Uppdateras live AI-bedömda fotbollstips, spel med värde och en offentlig historik
18+
TipsBible
⌘K Logga in Premium
Professional Development League England

Coventry City U21 tips

AI-speltips, form och vårt offentliga facit för varje match med Coventry City U21.

Uppdaterad 1 nov. 2026
75%
Andel vunna
12 Bedömda tips
72 Snittkonfidens
W D W W W W Senaste form

TipsBible har bedömt 12 tips för Coventry City U21 den här säsongen: de vinner 58% av sina matcher, båda lagen gör mål i 58% av matcherna och deras matcher har i snitt 4.00 mål. Varje kommande Coventry City U21-tips nedan är AI-bedömt och står kvar i ett offentligt facit.

Kommande tips för Coventry City U21

Inga kommande matcher med Coventry City U21 som har ett publicerat tips just nu — kom tillbaka snart.

Senaste resultaten för Coventry City U21

Coventry City U21 mot Ipswich Town U21, Premier League Cup (England), fre 30 okt. Slutresultat: Coventry City U21 1, Ipswich Town U21 0. Odds: 1 2.40, X 4.25, 2 2.30. TipsBible-tips — Slutresultat: Coventry City U21 vinner till odds 2.40; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.26; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.28. Bästa tipset: Hemmaseger eller oavgjort till odds 1.60, 81% konfidens — Vunnet.
FT
Coventry U211
Ipswich U210
✓ 1X
▾1.6081%
Cardiff City U21 mot Coventry City U21, Professional Development League (England), tis 27 okt. Slutresultat: Cardiff City U21 2, Coventry City U21 2. Odds: 1 2.07, X 4.05, 2 2.82. TipsBible-tips — Slutresultat: Hemmaseger eller oavgjort till odds 1.36; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.26; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.29. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.26, 86% konfidens — Vunnet.
FT
Cardiff U212
Coventry U212
✓ O2.5
▾1.2686%
Coventry City U21 mot Swansea City U21, Professional Development League (England), tis 20 okt. Slutresultat: Coventry City U21 2, Swansea City U21 0. Odds: 1 2.15, X 4.05, 2 2.65. TipsBible-tips — Slutresultat: Matchen slutar oavgjort till odds 4.05; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.23; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.24. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.23, 78% konfidens — Förlorat.
FT
Coventry U212
Swansea U210
✗ O2.5
▴1.2378%
Bromley U21 mot Coventry City U21, Premier League Cup (England), tis 13 okt. Slutresultat: Bromley U21 1, Coventry City U21 2. Odds: 1 2.65, X 3.90, 2 2.22. TipsBible-tips — Slutresultat: Hemmaseger eller oavgjort till odds 1.62; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.53; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.51. Bästa tipset: Båda lagen gör mål till odds 1.51, 75% konfidens — Vunnet.
FT
Bromley U211
Coventry U212
✓ BLGM
1.5175%
Queens Park Rangers U21 mot Coventry City U21, Professional Development League (England), tis 6 okt. Slutresultat: Queens Park Rangers U21 1, Coventry City U21 5. Odds: 1 2.00, X 4.20, 2 2.92. TipsBible-tips — Slutresultat: Queens Park Rangers U21 vinner till odds 2.00; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.24; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.27. Bästa tipset: Hemmaseger eller oavgjort till odds 1.34, 85% konfidens — Förlorat.
FT
QPR U211
Coventry U215
✗ 1X
1.3485%
Coventry City U21 mot Colchester United U21, Professional Development League (England), tis 29 sep. Slutresultat: Coventry City U21 1, Colchester United U21 0. Odds: 1 1.70, X 4.65, 2 3.65. TipsBible-tips — Slutresultat: Coventry City U21 vinner till odds 1.70; Totalt antal mål: Över 3.5 mål till odds 1.50; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.25. Bästa tipset: Båda lagen gör mål till odds 1.25, 87% konfidens — Förlorat.
FT
Coventry U211
Colchester U210
✗ BLGM
▾1.2587%
Wigan Athletic U21 mot Coventry City U21, Professional Development League (England), tis 22 sep. Slutresultat: Wigan Athletic U21 2, Coventry City U21 2. Odds: 1 2.90, X 4.50, 2 1.98. TipsBible-tips — Slutresultat: Wigan Athletic U21 vinner till odds 2.90; Totalt antal mål: Över 3.5 mål till odds 1.40; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.19. Bästa tipset: Båda lagen gör mål till odds 1.19, 89% konfidens — Vunnet.
FT
Wigan U212
Coventry U212
✓ BLGM
▾1.1989%
Coventry City U21 mot Barnsley U21, Professional Development League (England), tis 15 sep. Slutresultat: Coventry City U21 5, Barnsley U21 3. Odds: 1 2.10, X 4.00, 2 2.77. TipsBible-tips — Slutresultat: Barnsley U21 vinner till odds 2.77; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.33; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.33. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.33, 89% konfidens — Vunnet.
FT
Coventry U215
Barnsley U213
✓ O2.5
1.3389%
Coventry City U21 mot West Bromwich Albion U21, Premier League Cup (England), fre 4 sep. Slutresultat: Coventry City U21 0, West Bromwich Albion U21 3. Odds: 1 2.65, X 4.10, 2 2.06. TipsBible-tips — Slutresultat: Coventry City U21 vinner till odds 2.65; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.38; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.35. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.38, 87% konfidens — Vunnet.
FT
Coventry U210
West Brom U213
✓ O2.5
1.3887%
Coventry City U21 mot Crewe Alexandra U21, Professional Development League (England), fre 17 apr. Slutresultat: Coventry City U21 3, Crewe Alexandra U21 2. Odds: 1 1.80, X 4.30, 2 3.65. TipsBible-tips — Slutresultat: Crewe Alexandra U21 vinner till odds 3.65; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.28; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.32. Bästa tipset: Över 2.5 mål till odds 1.28, 88% konfidens — Vunnet.
FT
Coventry U213
Crewe U212
✓ O2.5
▾1.2888%

