Ažurira se uživo AI fudbalske prognoze, opklade sa vrednošću i javna istorija
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Indian Super League India

Kerala Blasters prognoze

AI tipovi na mečeve, forma i naša javna istorija za svaki meč tima Kerala Blasters.

Ažurirano 31. okt 2026.
70%
Uspešnost
10 Obračunatih prognoza
59 Pros. pouzdanost
D D L W W W Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocenio 10 tipova za Kerala Blasters: pobeđuju u 60% svojih mečeva, oba tima daju gol na 60% mečeva, a njihovi mečevi imaju u proseku 2.40 gola. Svaki nadolazeći tip za Kerala Blasters ispod ocenio je AI i čuva se u javnoj istoriji.

Nadolazeće prognoze za Kerala Blasters

Trenutno nema nadolazećih mečeva tima Kerala Blasters sa objavljenim tipom — svrati uskoro.

Skorašnji rezultati tima Kerala Blasters

Chennaiyin vs Kerala Blasters, Indian Super League (India), sub 31. okt. Kraj meča: Chennaiyin 0, Kerala Blasters 0. Kvote: 1 2.40, X 3.50, 2 2.75. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.45; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.47; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 2.35. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.47, pouzdanost 78% — Pobede.
FT
Chennaiyin0
Kerala Blasters0
✓ U3.5
▴1.4778%
Kerala Blasters vs Mumbai City, Indian Super League (India), ned 25. okt. Kraj meča: Kerala Blasters 0, Mumbai City 0. Kvote: 1 2.75, X 3.25, 2 2.55. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Meč se završava nerešeno uz kvotu 3.25; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.29; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.75. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.29, pouzdanost 70% — Pobede.
FT
Kerala Blasters0
Mumbai City0
✓ U3.5
1.2970%
NorthEast United vs Kerala Blasters, Indian Super League (India), ned 18. okt. Kraj meča: NorthEast United 4, Kerala Blasters 1. Kvote: 1 2.15, X 3.40, 2 3.15. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Meč se završava nerešeno uz kvotu 3.40; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz kvotu 1.24; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.60. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz kvotu 1.24, pouzdanost 74% — Pobede.
FT
NorthEast U4
Kerala Blasters1
✓ O1.5
▾1.2474%
Inter Kashi vs Kerala Blasters, Indian Super League (India), ned 11. okt. Kraj meča: Inter Kashi 0, Kerala Blasters 2. Kvote: 1 6.90, X 4.75, 2 1.39. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Kerala Blasters uz kvotu 1.39; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.42; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 2.02. Najbolji tip: Gost pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.11, pouzdanost 80% — Pobede.
FT
Inter Kashi0
Kerala Blasters2
✓ X2
▾1.1180%
Kerala Blasters vs Goa, Indian Super League (India), pon 18. maj. Kraj meča: Kerala Blasters 2, Goa 1. Kvote: 1 3.35, X 3.35, 2 2.12. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Goa uz kvotu 2.12; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.83; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 2.00. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.83, pouzdanost 69% — Porazi.
FT
Kerala Blasters2
FC Goa1
✗ U2.5
▴1.8369%
Kerala Blasters vs Mohammedan, Indian Super League (India), ned 10. maj. Kraj meča: Kerala Blasters 3, Mohammedan 1. Kvote: 1 1.47, X 4.25, 2 6.75. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Kerala Blasters uz kvotu 1.47; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.42; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.91. Najbolji tip: Pobeda Kerala Blasters uz kvotu 1.47, pouzdanost 92% — Pobede.
FT
Kerala Blasters3
Mohammedan1
✓ 1
▴1.4792%
Kerala Blasters vs Odisha, Indian Super League (India), čet 23. apr. Kraj meča: Kerala Blasters 2, Odisha 1. Kvote: 1 1.78, X 3.55, 2 4.65. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.21; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.32; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 1.93. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.32, pouzdanost 69% — Pobede.
FT
Kerala Blasters2
Odisha1
✓ U3.5
▾1.3269%
Kerala Blasters vs Jamshedpur, Indian Super League (India), sub 18. apr. Kraj meča: Kerala Blasters 2, Jamshedpur 0. Kvote: 1 3.55, X 3.25, 2 2.15. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Jamshedpur uz kvotu 2.15; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.28; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 1.94. Najbolji tip: Jamshedpur daje gol uz kvotu 1.29, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Kerala Blasters2
Jamshedpur0
✗ AS
▾1.2989%
Bengaluru vs Kerala Blasters, Indian Super League (India), sub 11. apr. Kraj meča: Bengaluru 1, Kerala Blasters 2. Kvote: 1 1.85, X 3.25, 2 3.85. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Bengaluru uz kvotu 1.85; Ukupno golova: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.68; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 1.82. Najbolji tip: Manje 2.5 golova uz kvotu 1.68, pouzdanost 89% — Porazi.
FT
Bengaluru1
Kerala Blasters2
✗ U2.5
1.6889%
Hyderabad vs Kerala Blasters, Indian Super League (India), sre 12. mar. Kraj meča: Hyderabad 1, Kerala Blasters 1. Kvote: 1 4.00, X 3.75, 2 1.73. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Kerala Blasters uz kvotu 1.73; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.48; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 2.20. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.48, pouzdanost 66% — Pobede.
FT
Hyderabad1
Kerala Blasters1
✓ U3.5
1.4866%

Kerala Blasters ove sezone

Rezultati
Pobede 6 Nerešeno 3 Porazi 1

u 10 mečeva · Uspešnost 60%

Golovi
1.5Dato / meč
0.9Primljeno / meč
Mečevi bez primljenog gola 40% Bez datog gola 20%
Golovski trendovi
Oba tima dala gol60%
Više od 2,5 gola50%
Više od 1,5 gola80%

Kako prolaze naši tipovi za Kerala Blasters

Naš javni procenat pogodaka za ovaj tim po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 71% 7 tipova

Kerala Blasters — najbolji igrači

MID V. Mohanan 1G 7.05
MID A. Green 1G 6.93
FWD M. Yansane 1G 6.90
MID K. Singh 1A 6.83
FWD M. Sanan 1A 6.83
FWD A. Luna 1A 6.65
DEF N. Singh 7.60
DEF H. Ruivah 7.33
GK A. Singh 7.30
DEF J. Bolton 7.17
MID P. Ramfangzauva 6.90
MID N. Kosović 6.73
GK A. Shaikh 6.70
DEF A. Dohling 6.70

Otključaj svaki tip za Kerala Blasters

Vidi sve nadolazeće tipove, pune kvote i value ocene — besplatno kad napraviš nalog.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Da li su prognoze za Kerala Blasters besplatne?

Da — sveži fudbalski tipovi za Kerala Blasters izlaze besplatno svakog dana sa mečevima, a besplatan nalog otključava svaki nadolazeći tip, pune kvote i ceo AI kreator tiketa.

Koliko su tačne vaše prognoze za Kerala Blasters?

Svaka završena prognoza za Kerala Blasters obračunava se javno i ostaje na uvid — dobitna ili gubitna — pa možeš sam da proveriš našu tačnost, i to sve besplatno.

Koje mečeve tima Kerala Blasters pokrivate?

Pokrivamo Kerala Blasters u svim takmičenjima u kojima igraju — liga, kupovi i evropska — sa tipovima 1X2, više/manje, oba tima daju gol i našim najboljim tipom za svaki meč.

Kako nastaju prognoze za Kerala Blasters?

Model mašinskog učenja meri formu, očekivane golove, povrede i međusobne susrete, a zatim automatski ocenjuje i objavljuje najjače tipove za Kerala Blasters — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci