Ažurira se uživo AI fudbalske prognoze, opklade sa vrednošću i javna istorija
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
III Liga - Group 2 Poland

Flota Świnoujście prognoze

AI tipovi na mečeve, forma i naša javna istorija za svaki meč tima Flota Świnoujście.

Ažurirano 31. okt 2026.
83%
Uspešnost
12 Obračunatih prognoza
65 Pros. pouzdanost
L D L L L L Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocenio 12 tipova za Flota Świnoujście: pobeđuju u 17% svojih mečeva, oba tima daju gol na 58% mečeva, a njihovi mečevi imaju u proseku 3.25 gola. Svaki nadolazeći tip za Flota Świnoujście ispod ocenio je AI i čuva se u javnoj istoriji.

Nadolazeće prognoze za Flota Świnoujście

Trenutno nema nadolazećih mečeva tima Flota Świnoujście sa objavljenim tipom — svrati uskoro.

Skorašnji rezultati tima Flota Świnoujście

Lech Poznan II vs Flota Swinoujscie, III Liga - Group 2 (Poland), sub 31. okt. Kraj meča: Lech Poznan II 8, Flota Swinoujscie 1. Kvote: 1 1.54, X 4.30, 2 4.50. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Lech Poznan II uz kvotu 1.54; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.45; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.54. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz kvotu 1.45, pouzdanost 88% — Pobede.
FT
Lech Poznan II8
Swinoujscie1
✓ O2.5
1.4588%
Kluczevia Stargard vs Flota Swinoujscie, III Liga - Group 2 (Poland), sub 24. okt. Kraj meča: Kluczevia Stargard 2, Flota Swinoujscie 2. Kvote: 1 1.65, X 4.15, 2 4.85. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Kluczevia Stargard uz kvotu 1.65; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.55; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 2.07. Najbolji tip: Pobeda Kluczevia Stargard uz kvotu 1.65, pouzdanost 70% — Porazi.
FT
Kluczevia2
Swinoujscie2
✗ 1
▴1.6570%
Wda Swiecie vs Flota Swinoujscie, III Liga - Group 2 (Poland), ned 18. okt. Kraj meča: Wda Swiecie 1, Flota Swinoujscie 0. Kvote: 1 2.05, X 3.85, 2 3.75. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Wda Swiecie uz kvotu 2.05; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.64; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 2.25. Najbolji tip: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.30, pouzdanost 85% — Pobede.
FT
Wda Swiecie1
Swinoujscie0
✓ 1X
▾1.3085%
Elana Torun vs Flota Swinoujscie, III Liga - Group 2 (Poland), pet 9. okt. Kraj meča: Elana Torun 1, Flota Swinoujscie 0. Kvote: 1 2.50, X 3.65, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Elana Torun uz kvotu 2.50; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.58; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.48. Najbolji tip: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.48, pouzdanost 75% — Pobede.
FT
Elana Torun1
Swinoujscie0
✓ 1X
1.4875%
Notec Czarnkow vs Flota Swinoujscie, III Liga - Group 2 (Poland), sub 3. okt. Kraj meča: Notec Czarnkow 3, Flota Swinoujscie 0. Kvote: 1 2.55, X 3.60, 2 2.73. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Notec Czarnkow uz kvotu 2.55; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.55; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 2.47. Najbolji tip: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.47, pouzdanost 85% — Pobede.
FT
Notec Czarnkow3
Swinoujscie0
✓ 1X
▾1.4785%
Flota Swinoujscie vs Unia Swarzedz, III Liga - Group 2 (Poland), sub 26. sep. Kraj meča: Flota Swinoujscie 0, Unia Swarzedz 2. Kvote: 1 2.74, X 3.70, 2 2.70. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Flota Swinoujscie uz kvotu 2.74; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.54; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.48. Najbolji tip: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.55, pouzdanost 76% — Porazi.
FT
Swinoujscie0
Unia Swarzedz2
✗ 1X
▴1.5576%
Flota Swinoujscie vs Gedania Gdansk, III Liga - Group 2 (Poland), sub 12. sep. Kraj meča: Flota Swinoujscie 1, Gedania Gdansk 1. Kvote: 1 1.71, X 3.80, 2 4.20. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Flota Swinoujscie uz kvotu 1.71; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.51; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.52. Najbolji tip: Oba tima daju gol uz kvotu 1.52, pouzdanost 81% — Pobede.
FT
Swinoujscie1
Gedania Gdansk1
✓ GG
1.5281%
Lipno Steszew vs Flota Swinoujscie, III Liga - Group 2 (Poland), sub 5. sep. Kraj meča: Lipno Steszew 1, Flota Swinoujscie 3. Kvote: 1 4.45, X 4.25, 2 1.82. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Flota Swinoujscie uz kvotu 1.82; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.62; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.58. Najbolji tip: Gost pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.26, pouzdanost 76% — Pobede.
FT
Lipno Steszew1
Swinoujscie3
✓ X2
▾1.2676%
Flota Swinoujscie vs Stargard Szczecinski, III Liga - Group 2 (Poland), sub 29. avg. Kraj meča: Flota Swinoujscie 1, Stargard Szczecinski 5. Kvote: 1 2.39, X 3.60, 2 2.72. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Gost pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.55; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.51; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.46. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz kvotu 1.51, pouzdanost 71% — Pobede.
FT
Swinoujscie1
Stargard5
✓ O2.5
1.5171%
Flota Swinoujscie vs Cartusia Kartuzy, III Liga - Group 2 (Poland), pet 22. maj. Kraj meča: Flota Swinoujscie 0, Cartusia Kartuzy 0. Kvote: 1 2.40, X 3.95, 2 3.25. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Flota Swinoujscie uz kvotu 2.40; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.46; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.58. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.46, pouzdanost 64% — Pobede.
FT
Swinoujscie0
Cartusia K0
✓ U3.5
▾1.4664%

