Canlı güncellenir Yapay zekâ puanlı futbol tahminleri, değerli bahisler ve halka açık geçmiş
18+
TipsBible
⌘K Giriş yap Kayıt ol
3. Lig - Group 3 Turkey

Tokat Bld Plevnespor tahminleri

Her Tokat Bld Plevnespor maçı için yapay zeka maç tüyoları, form ve herkese açık geçmişimiz.

Güncellendi: 31 Eki 2026
56%
Kazanma oranı
9 Sonuçlanan tahmin
46 Ort. güven
L W D W L W Son form

TipsBible bu sezon 9 Tokat Bld Plevnespor tahminini puanladı: takım maçlarının 44% kazanıyor, karşılaşmaların 22% ikisi de gol buluyor ve maçları maç başına ortalama 2.77 gol görüyor. Aşağıdaki her yaklaşan Tokat Bld Plevnespor tüyosu yapay zeka ile puanlanır ve herkese açık bir kayıtta tutulur.

Yaklaşan Tokat Bld Plevnespor tahminleri

Şu an yayımlanmış tüyosu olan yaklaşan Tokat Bld Plevnespor maçı yok — yakında tekrar uğra.

Son Tokat Bld Plevnespor sonuçları

Pazarspor vs Tokat B, 3. Lig - Group 1 (Turkey), 18 Eki Paz. Maç sonu: Pazarspor 1, Tokat B 0. Oranlar: 1 1.75, X 3.60, 2 3.92. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Pazarspor kazanır, oran 1.75; Toplam gol: Alt 3.5 gol, oran 1.30; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.98. En iyi tüyo: Alt 3.5 gol, oran 1.30, 79% güven — Kazanan.
FT
Pazarspor1
Tokat0
✓ U3.5
1.3079%
Inkilapspor vs Tokat Bld Plevnespor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), 3 Eki Cmt. Maç sonu: Inkilapspor 0, Tokat Bld Plevnespor 1. Oranlar: 1 2.67, X 3.05, 2 2.47. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Tokat Bld Plevnespor kazanır, oran 2.47; Toplam gol: Üst 1.5 gol, oran 1.39; Karşılıklı gol: Var, oran 1.95. En iyi tüyo: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.38, 67% güven — Kazanan.
FT
Inkilapspor0
Tokat1
✓ X2
▾1.3867%
Beykoz Anadolu vs Tokat Bld Plevnespor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), 20 Eyl Paz. Maç sonu: Beykoz Anadolu 2, Tokat Bld Plevnespor 2. Oranlar: 1 1.83, X 3.30, 2 3.95. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Beykoz Anadolu kazanır, oran 1.83; Toplam gol: Üst 1.5 gol, oran 1.34; Karşılıklı gol: Var, oran 1.97. En iyi tüyo: Üst 1.5 gol, oran 1.34, 68% güven — Kazanan.
FT
Beykoz Anadolu2
Tokat2
✓ O1.5
1.3468%
Yalova Yesilovaspor vs Tokat Bld Plevnespor, 3. Lig - Group 1 (Turkey), 6 Eyl Paz. Maç sonu: Yalova Yesilovaspor 0, Tokat Bld Plevnespor 3. Oranlar: 1 2.65, X 3.20, 2 2.42. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.39; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.61; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.78. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.61, 62% güven — Kaybedilen.
FT
Yesil Yalova FK0
Tokat3
✗ U2.5
1.6162%
Yeni Orduspor vs Tokat Bld Plevnespor, 3. Lig - Group 3 (Turkey), 5 Nis Paz. Maç sonu: Yeni Orduspor 6, Tokat Bld Plevnespor 0. Oranlar: 1 1.35, X 4.55, 2 8.50. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Yeni Orduspor kazanır, oran 1.35; Toplam gol: Alt 3.5 gol, oran 1.45; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.82. En iyi tüyo: Alt 3.5 gol, oran 1.45, 83% güven — Kaybedilen.
FT
52 Orduspor6
Tokat0
✗ U3.5
1.4583%
Tokat vs Giresunspor, 3. Lig - Group 3 (Turkey), 29 Mar Paz. Maç sonu: Tokat 2, Giresunspor 0. Oranlar: 1 1.43, X 4.10, 2 7.25. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Tokat kazanır, oran 1.43; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.76; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.60. En iyi tüyo: Tokat kazanır, oran 1.43, 64% güven — Kazanan.
FT
Tokat2
Giresunspor0
✓ 1
▾1.4364%
Pazarspor vs Tokat, 3. Lig - Group 3 (Turkey), 25 Mar Çar. Maç sonu: Pazarspor 0, Tokat 0. Oranlar: 1 2.45, X 3.05, 2 3.25. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Pazarspor kazanır, oran 2.45; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.55; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.63. En iyi tüyo: Ev sahibi kazanır ya da berabere, oran 1.38, 74% güven — Kazanan.
FT
Pazarspor0
Tokat0
✓ 1X
▾1.3874%
Tokat vs Fatsa Belediyespor, 3. Lig - Group 3 (Turkey), 15 Mar Paz. Maç sonu: Tokat 2, Fatsa Belediyespor 3. Oranlar: 1 2.90, X 2.52, 2 2.77. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Tokat kazanır, oran 2.90; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.47; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.70. En iyi tüyo: Ev sahibi kazanır ya da berabere, oran 1.35, 56% güven — Kaybedilen.
FT
Tokat2
Fatsa Bld.3
✗ 1X
▾1.3556%
Hopaspor vs Tokat, 3. Lig - Group 3 (Turkey), 8 Mar Paz. Maç sonu: Hopaspor 0, Tokat 3. Oranlar: 1 1.90, X 3.25, 2 4.15. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Hopaspor kazanır, oran 1.90; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.50; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.58. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.50, 55% güven — Kaybedilen.
FT
Hopaspor0
Tokat3
✗ U2.5
▴1.5055%

