Uppdateras live AI-bedömda fotbollstips, spel med värde och en offentlig historik
18+
TipsBible
⌘K Logga in Registrera dig
III Liga - Group 1 Poland

Pelikan Łowicz tips

AI-speltips, form och vårt offentliga facit för varje match med Pelikan Łowicz.

Uppdaterad 31 okt. 2026
56%
Träffsäkerhet
9 Bedömda tips
57 Snittkonfidens
D L W D W L Senaste form

TipsBible har bedömt 9 tips för Pelikan Łowicz den här säsongen: de vinner 44% av sina matcher, båda lagen gör mål i 67% av matcherna och deras matcher har i snitt 3.00 mål. Varje kommande Pelikan Łowicz-tips nedan är AI-bedömt och står kvar i ett offentligt facit.

Kommande tips för Pelikan Łowicz

Senaste resultaten för Pelikan Łowicz

Warta Sieradz mot Pelikan Lowicz, III Liga - Group 1 (Poland), lör 24 okt. Slutresultat: Warta Sieradz 2, Pelikan Lowicz 2. Odds: 1 2.30, X 3.50, 2 2.85. TipsBible-tips — Slutresultat: Matchen slutar oavgjort till odds 3.50; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.58; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.52. Bästa tipset: Båda lagen gör mål till odds 1.52, 75% konfidens — Vunna.
FT
Warta Sieradz2
Pelikan2
✓ BLGM
▾1.5275%
Pelikan Lowicz mot Wigry Suwalki, III Liga - Group 1 (Poland), lör 17 okt. Slutresultat: Pelikan Lowicz 1, Wigry Suwalki 4. Odds: 1 2.80, X 3.55, 2 2.40. TipsBible-tips — Slutresultat: Hemmaseger eller oavgjort till odds 1.52; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.68; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.54. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.68, 76% konfidens — Vunna.
FT
Pelikan1
Suwalki4
✓ O2.5
1.6876%
Mazovia Minsk Mazowiecki mot Pelikan Lowicz, III Liga - Group 1 (Poland), lör 10 okt. Slutresultat: Mazovia Minsk Mazowiecki 1, Pelikan Lowicz 4. Odds: 1 1.92, X 3.75, 2 3.45. TipsBible-tips — Slutresultat: Mazovia Minsk Mazowiecki vinner till odds 1.92; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.53; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.49. Bästa tipset: Hemmaseger eller oavgjort till odds 1.27, 70% konfidens — Förlorade.
FT
Mazovia1
Pelikan4
✗ 1X
1.2770%
Pelikan Lowicz mot Widzew II, III Liga - Group 1 (Poland), lör 3 okt. Slutresultat: Pelikan Lowicz 1, Widzew II 1. Odds: 1 2.35, X 3.75, 2 3.30. TipsBible-tips — Slutresultat: Pelikan Lowicz vinner till odds 2.35; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.58; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.49. Bästa tipset: Hemmaseger eller oavgjort till odds 1.42, 85% konfidens — Vunna.
FT
Pelikan1
Widzew II1
✓ 1X
▾1.4285%
Pelikan Lowicz mot Polonia Lidzbark Warm., III Liga - Group 1 (Poland), lör 19 sep. Slutresultat: Pelikan Lowicz 1, Polonia Lidzbark Warm. 0. Odds: 1 1.85, X 3.80, 2 3.60. TipsBible-tips — Slutresultat: Pelikan Lowicz vinner till odds 1.85; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.61; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.59. Bästa tipset: Båda lagen gör mål till odds 1.59, 80% konfidens — Förlorade.
FT
Pelikan1
Polonia Lidzbark0
✗ BLGM
1.5980%
Olimpia Elblag mot Pelikan Lowicz, III Liga - Group 1 (Poland), lör 12 sep. Slutresultat: Olimpia Elblag 1, Pelikan Lowicz 0. Odds: 1 2.90, X 3.60, 2 2.20. TipsBible-tips — Slutresultat: Pelikan Lowicz vinner till odds 2.20; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.56; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.50. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.56, 80% konfidens — Förlorade.
FT
Olimpia Elblag1
Pelikan0
✗ O2.5
1.5680%
Pelikan Lowicz mot Swit, III Liga - Group 1 (Poland), fre 4 sep. Slutresultat: Pelikan Lowicz 4, Swit 1. Odds: 1 2.95, X 3.50, 2 2.33. TipsBible-tips — Slutresultat: Swit vinner till odds 2.33; Totalt antal mål: Under 3.5 mål till odds 1.52; Båda lagen gör mål: Nej till odds 2.45. Bästa tipset: Bortaseger eller oavgjort till odds 1.37, 72% konfidens — Förlorade.
FT
Pelikan4
Swit Nowy Dwor1
✗ X2
▾1.3772%
Victoria Sulejowek mot Pelikan Lowicz, III Liga - Group 1 (Poland), lör 31 maj. Slutresultat: Victoria Sulejowek 1, Pelikan Lowicz 0. Odds: 1 2.08, X 3.74, 2 2.85. TipsBible-tips — Slutresultat: Victoria Sulejowek vinner till odds 1.98; Totalt antal mål: Under 3.5 mål till odds 1.60; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.43. Bästa tipset: Hemmaseger eller oavgjort till odds 1.32, 63% konfidens — Vunna.
FT
Victoria S1
Pelikan0
✓ 1X
1.3263%
Sokol Aleksandrow mot Pelikan Lowicz, III Liga - Group 1 (Poland), fre 18 apr. Slutresultat: Sokol Aleksandrow 1, Pelikan Lowicz 2. Odds: 1 3.45, X 3.65, 2 1.83. TipsBible-tips — Slutresultat: Pelikan Lowicz vinner till odds 1.83; Totalt antal mål: Under 3.5 mål till odds 1.41; Båda lagen gör mål: Nej till odds 2.20. Bästa tipset: Bortaseger eller oavgjort till odds 1.25, 47% konfidens — Vunna.
FT
Sokol Aleks.1
Pelikan2
✓ X2
1.2547%

