris-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.