Canlı güncellenir Yapay zekâ puanlı futbol tahminleri, değerli bahisler ve halka açık geçmiş
18+
TipsBible
⌘K Giriş yap Kayıt ol
Dünya Sezon 2026 Güncellendi: 31 Eki 2026

Friendlies Clubs tahminleri

Her Friendlies Clubs maçı için yapay zeka maç tüyoları, canlı puan durumu ve sezon eğilimleri.

50%
Kazanma oranı
30 Analiz edilen maç
69 Ort. güven
60 Kapsanan takım

Bu sezon analiz edilen 30 Friendlies Clubs maçında: ev sahipleri 47% oranında kazanıyor, iki takım da maçların 47% kadarında gol buluyor ve ortalama 2.87 gol atılıyor — aşağıdaki her yeni Friendlies Clubs tahmini, başlama vuruşundan önce halka açık sicilimize giriyor.

Yaklaşan Friendlies Clubs tahminleri

Şu an yayımlanmış tüyosu olan yaklaşan Friendlies Clubs maçı yok — yakında tekrar uğra.

Son Friendlies Clubs sonuçları

Bellinzona vs Collina d'Oro, Friendlies Clubs (World), 16 Eki Cum. Maç sonu: Bellinzona 2, Collina d'Oro 0. Oranlar: 1 1.87, X 3.75, 2 4.10. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Collina d'Oro kazanır, oran 4.10; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.57; Karşılıklı gol: Var, oran 1.57. En iyi tüyo: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.93, 67% güven — Kaybedilen.
FT
Bellinzona(Sui)2
Collina d'Oro(Sui)0
✗ X2
▾1.9367%
IFK Norrkoping vs Kalmar FF, Friendlies Clubs (World), 6 Eki Sal. Maç sonu: IFK Norrkoping 0, Kalmar FF 0. Oranlar: 1 2.52, X 3.90, 2 2.32. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: IFK Norrkoping kazanır, oran 2.52; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.35; Karşılıklı gol: Yok, oran 2.95. En iyi tüyo: Ev sahibi kazanır ya da berabere, oran 1.52, 79% güven — Kazanan.
FT
Norrkoping(Swe)0
Kalmar(Swe)0
✓ 1X
1.5279%
Guadalajara Chivas vs Club America, Friendlies Clubs (World), 5 Eki Pzt. Maç sonu: Guadalajara Chivas 2, Club America 0. Oranlar: 1 3.30, X 3.65, 2 1.95. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.27; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.59; Karşılıklı gol: Var, oran 1.55. En iyi tüyo: Karşılıklı gol, oran 1.55, 75% güven — Kaybedilen.
FT
Chivas(Mex)2
Club America(Mex)0
✗ KG Var
▴1.5575%
Zenit vs Bate Borisov, Friendlies Clubs (World), 4 Eki Paz. Maç sonu: Zenit 1, Bate Borisov 0. Oranlar: 1 1.08, X 13.20, 2 36.00. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Zenit kazanır, oran 1.08; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.19; Karşılıklı gol: Var, oran 2.05. En iyi tüyo: Üst 2.5 gol, oran 1.19, 71% güven — Kaybedilen.
FT
Zenit(Rus)1
BATE(Blr)0
✗ O2.5
1.1971%
Ludogorets vs Cherno M, Friendlies Clubs (World), 4 Eki Paz. Maç sonu: Ludogorets 5, Cherno M 0. Oranlar: 1 1.66, X 3.95, 2 4.55. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Ludogorets kazanır, oran 1.66; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.60; Karşılıklı gol: Var, oran 1.63. En iyi tüyo: Ev sahibi kazanır ya da berabere, oran 1.19, 85% güven — Kazanan.
FT
Ludogorets(Bul)5
Cherno More(Bul)0
✓ 1X
▾1.1985%
Hamburger SV vs FC Copenhagen, Friendlies Clubs (World), 4 Eki Paz. Maç sonu: Hamburger SV 2, FC Copenhagen 0. Oranlar: 1 2.04, X 4.10, 2 3.25. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: FC Copenhagen kazanır, oran 3.25; Toplam gol: Alt 3.5 gol, oran 1.72; Karşılıklı gol: Yok, oran 2.65. En iyi tüyo: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.83, 85% güven — Kaybedilen.
FT
Hamburg(Ger)2
Copenhagen(Den)0
✗ X2
▴1.8385%
Dynamo vs Rodina Moskva, Friendlies Clubs (World), 4 Eki Paz. Maç sonu: Dynamo 3, Rodina Moskva 2. Oranlar: 1 1.23, X 5.60, 2 8.90. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Dynamo kazanır, oran 1.23; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.47; Karşılıklı gol: Yok, oran 1.78. En iyi tüyo: Ev sahibi 2+ farkla kazanır, oran 1.73, 80% güven — Kaybedilen.
FT
Dynamo Moscow(Rus)3
Rodina Moscow(Rus)2
✗ H1
1.7380%
AEK Larnaca vs Apollon L, Friendlies Clubs (World), 3 Eki Cmt. Maç sonu: AEK Larnaca 3, Apollon L 0. Oranlar: 1 2.08, X 3.55, 2 3.65. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: AEK Larnaca kazanır, oran 2.08; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.72; Karşılıklı gol: Var, oran 1.62. En iyi tüyo: Üst 2.5 gol, oran 1.72, 78% güven — Kazanan.
FT
AEK Larnaca(Cyp)3
Apollon Limassol(Cyp)0
✓ O2.5
1.7278%
Stade Brestois 29 vs Monza, Friendlies Clubs (World), 3 Eki Cmt. Maç sonu: Stade Brestois 29 2, Monza 2. Oranlar: 1 2.40, X 3.50, 2 2.72. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Stade Brestois 29 kazanır, oran 2.40; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.62; Karşılıklı gol: Var, oran 1.54. En iyi tüyo: Üst 2.5 gol, oran 1.62, 86% güven — Kazanan.
FT
Brest(Fra)2
Monza(Ita)2
✓ O2.5
▴1.6286%
KV Mechelen vs Karpaty, Friendlies Clubs (World), 3 Eki Cmt. Maç sonu: KV Mechelen 2, Karpaty 3. Oranlar: 1 2.20, X 3.75, 2 3.05. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: Karpaty kazanır, oran 3.05; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.62; Karşılıklı gol: Var, oran 1.55. En iyi tüyo: Deplasman kazanır ya da berabere, oran 1.61, 71% güven — Kazanan.
FT
KV Mechelen(Bel)2
Karpaty(Ukr)3
✓ X2
▾1.6171%
GKS Katowice vs Banik O, Friendlies Clubs (World), 3 Eki Cmt. Maç sonu: GKS Katowice 1, Banik O 1. Oranlar: 1 2.22, X 3.55, 2 2.82. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: GKS Katowice kazanır, oran 2.22; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.60; Karşılıklı gol: Var, oran 1.54. En iyi tüyo: Üst 2.5 gol, oran 1.60, 89% güven — Kaybedilen.
FT
GKS Katowice(Pol)1
Ostrava(Cze)1
✗ O2.5
1.6089%
FC Winterthur vs FC Basel 1893, Friendlies Clubs (World), 3 Eki Cmt. Maç sonu: FC Winterthur 7, FC Basel 1893 3. Oranlar: 1 4.15, X 4.05, 2 1.70. TipsBible tahminleri — Maç sonucu: FC Basel 1893 kazanır, oran 1.70; Toplam gol: Üst 2.5 gol, oran 1.43; Karşılıklı gol: Var, oran 1.45. En iyi tüyo: Karşılıklı gol, oran 1.45, 89% güven — Kazanan.
FT
Winterthur(Sui)7
Basel(Sui)3
✓ KG Var
▾1.4589%