Flota Świnoujście ove sezone

Rezultati
Pobede 2 Nerešeno 3 Porazi 7

u 12 mečeva · Uspešnost 17%

Golovi
1Dato / meč
2.25Primljeno / meč
Mečevi bez primljenog gola 8% Bez datog gola 42%
Golovski trendovi
Oba tima dala gol58%
Više od 2,5 gola58%
Više od 1,5 gola75%

Kako prolaze naši tipovi za Flota Świnoujście

Naš javni procenat pogodaka za ovaj tim po tržištu — samo obračunati tipovi.

Konačan ishod (1X2) najprecizniji 75% 8 tipova

Otključaj svaki tip za Flota Świnoujście

Vidi sve nadolazeće tipove, pune kvote i value ocene — besplatno kad napraviš nalog.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Da li su prognoze za Flota Świnoujście besplatne?

Da — sveži fudbalski tipovi za Flota Świnoujście izlaze besplatno svakog dana sa mečevima, a besplatan nalog otključava svaki nadolazeći tip, pune kvote i ceo AI kreator tiketa.

Koliko su tačne vaše prognoze za Flota Świnoujście?

Svaka završena prognoza za Flota Świnoujście obračunava se javno i ostaje na uvid — dobitna ili gubitna — pa možeš sam da proveriš našu tačnost, i to sve besplatno.

Koje mečeve tima Flota Świnoujście pokrivate?

Pokrivamo Flota Świnoujście u svim takmičenjima u kojima igraju — liga, kupovi i evropska — sa tipovima 1X2, više/manje, oba tima daju gol i našim najboljim tipom za svaki meč.

Kako nastaju prognoze za Flota Świnoujście?

Model mašinskog učenja meri formu, očekivane golove, povrede i međusobne susrete, a zatim automatski ocenjuje i objavljuje najjače tipove za Flota Świnoujście — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci