Uppdateras live AI-bedömda fotbollstips, spel med värde och en offentlig historik
18+
TipsBible
⌘K Logga in Registrera dig
III Liga - Group 1 Poland

Znicz Biała Piska tips

AI-speltips, form och vårt offentliga facit för varje match med Znicz Biała Piska.

Uppdaterad 31 okt. 2026
38%
Träffsäkerhet
8 Bedömda tips
38 Snittkonfidens
L W L D L L Senaste form

TipsBible har bedömt 8 tips för Znicz Biała Piska den här säsongen: de vinner 13% av sina matcher, båda lagen gör mål i 38% av matcherna och deras matcher har i snitt 3.63 mål. Varje kommande Znicz Biała Piska-tips nedan är AI-bedömt och står kvar i ett offentligt facit.

Kommande tips för Znicz Biała Piska

Inga kommande matcher med Znicz Biała Piska som har ett publicerat tips just nu — kom tillbaka snart.

Senaste resultaten för Znicz Biała Piska

Znicz Biala Piska mot Legia Warszawa II, III Liga - Group 1 (Poland), lör 30 maj. Slutresultat: Znicz Biala Piska 0, Legia Warszawa II 3. Odds: 1 8.00, X 6.10, 2 1.25. TipsBible-tips — Slutresultat: Legia Warszawa II vinner till odds 1.25; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.28; Båda lagen gör mål: Nej till odds 2.25. Bästa tipset: Legia Warszawa II vinner till odds 1.25, 47% konfidens — Vunna.
FT
Biala Piska0
Legia II3
✓ 2
1.2547%
Olimpia Elblag mot Znicz Biala Piska, III Liga - Group 1 (Poland), lör 23 maj. Slutresultat: Olimpia Elblag 2, Znicz Biala Piska 3. Odds: 1 1.22, X 6.80, 2 10.50. TipsBible-tips — Slutresultat: Olimpia Elblag vinner till odds 1.22; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.40; Båda lagen gör mål: Nej till odds 1.92. Bästa tipset: Hemmalaget vinner med minst 2 mål till odds 1.82, 88% konfidens — Förlorade.
FT
Olimpia Elblag2
Biala Piska3
✗ H1
▴1.8288%
Znicz Biala Piska mot Zabkovia Zabki, III Liga - Group 1 (Poland), lör 16 maj. Slutresultat: Znicz Biala Piska 2, Zabkovia Zabki 4. Odds: 1 7.50, X 5.00, 2 1.26. TipsBible-tips — Slutresultat: Zabkovia Zabki vinner till odds 1.26; Totalt antal mål: Under 3.5 mål till odds 1.70; Båda lagen gör mål: Nej till odds 2.02. Bästa tipset: Zabkovia Zabki vinner till odds 1.26, 44% konfidens — Vunna.
FT
Biala Piska2
Zabki4
✓ 2
1.2644%
Wasilkow mot Znicz Biala Piska, III Liga - Group 1 (Poland), ons 13 maj. Slutresultat: Wasilkow 3, Znicz Biala Piska 3. Odds: 1 1.40, X 5.60, 2 8.00. TipsBible-tips — Slutresultat: Wasilkow vinner till odds 1.40; Totalt antal mål: Under 3.5 mål till odds 1.80; Båda lagen gör mål: Nej till odds 2.20. Bästa tipset: Wasilkow vinner till odds 1.40, 64% konfidens — Förlorade.
FT
Wasilkow3
Biala Piska3
✗ 1
▴1.4064%
Znicz Biala Piska mot Swit, III Liga - Group 1 (Poland), lör 9 maj. Slutresultat: Znicz Biala Piska 0, Swit 2. Odds: 1 7.00, X 5.65, 2 1.30. TipsBible-tips — Slutresultat: Znicz Biala Piska vinner till odds 7.00; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.41. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.41, 56% konfidens — Förlorade.
FT
Biala Piska0
Swit Nowy Dwor2
✗ O2.5
1.4156%
Troszyn mot Znicz B, III Liga - Group 1 (Poland), tors 30 apr. Slutresultat: Troszyn 2, Znicz B 0. Odds: 1 1.19, X 6.50, 2 7.80. TipsBible-tips — Slutresultat: Troszyn vinner till odds 1.19; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.20; Båda lagen gör mål: Nej till odds 1.76. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.20, 55% konfidens — Förlorade.
FT
Troszyn2
Biala Piska0
✗ O2.5
1.2055%
Znicz Biala Piska mot Warta Sieradz, III Liga - Group 1 (Poland), lör 25 apr. Slutresultat: Znicz Biala Piska 0, Warta Sieradz 1. Odds: 1 8.20, X 6.90, 2 1.17. TipsBible-tips — Slutresultat: Warta Sieradz vinner till odds 1.17; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.23; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.69. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.23, 80% konfidens — Förlorade.
FT
Biala Piska0
Warta Sieradz1
✗ O2.5
1.2380%
Mlawianka Mlawa mot Znicz Biala Piska, III Liga - Group 1 (Poland), lör 18 apr. Slutresultat: Mlawianka Mlawa 4, Znicz Biala Piska 0. Odds: 1 1.23, X 8.00, 2 13.00. TipsBible-tips — Slutresultat: Mlawianka Mlawa vinner till odds 1.23; Totalt antal mål: Över 3.5 mål till odds 1.65; Båda lagen gör mål: Nej till odds 2.25. Bästa tipset: Hemmalaget vinner med minst 2 mål till odds 1.55, 75% konfidens — Vunna.
FT
Mlawa4
Biala Piska0
✓ H1
1.5575%

Znicz Biała Piska den här säsongen

Resultat
Vunna 1 Oavgjorda 1 Förlorade 6

på 8 matcher · Träffsäkerhet 13%

Mål
1Gjorda / match
2.63Insläppta / match
Hållna nollor 0% Gjorde inte mål 63%
Måltrender
Båda lagen gjorde mål38%
Över 2,5 mål63%
Över 1,5 mål88%

Lås upp varje tips för Znicz Biała Piska

Se alla kommande tips, fullständiga odds och value-betyg — gratis när du skapar ett konto.

Lås upp alla tips

Vanliga frågor

Är tips för Znicz Biała Piska gratis?

Ja — färska fotbollstips för Znicz Biała Piska publiceras gratis varje matchdag, och ett gratiskonto låser upp varje kommande tips, fullständiga odds och hela AI Bet Builder.

Hur träffsäkra är era tips för Znicz Biała Piska?

Varje avslutat tips för Znicz Biała Piska bedöms offentligt och står kvar i facit — vunnet eller förlorat — så att du själv kan verifiera vår träffsäkerhet, helt gratis.

Vilka matcher med Znicz Biała Piska täcker ni?

Vi täcker Znicz Biała Piska i varje tävling de spelar — liga, cuper och kontinentalt — med 1X2, över/under, båda lagen gör mål och vårt bästa tips för varje match.

Hur tas tips för Znicz Biała Piska fram?

En maskininlärningsmodell väger form, förväntade mål, skador och inbördes möten, betygsätter sedan och publicerar de starkaste Znicz Biała Piska-tipsen automatiskt — 100 % AI, utan att någon människa handplockar.

Senaste från bloggen

Alla artiklar