Her Friendlies Clubs seçimini aç

Tüm yaklaşan tüyoları, tam oranları ve value puanlarını gör — hesap oluşturduğunda ücretsiz.

Tüm tahminlerin kilidini aç

Friendlies Clubs takımları

Sık sorulan sorular

Friendlies Clubs tahminleri ücretsiz mi?

Evet — taze Friendlies Clubs futbol tüyoları her maç günü ücretsiz yayımlanır ve ücretsiz bir hesap her yaklaşan seçimi, tüm oranları ve tam AI Bet Builder erişimini açar.

Friendlies Clubs tahminleriniz ne kadar isabetli?

Kendin kontrol et: biten her Friendlies Clubs tahmini, kazansın ya da kaybetsin, halka açık sicilimizde kalır — isabetimizi kendin doğrula, hepsi de ücretsiz.

Friendlies Clubs sayfasında neler var?

Yapay zeka güvenimizle yaklaşan Friendlies Clubs tüyoları, canlı puan durumu, son sonuçlanan sonuçlar ve sezon eğilimleri — ev sahibi/beraberlik/deplasman dağılımı, alt/üst ve karşılıklı gol oranları. Friendlies Clubs bu sezon: maçların 47% kadarı 2,5 gol üstü, 23% berabere, 30% deplasman galibiyeti.

Friendlies Clubs tahminleri nasıl yapılıyor?

Form, beklenen goller, sakatlıklar ve karşılıklı maçlar bir makine öğrenimi modelini besler; en güçlü Friendlies Clubs tahminleri yayına girmeden önce incelenir.

Tüm ligler →

Blogdan son yazılar

Tüm yazılar
Match Previews

PAOK vs Asteras Tripolis: Zıt Yönlere Güvenin

PAOK vs Asteras Tripolis tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi galibiyeti oranı 1.31. Ücretsiz Super League 1 iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.

Match Previews

Jagiellonia vs Wisla Plock: Güvenliğin Bedeli Ne?

Jagiellonia vs Wisla Plock tahmini: tahmini skor 2:1, en iyi bahis ev sahibi kazanır veya beraberlik (1X) 1.36 oranında. Ücretsiz Ekstraklasa iddaa tahminleri, oranlar ve istatistikler.