Canlı güncellenir Yapay zekâ puanlı futbol tahminleri, değerli bahisler ve halka açık geçmiş
18+
TipsBible
⌘K Giriş yap Kayıt ol
FKF Premier League Kenya

Posta Rangers FC tahminleri

Her Posta Rangers FC maçı için yapay zeka maç tüyoları, form ve herkese açık geçmişimiz.

Güncellendi: 31 Eki 2026
64%
Kazanma oranı
11 Sonuçlanan tahmin
60 Ort. güven
D W L L L D Son form

TipsBible bu sezon 11 Posta Rangers FC tahminini puanladı: takım maçlarının 27% kazanıyor, karşılaşmaların 36% ikisi de gol buluyor ve maçları maç başına ortalama 2.09 gol görüyor. Aşağıdaki her yaklaşan Posta Rangers FC tüyosu yapay zeka ile puanlanır ve herkese açık bir kayıtta tutulur.

Yaklaşan Posta Rangers FC tahminleri

Şu an yayımlanmış tüyosu olan yaklaşan Posta Rangers FC maçı yok — yakında tekrar uğra.

Son Posta Rangers FC sonuçları

Bandari vs Posta Rangers FC, FKF Premier League (Kenya), 28 Eki Çar. Maç sonu: Bandari 0, Posta Rangers FC 0. Oranlar: 1 2.18, X 2.82, 2 3.40. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Bandari kazanır, oran 2.18; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.37; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.56. En iyi tüyo: Ev sahibi kazanır ya da berabere, oran 1.26, 67% güven — Kazanan.
FT
Bandari0
Posta Rangers0
✓ 1X
1.2667%
Posta Rangers FC vs KCB, FKF Premier League (Kenya), 23 Eki Cum. Maç sonu: Posta Rangers FC 1, KCB 0. Oranlar: 1 2.70, X 2.87, 2 2.57. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: KCB kazanır, oran 2.57; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.41; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.61. En iyi tüyo: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.38, 67% güven — Kaybedilen.
FT
Posta Rangers1
KCB0
✗ X2
1.3867%
Murang'a SEAL vs Posta Rangers FC, FKF Premier League (Kenya), 18 Eki Paz. Maç sonu: Murang'a SEAL 5, Posta Rangers FC 1. Oranlar: 1 2.22, X 3.00, 2 3.10. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Murang'a SEAL kazanır, oran 2.22; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.47; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.65. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.47, 78% güven — Kaybedilen.
FT
Murang'a S5
Posta Rangers1
✗ U2.5
1.4778%
Posta Rangers FC vs Shabana, FKF Premier League (Kenya), 10 Eki Cmt. Maç sonu: Posta Rangers FC 0, Shabana 1. Oranlar: 1 3.15, X 2.77, 2 2.35. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Maç berabere biter, oran 2.77; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.39; Karşılıklı gol: Var, oran 2.22. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.39, 78% güven — Kazanan.
FT
Posta Rangers0
Shabana1
✓ U2.5
▴1.3978%
Posta Rangers FC vs Ulinzi Stars, FKF Premier League (Kenya), 31 May Paz. Maç sonu: Posta Rangers FC 0, Ulinzi Stars 1. Oranlar: 1 2.45, X 2.96, 2 2.77. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Ulinzi Stars kazanır, oran 2.77; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.43; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.62. En iyi tüyo: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.44, 55% güven — Kazanan.
FT
Posta Rangers0
Ulinzi Stars1
✓ X2
1.4455%
Posta Rangers FC vs Bidco United, FKF Premier League (Kenya), 24 Nis Cum. Maç sonu: Posta Rangers FC 1, Bidco United 1. Oranlar: 1 2.35, X 3.00, 2 3.30. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Posta Rangers FC kazanır, oran 2.35; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.41; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.53. En iyi tüyo: Ev sahibi kazanır ya da berabere, oran 1.32, 71% güven — Kazanan.
FT
Posta Rangers1
Bidco United1
✓ 1X
▾1.3271%
Posta Rangers FC vs APS Bomet, FKF Premier League (Kenya), 19 Nis Paz. Maç sonu: Posta Rangers FC 0, APS Bomet 3. Oranlar: 1 2.80, X 2.85, 2 2.72. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Maç berabere biter, oran 2.85; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.41; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.62. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.41, 89% güven — Kaybedilen.
FT
Posta Rangers0
APS Bomet3
✗ U2.5
▾1.4189%
Mara Sugar vs Posta R, FKF Premier League (Kenya), 6 Nis Pzt. Maç sonu: Mara Sugar 1, Posta R 0. Oranlar: 1 2.00, X 3.05, 2 3.90. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Mara Sugar kazanır, oran 2.00; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.41; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.53. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.41, 83% güven — Kazanan.
FT
Mara Sugar1
Posta Rangers0
✓ U2.5
1.4183%
Posta Rangers FC vs Homeboyz, FKF Premier League (Kenya), 28 Mar Cmt. Maç sonu: Posta Rangers FC 0, Homeboyz 2. Oranlar: 1 3.30, X 3.00, 2 2.35. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.32; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.50; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.55. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.50, 80% güven — Kazanan.
FT
Posta Rangers0
Homeboyz2
✓ U2.5
▾1.5080%
Kariobangi Sharks vs Posta Rangers FC, FKF Premier League (Kenya), 22 Mar Paz. Maç sonu: Kariobangi Sharks 1, Posta Rangers FC 2. Oranlar: 1 2.15, X 3.05, 2 3.55. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Kariobangi Sharks kazanır, oran 2.15; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.41; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.53. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.41, 88% güven — Kaybedilen.
FT
Kariobangi1
Posta Rangers2
✗ U2.5
▾1.4188%

