Ažurira se uživo AI fudbalske prognoze, opklade sa vrednošću i javna istorija
18+
TipsBible
⌘K Prijava Registracija
Division 1 Saudi-Arabia

Al Wehda Club prognoze

AI tipovi na mečeve, forma i naša javna istorija za svaki meč tima Al Wehda Club.

Ažurirano 31. okt 2026.
80%
Uspešnost
10 Obračunatih prognoza
54 Pros. pouzdanost
W D W D W D Nedavna forma

TipsBible je ove sezone ocenio 10 tipova za Al Wehda Club: pobeđuju u 40% svojih mečeva, oba tima daju gol na 70% mečeva, a njihovi mečevi imaju u proseku 3.20 gola. Svaki nadolazeći tip za Al Wehda Club ispod ocenio je AI i čuva se u javnoj istoriji.

Nadolazeće prognoze za Al Wehda Club

Trenutno nema nadolazećih mečeva tima Al Wehda Club sa objavljenim tipom — svrati uskoro.

Skorašnji rezultati tima Al Wehda Club

Al Wehda Club vs Al Saqer, Division 1 (Saudi-Arabia), uto 27. okt. Kraj meča: Al Wehda Club 2, Al Saqer 1. Kvote: 1 1.47, X 4.30, 2 5.60. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.13; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.53; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.69. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz kvotu 1.53, pouzdanost 59% — Pobede.
FT
Al Wehda2
Al Saqer1
✓ O2.5
▾1.5359%
Al Anwar vs Wehda C, Division 1 (Saudi-Arabia), sre 21. okt. Kraj meča: Al Anwar 1, Wehda C 1. Kvote: 1 3.00, X 3.45, 2 2.15. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Wehda C uz kvotu 2.15; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz kvotu 1.25; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.65. Najbolji tip: Gost pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.33, pouzdanost 66% — Pobede.
FT
Al Anwar1
Al Wehda1
✓ X2
1.3366%
Al Wehda Club vs Al Taee, Division 1 (Saudi-Arabia), pon 12. okt. Kraj meča: Al Wehda Club 6, Al Taee 1. Kvote: 1 1.67, X 4.00, 2 4.25. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Al Wehda Club uz kvotu 1.67; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.50; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.54. Najbolji tip: Pobeda Al Wehda Club uz kvotu 1.67, pouzdanost 77% — Pobede.
FT
Al Wehda6
Al Taee1
✓ 1
▾1.6777%
Al Jandal vs Wehda C, Division 1 (Saudi-Arabia), ned 20. sep. Kraj meča: Al Jandal 2, Wehda C 2. Kvote: 1 3.90, X 3.60, 2 1.82. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.93; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.72; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.67. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz kvotu 1.72, pouzdanost 69% — Pobede.
FT
Al Jandal2
Al Wehda2
✓ O2.5
▴1.7269%
Al Wehda Club vs Al Okhdood, Division 1 (Saudi-Arabia), pon 14. sep. Kraj meča: Al Wehda Club 4, Al Okhdood 2. Kvote: 1 2.02, X 3.35, 2 3.60. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Al Wehda Club uz kvotu 2.02; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.40; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 2.22. Najbolji tip: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.25, pouzdanost 69% — Pobede.
FT
Al Wehda4
Al Okhdood2
✓ 1X
1.2569%
Al Jabalain vs Wehda C, Division 1 (Saudi-Arabia), pon 7. sep. Kraj meča: Al Jabalain 0, Wehda C 0. Kvote: 1 2.20, X 3.40, 2 3.05. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Meč se završava nerešeno uz kvotu 3.40; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.40; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.61. Najbolji tip: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.40, pouzdanost 76% — Pobede.
FT
Al Jabalain0
Al Wehda0
✓ U3.5
▴1.4076%
Al Wehda Club vs Damac, Division 1 (Saudi-Arabia), sre 2. sep. Kraj meča: Al Wehda Club 2, Damac 2. Kvote: 1 2.42, X 3.30, 2 2.67. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Al Wehda Club uz kvotu 2.42; Ukupno golova: Manje 3.5 golova uz kvotu 1.39; Oba tima daju gol: NG uz kvotu 2.20. Najbolji tip: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.39, pouzdanost 81% — Pobede.
FT
Al Wehda2
Damac2
✓ 1X
▴1.3981%
Al Zulfi vs Wehda C, Division 1 (Saudi-Arabia), sre 26. avg. Kraj meča: Al Zulfi 0, Wehda C 0. Kvote: 1 3.25, X 3.30, 2 2.10. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Domaćin pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 1.72; Ukupno golova: Više 1.5 golova uz kvotu 1.29; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.72. Najbolji tip: Više 1.5 golova uz kvotu 1.29, pouzdanost 75% — Porazi.
FT
Al Zulfi0
Al Wehda0
✗ O1.5
▾1.2975%
Al Wehda Club vs Al Arabi SC, Division 1 (Saudi-Arabia), ned 26. apr. Kraj meča: Al Wehda Club 2, Al Arabi SC 2. Kvote: 1 1.60, X 4.20, 2 5.30. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Gost pobeđuje ili nerešeno uz kvotu 2.30; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.55; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.62. Najbolji tip: Al Arabi SC daje gol uz kvotu 1.44, pouzdanost 78% — Pobede.
FT
Al Wehda2
Al Arabi (Sau)2
✓ AS
1.4478%
Al Jubail vs Wehda C, Division 1 (Saudi-Arabia), pon 20. apr. Kraj meča: Al Jubail 0, Wehda C 2. Kvote: 1 4.60, X 3.80, 2 1.87. TipsBible prognoze — Konačan ishod: Pobeda Wehda C uz kvotu 1.87; Ukupno golova: Više 2.5 golova uz kvotu 1.68; Oba tima daju gol: GG uz kvotu 1.64. Najbolji tip: Više 2.5 golova uz kvotu 1.68, pouzdanost 80% — Porazi.
FT
Al Jubail0
Al Wehda2
✗ O2.5
▾1.6880%