Pelikan Łowicz den här säsongen

Resultat
Vunna 4 Oavgjorda 2 Förlorade 3

på 9 matcher · Träffsäkerhet 44%

Mål
1.67Gjorda / match
1.33Insläppta / match
Hållna nollor 11% Gjorde inte mål 22%
Måltrender
Båda lagen gjorde mål67%
Över 2,5 mål56%
Över 1,5 mål67%

Hur våra Pelikan Łowicz-tips presterar

Vår offentliga träffsäkerhet på det här laget per marknad — endast avgjorda tips.

Matchresultat (1X2) 60% 5 tips

Lås upp varje tips för Pelikan Łowicz

Se alla kommande tips, fullständiga odds och value-betyg — gratis när du skapar ett konto.

Lås upp alla tips

Vanliga frågor

Är tips för Pelikan Łowicz gratis?

Ja — färska fotbollstips för Pelikan Łowicz publiceras gratis varje matchdag, och ett gratiskonto låser upp varje kommande tips, fullständiga odds och hela AI Bet Builder.

Hur träffsäkra är era tips för Pelikan Łowicz?

Varje avslutat tips för Pelikan Łowicz bedöms offentligt och står kvar i facit — vunnet eller förlorat — så att du själv kan verifiera vår träffsäkerhet, helt gratis.

Vilka matcher med Pelikan Łowicz täcker ni?

Vi täcker Pelikan Łowicz i varje tävling de spelar — liga, cuper och kontinentalt — med 1X2, över/under, båda lagen gör mål och vårt bästa tips för varje match.

Hur tas tips för Pelikan Łowicz fram?

En maskininlärningsmodell väger form, förväntade mål, skador och inbördes möten, betygsätter sedan och publicerar de starkaste Pelikan Łowicz-tipsen automatiskt — 100 % AI, utan att någon människa handplockar.

Senaste från bloggen

Alla artiklar