Bu sezon Posta Rangers FC

Sonuçlar
Kazanan 3 Berabere 2 Kaybedilen 6

11 maçta · Kazanma oranı 27%

Goller
0.64Atılan / maç
1.45Yenilen / maç
Gol yemediği maç 18% Gol atamadığı maç 55%
Gol eğilimleri
Karşılıklı gol36%
2,5 üst gol36%
1,5 üst gol55%

Posta Rangers FC tüyolarımız nasıl tutuyor

Bu takımda market bazında herkese açık isabet oranımız — yalnızca sonuçlanan tüyolar.

Üst / Alt 57% 7 tüyo

Her Posta Rangers FC seçimini aç

Tüm yaklaşan tüyoları, tam oranları ve value puanlarını gör — hesap oluşturduğunda ücretsiz.

Tüm tahminlerin kilidini aç

Sık sorulan sorular

Posta Rangers FC tahminleri ücretsiz mi?

Evet — taze Posta Rangers FC futbol tüyoları her maç günü ücretsiz yayımlanır ve ücretsiz bir hesap her yaklaşan seçimi, tüm oranları ve tam AI Bet Builder erişimini açar.

Posta Rangers FC tahminleriniz ne kadar isabetli?

Sonuçlanan her Posta Rangers FC tahmini herkesin gözü önünde değerlendirilir ve kayıtta kalır — kazansa da kaybetse de — böylece isabetimizi kendin doğrulayabilirsin, hepsi de ücretsiz.

Hangi Posta Rangers FC maçlarını kapsıyorsunuz?

Posta Rangers FC'i oynadığı her turnuvada kapsıyoruz — lig, kupalar ve kıtasal — her maç için 1X2, alt/üst, karşılıklı gol ve en iyi tüyomuzla.

Posta Rangers FC tahminleri nasıl yapılıyor?

Bir makine öğrenmesi modeli formu, beklenen golleri, sakatlıkları ve karşılıklı maçları tartar, ardından en güçlü Posta Rangers FC seçimlerini otomatik olarak puanlayıp yayınlar — %100 yapay zekâ, insan eliyle seçim yapılmadan.

Blogdan son yazılar

Tüm yazılar
Match Previews

PAOK vs Asteras Tripolis: Zıt Yönlere Güvenin

PAOK vs Asteras Tripolis tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi galibiyeti oranı 1.31. Ücretsiz Super League 1 iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.

Match Previews

Jagiellonia vs Wisla Plock: Güvenliğin Bedeli Ne?

Jagiellonia vs Wisla Plock tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi kazanır veya beraberlik (1X) 1.36 oranında. Ücretsiz Ekstraklasa iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.