Ažurira se uživo AI fudbalske prognoze, opklade sa vrednošću i javna istorija
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
HNL Croatia

Sibenik prognoze

AI tipovi na mečeve, forma i naša javna istorija za svaki meč tima Sibenik.

Ažurirano 31. okt 2026.
67%
Uspešnost
6 Obračunatih prognoza
62 Pros. pouzdanost
L L L D D W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocenio 6 tipova za Sibenik: pobeđuju u 17% svojih mečeva, oba tima daju gol na 33% mečeva, a njihovi mečevi imaju u proseku 1.67 gola. Svaki nadolazeći tip za Sibenik ispod ocenio je AI i čuva se u javnoj istoriji.

Nadolazeće prognoze za Sibenik

Trenutno nema nadolazećih mečeva tima Sibenik sa objavljenim tipom — svrati uskoro.

Skorašnji rezultati tima Sibenik

Sibenik vs HNK Hajduk Split, HNL (Croatia), ned 25. maj. Kraj meča: Sibenik 0, HNK Hajduk Split 1. Kvote: 1 7.00, X 4.45, 2 1.40. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda HNK Hajduk Split uz kvotu 1.40; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.33; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 1.70. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.33, pouzdanost 84% — Pobede.
FT
Sibenik0
Hajduk Split1
✓ U3.5
1.3384%
Istra 1961 vs Sibenik, HNL (Croatia), pet 16. maj. Kraj meča: Istra 1961 3, Sibenik 0. Kvote: 1 1.75, X 3.50, 2 4.50. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Istra 1961 uz kvotu 1.75; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.70; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 1.80. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.70, pouzdanost 87% — Porazi.
FT
Istra 19613
Sibenik0
✗ U2.5
1.7087%
Sibenik vs HNK Rijeka, HNL (Croatia), sub 10. maj. Kraj meča: Sibenik 0, HNK Rijeka 1. Kvote: 1 4.80, X 3.40, 2 1.73. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda HNK Rijeka uz kvotu 1.65; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.57; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 1.60. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.57, pouzdanost 80% — Pobede.
FT
Sibenik0
Rijeka1
✓ U2.5
1.5780%
NK Varazdin vs Sibenik, HNL (Croatia), pet 2. maj. Kraj meča: NK Varazdin 1, Sibenik 1. Kvote: 1 1.80, X 3.20, 2 4.80. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda NK Varazdin uz kvotu 1.80; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.50; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 1.61. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.50, pouzdanost 82% — Pobede.
FT
Varazdin1
Sibenik1
✓ U2.5
1.5082%
Sibenik vs HNK Gorica, HNL (Croatia), pon 28. apr. Kraj meča: Sibenik 0, HNK Gorica 0. Kvote: 1 2.70, X 2.90, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Sibenik uz kvotu 2.70; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.53; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 1.73. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.53, pouzdanost 63% — Pobede.
FT
Sibenik0
Gorica0
✓ U2.5
1.5363%
NK Lokomotiva Zagreb vs Sibenik, HNL (Croatia), uto 22. apr. Kraj meča: NK Lokomotiva Zagreb 1, Sibenik 2. Kvote: 1 1.68, X 3.78, 2 4.82. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda NK Lokomotiva Zagreb uz kvotu 1.68; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.25; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 1.77. Najbolji tip: Pobeda NK Lokomotiva Zagreb uz kvotu 1.68, pouzdanost 83% — Porazi.
FT
Lok. Zagreb1
Sibenik2
✗ 1
1.6883%

Sibenik ove sezone

Rezultati
Pobede 1 Nerešeno 2 Porazi 3

u 6 mečeva · Uspešnost 17%

Golovi
0.5Dato / meč
1.17Primljeno / meč
Mečevi bez primljenog gola 17% Bez datog gola 67%
Golovski trendovi
Oba tima dala gol33%
Više od 2,5 gola33%
Više od 1,5 gola50%

Kako prolaze naši tipovi za Sibenik

Naš javni procenat pogodaka za ovaj tim po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 80% 5 tipova

Otključaj svaki tip za Sibenik

Vidi sve nadolazeće tipove, pune kvote i value ocene — besplatno kad napraviš nalog.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Da li su prognoze za Sibenik besplatne?

Da — sveži fudbalski tipovi za Sibenik izlaze besplatno svakog dana sa mečevima, a besplatan nalog otključava svaki nadolazeći tip, pune kvote i ceo AI kreator tiketa.

Koliko su tačne vaše prognoze za Sibenik?

Svaka završena prognoza za Sibenik obračunava se javno i ostaje na uvid — dobitna ili gubitna — pa možeš sam da proveriš našu tačnost, i to sve besplatno.

Koje mečeve tima Sibenik pokrivate?

Pokrivamo Sibenik u svim takmičenjima u kojima igraju — liga, kupovi i evropska — sa tipovima 1X2, više/manje, oba tima daju gol i našim najboljim tipom za svaki meč.

Kako nastaju prognoze za Sibenik?

Model mašinskog učenja meri formu, očekivane golove, povrede i međusobne susrete, a zatim automatski ocenjuje i objavljuje najjače tipove za Sibenik — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci