Uppdateras live AI-bedömda fotbollstips, spel med värde och en offentlig historik
18+
TipsBible
⌘K Logga in Registrera dig
Premier League Armenia

Ararat-Armenia tips

AI-speltips, form och vårt offentliga facit för varje match med Ararat-Armenia.

Uppdaterad 31 okt. 2026
50%
Träffsäkerhet
10 Bedömda tips
61 Snittkonfidens
W L W L D W Senaste form

TipsBible har bedömt 10 tips för Ararat-Armenia den här säsongen: de vinner 50% av sina matcher, båda lagen gör mål i 50% av matcherna och deras matcher har i snitt 2.70 mål. Varje kommande Ararat-Armenia-tips nedan är AI-bedömt och står kvar i ett offentligt facit.

Kommande tips för Ararat-Armenia

Senaste resultaten för Ararat-Armenia

Ararat-Armenia mot FC Noah, Premier League (Armenia), mån 26 okt. Slutresultat: Ararat-Armenia 2, FC Noah 1. Odds: 1 3.20, X 3.30, 2 2.07. TipsBible-tips — Slutresultat: FC Noah vinner till odds 2.07; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.78; Båda lagen gör mål: Nej till odds 2.10. Bästa tipset: Bortaseger eller oavgjort till odds 1.30, 66% konfidens — Förlorade.
FT
Ararat-Armenia2
Noah1
✗ X2
1.3066%
Ararat-Armenia mot AZ Alkmaar, UEFA Europa League (World), tors 22 okt. Slutresultat: Ararat-Armenia 0, AZ Alkmaar 4. Odds: 1 7.50, X 5.00, 2 1.44. TipsBible-tips — Slutresultat: AZ Alkmaar vinner till odds 1.44; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.60; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.82. Bästa tipset: Ararat-Armenia gör mål till odds 1.61, 75% konfidens — Förlorade.
FT
Ararat-Armenia(Arm)0
AZ Alkmaar(Ned)4
✗ HS
1.6175%
BKMA mot Ararat-Armenia, Premier League (Armenia), sön 18 okt. Slutresultat: BKMA 0, Ararat-Armenia 1. Odds: 1 9.00, X 5.60, 2 1.26. TipsBible-tips — Slutresultat: Hemmaseger eller oavgjort till odds 3.35; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.55; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.90. Bästa tipset: Hemmaseger eller oavgjort till odds 3.35, 56% konfidens — Förlorade.
FT
BKMA0
Ararat-Armenia1
✗ 1X
▴3.3556%
Jagiellonia mot Ararat-Armenia, UEFA Europa League (World), tors 15 okt. Slutresultat: Jagiellonia 3, Ararat-Armenia 1. Odds: 1 1.47, X 4.90, 2 7.50. TipsBible-tips — Slutresultat: Bortaseger eller oavgjort till odds 2.85; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.63; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.82. Bästa tipset: Ararat-Armenia gör mål till odds 1.60, 78% konfidens — Vunna.
FT
Jagiellonia(Pol)3
Ararat-Armenia(Arm)1
✓ AS
1.6078%
Ararat-Armenia mot Alashkert, Premier League (Armenia), lör 10 okt. Slutresultat: Ararat-Armenia 1, Alashkert 1. Odds: 1 2.10, X 3.45, 2 3.30. TipsBible-tips — Slutresultat: Ararat-Armenia vinner till odds 2.10; Totalt antal mål: Under 3.5 mål till odds 1.35; Båda lagen gör mål: Nej till odds 2.07. Bästa tipset: Under 3.5 mål till odds 1.35, 70% konfidens — Vunna.
FT
Ararat-Armenia1
Alashkert1
✓ U3.5
▴1.3570%
Shirak mot Ararat-Armenia, Premier League (Armenia), sön 20 sep. Slutresultat: Shirak 1, Ararat-Armenia 3. Odds: 1 6.00, X 4.20, 2 1.47. TipsBible-tips — Slutresultat: Hemmaseger eller oavgjort till odds 2.45; Totalt antal mål: Under 3.5 mål till odds 1.44; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.88. Bästa tipset: Under 3.5 mål till odds 1.44, 82% konfidens — Förlorade.
FT
Shirak1
Ararat-Armenia3
✗ U3.5
▾1.4482%
Ararat-Armenia mot Sparta Praha, UEFA Europa League (World), ons 16 sep. Slutresultat: Ararat-Armenia 1, Sparta Praha 4. Odds: 1 4.75, X 4.10, 2 1.78. TipsBible-tips — Slutresultat: Sparta Praha vinner till odds 1.78; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.67; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.62. Bästa tipset: Sparta Praha vinner till odds 1.78, 86% konfidens — Vunna.
FT
Ararat-Armenia(Arm)1
Sparta Prague(Cze)4
✓ 2
▾1.7886%
Ararat-Armenia mot Syunik, Premier League (Armenia), fre 11 sep. Slutresultat: Ararat-Armenia 3, Syunik 0. Odds: 1 1.17, X 7.70, 2 12.00. TipsBible-tips — Slutresultat: Ararat-Armenia vinner till odds 1.17; Totalt antal mål: Under 3.5 mål till odds 1.90; Båda lagen gör mål: Nej till odds 1.79. Bästa tipset: Ararat-Armenia vinner till odds 1.17, 83% konfidens — Vunna.
FT
Ararat-Armenia3
Syunik0
✓ 1
▾1.1783%
Ararat mot Ararat-Armenia, Premier League (Armenia), lör 5 sep. Slutresultat: Ararat 0, Ararat-Armenia 1. Odds: 1 7.90, X 5.20, 2 1.31. TipsBible-tips — Slutresultat: Ararat-Armenia vinner till odds 1.31; Totalt antal mål: Över 2.5 mål till odds 1.60; Båda lagen gör mål: Ja till odds 1.97. Bästa tipset: Ararat-Armenia vinner till odds 1.31, 83% konfidens — Vunna.
FT
Ararat0
Ararat-Armenia1
✓ 2
1.3183%

Ararat-Armenia den här säsongen

Resultat
Vunna 5 Oavgjorda 2 Förlorade 3

på 10 matcher · Träffsäkerhet 50%

Mål
1.3Gjorda / match
1.4Insläppta / match
Hållna nollor 40% Gjorde inte mål 20%
Måltrender
Båda lagen gjorde mål50%
Över 2,5 mål60%
Över 1,5 mål70%

Hur våra Ararat-Armenia-tips presterar

Vår offentliga träffsäkerhet på det här laget per marknad — endast avgjorda tips.

Matchresultat (1X2) 60% 5 tips

Lås upp varje tips för Ararat-Armenia

Se alla kommande tips, fullständiga odds och value-betyg — gratis när du skapar ett konto.

Lås upp alla tips

Vanliga frågor

Är tips för Ararat-Armenia gratis?

Ja — färska fotbollstips för Ararat-Armenia publiceras gratis varje matchdag, och ett gratiskonto låser upp varje kommande tips, fullständiga odds och hela AI Bet Builder.

Hur träffsäkra är era tips för Ararat-Armenia?

Varje avslutat tips för Ararat-Armenia bedöms offentligt och står kvar i facit — vunnet eller förlorat — så att du själv kan verifiera vår träffsäkerhet, helt gratis.

Vilka matcher med Ararat-Armenia täcker ni?

Vi täcker Ararat-Armenia i varje tävling de spelar — liga, cuper och kontinentalt — med 1X2, över/under, båda lagen gör mål och vårt bästa tips för varje match.

Hur tas tips för Ararat-Armenia fram?

En maskininlärningsmodell väger form, förväntade mål, skador och inbördes möten, betygsätter sedan och publicerar de starkaste Ararat-Armenia-tipsen automatiskt — 100 % AI, utan att någon människa handplockar.

Senaste från bloggen

Alla artiklar