Canlı güncellenir Yapay zekâ puanlı futbol tahminleri, değerli bahisler ve halka açık geçmiş
18+
TipsBible
⌘K Giriş yap Kayıt ol
National 2 - Group B France

Bourges Foot 18 tahminleri

Her Bourges Foot 18 maçı için yapay zeka maç tüyoları, form ve herkese açık geçmişimiz.

Güncellendi: 31 Eki 2026
78%
Kazanma oranı
9 Sonuçlanan tahmin
50 Ort. güven
L D D D W D Son form

TipsBible bu sezon 9 Bourges Foot 18 tahminini puanladı: takım maçlarının 22% kazanıyor, karşılaşmaların 44% ikisi de gol buluyor ve maçları maç başına ortalama 1.56 gol görüyor. Aşağıdaki her yaklaşan Bourges Foot 18 tüyosu yapay zeka ile puanlanır ve herkese açık bir kayıtta tutulur.

Yaklaşan Bourges Foot 18 tahminleri

Şu an yayımlanmış tüyosu olan yaklaşan Bourges Foot 18 maçı yok — yakında tekrar uğra.

Son Bourges Foot 18 sonuçları

Bourges Foot 18 vs Frejus St-Raphael, National 2 - Group C (France), 3 Eki Cmt. Maç sonu: Bourges Foot 18 0, Frejus St-Raphael 1. Oranlar: 1 2.37, X 3.00, 2 3.05. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Bourges Foot 18 kazanır, oran 2.37; Toplam gol: Alt 3.5 gol, oran 1.25; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.90. En iyi tüyo: Ev sahibi kazanır ya da berabere, oran 1.33, 64% güven — Kaybedilen.
FT
Bourges 180
Frejus1
✗ 1X
1.3364%
Bourges Foot 18 vs Chasselay MDA, National 2 - Group C (France), 5 Eyl Cmt. Maç sonu: Bourges Foot 18 0, Chasselay MDA 0. Oranlar: 1 2.10, X 3.15, 2 3.40. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Ev sahibi kazanır ya da berabere, oran 1.27; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.60; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.78. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.60, 80% güven — Kazanan.
FT
Bourges 180
Chasselay0
✓ U2.5
1.6080%
Bourges Foot 18 vs Andrezieux, National 2 - Group C (France), 22 Ağu Cmt. Maç sonu: Bourges Foot 18 1, Andrezieux 1. Oranlar: 1 2.17, X 3.05, 2 3.35. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Bourges Foot 18 kazanır, oran 2.17; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.57; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.76. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.57, 77% güven — Kazanan.
FT
Bourges 181
Andrezieux1
✓ U2.5
1.5777%
Clermont Foot vs Bourges Foot 18, Friendlies Clubs (World), 15 Tem Çar. Maç sonu: Clermont Foot 0, Bourges Foot 18 0. Oranlar: 1 1.46, X 4.55, 2 6.40. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 2.55; Toplam gol: Alt 3.5 gol, oran 1.55; Karşılıklı gol: Var, oran 1.72. En iyi tüyo: Alt 3.5 gol, oran 1.55, 77% güven — Kazanan.
FT
Clermont0
Bourges 180
✓ U3.5
▴1.5577%
Bourges Foot 18 vs Bastia-Borgo, National 2 - Group B (France), 16 May Cmt. Maç sonu: Bourges Foot 18 2, Bastia-Borgo 0. Oranlar: 1 1.82, X 3.50, 2 4.00. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Bourges Foot 18 kazanır, oran 1.82; Toplam gol: Alt 3.5 gol, oran 1.31; Karşılıklı gol: Var, oran 1.82. En iyi tüyo: Alt 3.5 gol, oran 1.31, 78% güven — Kazanan.
FT
Bourges 182
Borgo0
✓ U3.5
▴1.3178%
Chantilly vs Bourges F, National 2 - Group B (France), 9 May Cmt. Maç sonu: Chantilly 1, Bourges F 1. Oranlar: 1 2.32, X 3.45, 2 2.77. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Chantilly kazanır, oran 2.32; Toplam gol: Alt 3.5 gol, oran 1.25; Karşılıklı gol: Var, oran 1.87. En iyi tüyo: Alt 3.5 gol, oran 1.25, 69% güven — Kazanan.
FT
Chantilly1
Bourges 181
✓ U3.5
1.2569%
Thionville Lusitanos vs Bourges Foot 18, National 2 - Group B (France), 2 May Cmt. Maç sonu: Thionville Lusitanos 1, Bourges Foot 18 4. Oranlar: 1 2.12, X 3.25, 2 3.60. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Thionville Lusitanos kazanır, oran 2.05; Toplam gol: Alt 3.5 gol, oran 1.28; Karşılıklı gol: Var, oran 1.88. En iyi tüyo: Ev sahibi kazanır ya da berabere, oran 1.25, 47% güven — Kaybedilen.
FT
Thionville1
Bourges 184
✗ 1X
▾1.2547%
Bourges Foot 18 vs Colmar, National 2 - Group B (France), 25 Nis Cmt. Maç sonu: Bourges Foot 18 1, Colmar 1. Oranlar: 1 2.04, X 3.25, 2 3.70. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Maç berabere biter, oran 3.25; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.61; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.76. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.61, 85% güven — Kazanan.
FT
Bourges 181
Colmar1
✓ U2.5
1.6185%
Beauvais vs Bourges F, National 2 - Group B (France), 4 Nis Cmt. Maç sonu: Beauvais 0, Bourges F 0. Oranlar: 1 3.00, X 3.05, 2 2.35. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.33; Toplam gol: Alt 2.5 gol, oran 1.60; Karşılıklı gol: Var, oran 1.92. En iyi tüyo: Alt 2.5 gol, oran 1.60, 69% güven — Kazanan.
FT
Beauvais0
Bourges 180
✓ U2.5
1.6069%

