Päivittyy livenä Tekoälyn arvioimat jalkapallovihjeet, arvovedot ja julkinen historia
18+
TipsBible
⌘K Kirjaudu Rekisteröidy
Premier League Kuwait

Al Fahaheel ennusteet

Tekoälyn otteluvihjeet, kunto ja julkinen saldomme jokaiseen Al Fahaheel-otteluun.

Päivitetty 31. lokak. 2026
57%
Osumaprosentti
7 Arvosteltua ennustetta
60 Keskim. luottamus
L W W W L L Viimeaikainen vire

TipsBible on arvioinut tällä kaudella 7 Al Fahaheel-ennustetta: joukkue voittaa 43% otteluistaan, molemmat joukkueet tekevät maalin 43% otteluista ja sen otteluissa nähdään keskimäärin 3.14 maalia. Jokainen alla oleva tuleva Al Fahaheel-vihje on tekoälyn arvioima ja kirjataan julkiseen historiaan.

Tulevat Al Fahaheel-ennusteet

Viimeisimmät Al Fahaheel-tulokset

Al Arabi vs Al Fahaheel, Premier League (Kuwait), ke 28. lokak. Päättynyt: Al Arabi 2, Al Fahaheel 0. Kertoimet: 1 1.50, X 4.40, 2 5.50. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Ottelu päättyy tasapeliin kertoimella 3.90; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.62; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.65. Paras vihje: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.62, luottamus 72% — Tappio.
FT
Al Arabi (Kuw)2
Al Fahaheel0
✗ O2.5
▴1.6272%
Al Fahaheel vs Al Shabab, Premier League (Kuwait), su 18. lokak. Päättynyt: Al Fahaheel 2, Al Shabab 0. Kertoimet: 1 1.82, X 3.75, 2 3.85. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Fahaheel voittaa kertoimella 1.65; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.67; Molemmat tekevät maalin: Kyllä kertoimella 1.70. Paras vihje: Al Fahaheel voittaa kertoimella 1.65, luottamus 61% — Voitto.
FT
Al Fahaheel2
Al Shabab (Kuw)0
✓ 1
▾1.6561%
Al Sahel vs Al Fahaheel, Premier League (Kuwait), su 11. lokak. Päättynyt: Al Sahel 0, Al Fahaheel 4. Kertoimet: 1 3.65, X 3.45, 2 1.95. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.85; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.32; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.95. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.32, luottamus 78% — Tappio.
FT
Al Sahel0
Al Fahaheel4
✗ U3.5
▾1.3278%
Al Fahaheel vs Al Tadhamon, Premier League (Kuwait), la 5. syysk. Päättynyt: Al Fahaheel 4, Al Tadhamon 1. Kertoimet: 1 2.30, X 3.40, 2 2.87. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Tadhamon voittaa kertoimella 2.87; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.36; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.10. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.36, luottamus 78% — Tappio.
FT
Al Fahaheel4
Al Tadamon1
✗ U3.5
1.3678%
Al Nasar vs Al Fahaheel, Premier League (Kuwait), su 30. elok. Päättynyt: Al Nasar 2, Al Fahaheel 1. Kertoimet: 1 2.45, X 3.35, 2 3.30. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Nasar voittaa kertoimella 2.45; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.39; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 2.20. Paras vihje: Kotijoukkue voittaa tai tasapeli kertoimella 1.47, luottamus 81% — Voitto.
FT
Al Naser2
Al Fahaheel1
✓ 1X
▴1.4781%
Al Fahaheel vs Al Qadsia, Premier League (Kuwait), ti 25. elok. Päättynyt: Al Fahaheel 1, Al Qadsia 2. Kertoimet: 1 7.30, X 4.55, 2 1.48. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Qadsia voittaa kertoimella 1.48; Maalit yhteensä: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.38; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.72. Paras vihje: Alle 3.5 maalia kertoimella 1.38, luottamus 75% — Voitto.
FT
Al Fahaheel1
Al Qadsia2
✓ U3.5
▾1.3875%
Al Arabi vs Al Fahaheel, Premier League (Kuwait), ma 29. kesäk. Päättynyt: Al Arabi 3, Al Fahaheel 0. Kertoimet: 1 1.31, X 5.75, 2 9.80. TipsBible-ennusteet — Lopputulos: Al Arabi voittaa kertoimella 1.31; Maalit yhteensä: Yli 2.5 maalia kertoimella 1.55; Molemmat tekevät maalin: Ei kertoimella 1.78. Paras vihje: Al Arabi voittaa kertoimella 1.31, luottamus 83% — Voitto.
FT
Al Arabi (Kuw)3
Al Fahaheel0
✓ 1
▾1.3183%

Al Fahaheel tällä kaudella

Tulokset
Voitto 3 Tasapeli 0 Tappio 4

7 ottelussa · Osumaprosentti 43%

Maalit
1.71Tehdyt / ottelu
1.43Päästetyt / ottelu
Nollapelit 29% Ei maalia 29%
Maalitrendit
Molemmat maalintekoon43%
Yli 2,5 maalia71%
Yli 1,5 maalia100%

Avaa jokainen Al Fahaheel-valinta

Näe kaikki tulevat vihjeet, täydet kertoimet ja value-arviot — ilmaiseksi, kun luot tilin.

Avaa kaikki ennusteet

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko Al Fahaheel-ennusteet ilmaisia?

Kyllä — tuoreita Al Fahaheel-jalkapallovihjeitä julkaistaan ilmaiseksi joka pelipäivä, ja ilmainen tili avaa jokaisen tulevan valinnan, täydet kertoimet ja koko Tekoälyn kuponkikoneen.

Kuinka tarkkoja Al Fahaheel-ennusteenne ovat?

Jokainen päättynyt Al Fahaheel-ennuste arvostellaan julkisesti ja jää kirjoihin — voitti tai hävisi — joten voit itse tarkistaa tarkkuutemme, kaikki ilmaiseksi.

Mitä Al Fahaheel-otteluita katatte?

Katamme Al Fahaheel-joukkueen jokaisessa kilpailussa, jossa se pelaa — sarja, cupit ja Eurooppa — sekä 1X2:n, yli/alin, molemmat maalintekoon ja parhaan vihjeemme jokaiseen otteluun.

Miten Al Fahaheel-ennusteet tehdään?

Koneoppimismalli punnitsee kunnon, odotetut maalit, loukkaantumiset ja keskinäiset ottelut, minkä jälkeen se pisteyttää ja julkaisee vahvimmat Al Fahaheel-valinnat automaattisesti — 100% tekoälyä, ilman ihmisen tekemää poimintaa.

Uusimmat blogista

Kaikki artikkelit
Match Previews

Lyngby vs Randers FC ja Elossa Pysymisen Arvo

Lyngby vs Randers FC -ennuste: ennustettu tulos 2:1, paras vihje kotivoitto tai tasapeli (1X) kertoimella 1.4. Ilmaiset Superliga-vihjeet, kertoimet ja tilastot.