Bu sezon Tokat Bld Plevnespor

Sonuçlar
Kazanan 4 Berabere 2 Kaybedilen 3

9 maçta · Kazanma oranı 44%

Goller
1.44Atılan / maç
1.33Yenilen / maç
Gol yemediği maç 56% Gol atamadığı maç 33%
Gol eğilimleri
Karşılıklı gol22%
2,5 üst gol56%
1,5 üst gol67%

Tokat Bld Plevnespor tüyolarımız nasıl tutuyor

Bu takımda market bazında herkese açık isabet oranımız — yalnızca sonuçlanan tüyolar.

Üst / Alt 40% 5 tüyo

Her Tokat Bld Plevnespor seçimini aç

Tüm yaklaşan tüyoları, tam oranları ve value puanlarını gör — hesap oluşturduğunda ücretsiz.

Tüm tahminlerin kilidini aç

Sık sorulan sorular

Tokat Bld Plevnespor tahminleri ücretsiz mi?

Evet — taze Tokat Bld Plevnespor futbol tüyoları her maç günü ücretsiz yayımlanır ve ücretsiz bir hesap her yaklaşan seçimi, tüm oranları ve tam AI Bet Builder erişimini açar.

Tokat Bld Plevnespor tahminleriniz ne kadar isabetli?

Sonuçlanan her Tokat Bld Plevnespor tahmini herkesin gözü önünde değerlendirilir ve kayıtta kalır — kazansa da kaybetse de — böylece isabetimizi kendin doğrulayabilirsin, hepsi de ücretsiz.

Hangi Tokat Bld Plevnespor maçlarını kapsıyorsunuz?

Tokat Bld Plevnespor'i oynadığı her turnuvada kapsıyoruz — lig, kupalar ve kıtasal — her maç için 1X2, alt/üst, karşılıklı gol ve en iyi tüyomuzla.

Tokat Bld Plevnespor tahminleri nasıl yapılıyor?

Bir makine öğrenmesi modeli formu, beklenen golleri, sakatlıkları ve karşılıklı maçları tartar, ardından en güçlü Tokat Bld Plevnespor seçimlerini otomatik olarak puanlayıp yayınlar — %100 yapay zekâ, insan eliyle seçim yapılmadan.

Blogdan son yazılar

Tüm yazılar
Match Previews

PAOK vs Asteras Tripolis: Zıt Yönlere Güvenin

PAOK vs Asteras Tripolis tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi galibiyeti oranı 1.31. Ücretsiz Super League 1 iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.

Match Previews

Jagiellonia vs Wisla Plock: Güvenliğin Bedeli Ne?

Jagiellonia vs Wisla Plock tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi kazanır veya beraberlik (1X) 1.36 oranında. Ücretsiz Ekstraklasa iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.