Coventry City U21 den här säsongen

Resultat
Vunna 7 Oavgjorda 2 Förlorade 3

på 12 matcher · Andel vunna 58%

Mål
2Gjorda / match
2Insläppta / match
Hållna nollor 25% Gjorde inte mål 17%
Måltrender
Båda lagen gjorde mål58%
Över 2,5 mål75%
Över 1,5 mål83%

Hur våra Coventry City U21-tips presterar

Vår offentliga träffsäkerhet på det här laget per marknad — endast avgjorda tips.

Över/Under 86% 7 tips

Lås upp varje tips för Coventry City U21

Se alla kommande tips, fullständiga odds och värdebedömningar med ett medlemskap.

Lås upp alla tips

Vanliga frågor

Är tips för Coventry City U21 gratis?

Ja — färska fotbollstips för Coventry City U21 publiceras gratis varje matchdag. TipsBible Premium låser upp varje kommande tips, fullständiga odds och hela AI Bet Builder.

Hur träffsäkra är era tips för Coventry City U21?

Varje avslutat tips för Coventry City U21 bedöms offentligt och står kvar i facit — vunnet eller förlorat — så att du själv kan verifiera vår träffsäkerhet innan du prenumererar.

Vilka matcher med Coventry City U21 täcker ni?

Vi täcker Coventry City U21 i varje tävling de spelar — liga, cuper och kontinentala turneringar — med 1X2, över/under, båda lagen gör mål och vårt bästa tips för varje match.

Hur tas tips för Coventry City U21 fram?

En maskininlärningsmodell väger form, förväntade mål, skador och inbördes möten, betygsätter sedan och publicerar de starkaste Coventry City U21-tipsen automatiskt — 100 % AI, utan att någon människa handplockar.

Senaste från bloggen

Alla artiklar