Bu sezon Bourges Foot 18

Sonuçlar
Kazanan 2 Berabere 6 Kaybedilen 1

9 maçta · Kazanma oranı 22%

Goller
1Atılan / maç
0.56Yenilen / maç
Gol yemediği maç 44% Gol atamadığı maç 44%
Gol eğilimleri
Karşılıklı gol44%
2,5 üst gol11%
1,5 üst gol56%

Bourges Foot 18 tüyolarımız nasıl tutuyor

Bu takımda market bazında herkese açık isabet oranımız — yalnızca sonuçlanan tüyolar.

Üst / Alt 100% 7 tüyo

Her Bourges Foot 18 seçimini aç

Tüm yaklaşan tüyoları, tam oranları ve value puanlarını gör — hesap oluşturduğunda ücretsiz.

Tüm tahminlerin kilidini aç

Sık sorulan sorular

Bourges Foot 18 tahminleri ücretsiz mi?

Evet — taze Bourges Foot 18 futbol tüyoları her maç günü ücretsiz yayımlanır ve ücretsiz bir hesap her yaklaşan seçimi, tüm oranları ve tam AI Bet Builder erişimini açar.

Bourges Foot 18 tahminleriniz ne kadar isabetli?

Sonuçlanan her Bourges Foot 18 tahmini herkesin gözü önünde değerlendirilir ve kayıtta kalır — kazansa da kaybetse de — böylece isabetimizi kendin doğrulayabilirsin, hepsi de ücretsiz.

Hangi Bourges Foot 18 maçlarını kapsıyorsunuz?

Bourges Foot 18'i oynadığı her turnuvada kapsıyoruz — lig, kupalar ve kıtasal — her maç için 1X2, alt/üst, karşılıklı gol ve en iyi tüyomuzla.

Bourges Foot 18 tahminleri nasıl yapılıyor?

Bir makine öğrenmesi modeli formu, beklenen golleri, sakatlıkları ve karşılıklı maçları tartar, ardından en güçlü Bourges Foot 18 seçimlerini otomatik olarak puanlayıp yayınlar — %100 yapay zekâ, insan eliyle seçim yapılmadan.

Blogdan son yazılar

Tüm yazılar
Match Previews

PAOK vs Asteras Tripolis: Zıt Yönlere Güvenin

PAOK vs Asteras Tripolis tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi galibiyeti oranı 1.31. Ücretsiz Super League 1 iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.

Match Previews

Jagiellonia vs Wisla Plock: Güvenliğin Bedeli Ne?

Jagiellonia vs Wisla Plock tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi kazanır veya beraberlik (1X) 1.36 oranında. Ücretsiz Ekstraklasa iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.