Al Wehda Club ove sezone

Rezultati
Pobede 4 Nerešeno 6 Porazi 0

u 10 mečeva · Uspešnost 40%

Golovi
2.1Dato / meč
1.1Primljeno / meč
Mečevi bez primljenog gola 30% Bez datog gola 20%
Golovski trendovi
Oba tima dala gol70%
Više od 2,5 gola60%
Više od 1,5 gola80%

Kako prolaze naši tipovi za Al Wehda Club

Naš javni procenat pogodaka za ovaj tim po tržištu — samo obračunati tipovi.

Više / Manje 60% 5 tipova

Otključaj svaki tip za Al Wehda Club

Vidi sve nadolazeće tipove, pune kvote i value ocene — besplatno kad napraviš nalog.

Otključaj sve prognoze

Često postavljana pitanja

Da li su prognoze za Al Wehda Club besplatne?

Da — sveži fudbalski tipovi za Al Wehda Club izlaze besplatno svakog dana sa mečevima, a besplatan nalog otključava svaki nadolazeći tip, pune kvote i ceo AI kreator tiketa.

Koliko su tačne vaše prognoze za Al Wehda Club?

Svaka završena prognoza za Al Wehda Club obračunava se javno i ostaje na uvid — dobitna ili gubitna — pa možeš sam da proveriš našu tačnost, i to sve besplatno.

Koje mečeve tima Al Wehda Club pokrivate?

Pokrivamo Al Wehda Club u svim takmičenjima u kojima igraju — liga, kupovi i evropska — sa tipovima 1X2, više/manje, oba tima daju gol i našim najboljim tipom za svaki meč.

Kako nastaju prognoze za Al Wehda Club?

Model mašinskog učenja meri formu, očekivane golove, povrede i međusobne susrete, a zatim automatski ocenjuje i objavljuje najjače tipove za Al Wehda Club — 100% AI, bez ljudskog probiranja.

Najnovije s bloga

Svi članci